Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc

Olomouc (4. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.5.2023 - 10:15) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 4 07.69 653.00
2 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 SB 07.75 634.00
3 Maxmilian MachačMaxmilian Machač 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 07.76 631.00
4 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 07.85 604.00
5 Radim BednářRadim Bednář 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 8 07.89 592.00
6 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 07.96 571.00
7 Václav SovišVáclav Soviš 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 7 08.38 454.00
8 Jonáš BurešJonáš Bureš 09 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 1 09.71 166.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 4.5.2023 - 10:15) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5 07.65 665.00
2 Tadeáš SámelTadeáš Sámel 08 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 7 08.14 520.00
3 Petr TalandaPetr Talanda 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 8 08.25 489.00
4 Dominik ZábranskýDominik Zábranský 09 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1 08.36 460.00
5 Tomáš KrušinaTomáš Krušina 08 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 6 08.50 423.00
6 Andrii PavlichenkoAndrii Pavlichenko 08 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 2 08.53 416.00
7 Jan KalodaJan Kaloda 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3 08.77 357.00
8 Radek BaženovRadek Baženov 10 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 4 09.50 203.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 4.5.2023 - 10:15) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1 07.42 739.00
2 Iulian GlavanIulian Glavan 08 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 5 07.77 628.00
3 Stanislav MišákStanislav Mišák 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 07.81 616.00
4 Martin PohlídalMartin Pohlídal 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2 07.81 616.00
5 Daniel RemerDaniel Remer 07 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 7 07.86 601.00
6 Richard ČernošekRichard Černošek 08 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 4 08.13 523.00
7 Dominik SteinerDominik Steiner 07 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 8 08.45 436.00
8 Corneliu HretuCorneliu Hretu 08 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 3 08.88 331.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 4.5.2023 - 10:15) official Vítr: +3.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš NakládalLukáš Nakládal 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 3 07.93 580.00
2 Jan MarekJan Marek 06 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 07.98 565.00
3 Jan SpáčilJan Spáčil 08 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 8 08.00 560.00
4 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 07 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 08.14 520.00
5 Matěj BalcerčíkMatěj Balcerčík 08 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 4 08.34 465.00
6 Jiří ŠubaJiří Šuba 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1 08.38 454.00
7 Jan PolzerJan Polzer 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 2 08.46 434.00
8 Adam ProcházkaAdam Procházka 08 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 7 08.66 383.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 4.5.2023 - 10:15) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 08.11 528.00
2 Adam PavelkaAdam Pavelka 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 08.18 509.00
3 Hryhorii YalovenkoHryhorii Yalovenko 07 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 8 08.26 487.00
4 Miroslav LiškaMiroslav Liška 07 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 3 08.68 378.00
5 Jakub KalábJakub Kaláb 10 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 4 08.90 327.00
6 Jáchym TandlerJáchym Tandler 08 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 7 08.95 315.00
7 Ondřej PatákOndřej Paták 08 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 6 09.48 207.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1 07.42 739.00
2 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5 07.65 665.00
3 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 4 07.69 653.00
4 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 SB 07.75 634.00
5 Maxmilian MachačMaxmilian Machač 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 07.76 631.00
6 Iulian GlavanIulian Glavan 08 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 5 07.77 628.00
7 Stanislav MišákStanislav Mišák 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 07.81 616.00
7 Martin PohlídalMartin Pohlídal 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2 07.81 616.00
9 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 07.85 604.00
10 Daniel RemerDaniel Remer 07 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 7 07.86 601.00
11 Radim BednářRadim Bednář 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 8 07.89 592.00
12 Lukáš NakládalLukáš Nakládal 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 3 07.93 580.00
13 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 07.96 571.00
14 Jan MarekJan Marek 06 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 07.98 565.00
15 Jan SpáčilJan Spáčil 08 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 8 08.00 560.00
16 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 08.11 528.00
17 Richard ČernošekRichard Černošek 08 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 4 08.13 523.00
18 Tadeáš SámelTadeáš Sámel 08 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 7 08.14 520.00
18 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 07 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 08.14 520.00
20 Adam PavelkaAdam Pavelka 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 08.18 509.00
21 Petr TalandaPetr Talanda 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 8 08.25 489.00
22 Hryhorii YalovenkoHryhorii Yalovenko 07 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 8 08.26 487.00
23 Matěj BalcerčíkMatěj Balcerčík 08 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 4 08.34 465.00
24 Dominik ZábranskýDominik Zábranský 09 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1 08.36 460.00
25 Václav SovišVáclav Soviš 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 7 08.38 454.00
25 Jiří ŠubaJiří Šuba 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1 08.38 454.00
27 Dominik SteinerDominik Steiner 07 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 8 08.45 436.00
28 Jan PolzerJan Polzer 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 2 08.46 434.00
29 Tomáš KrušinaTomáš Krušina 08 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 6 08.50 423.00
30 Andrii PavlichenkoAndrii Pavlichenko 08 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 2 08.53 416.00
31 Adam ProcházkaAdam Procházka 08 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 7 08.66 383.00
32 Miroslav LiškaMiroslav Liška 07 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 3 08.68 378.00
33 Jan KalodaJan Kaloda 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3 08.77 357.00
34 Corneliu HretuCorneliu Hretu 08 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 3 08.88 331.00
35 Jakub KalábJakub Kaláb 10 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 4 08.90 327.00
36 Jáchym TandlerJáchym Tandler 08 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 7 08.95 315.00
37 Ondřej PatákOndřej Paták 08 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 6 09.48 207.00
38 Radek BaženovRadek Baženov 10 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 4 09.50 203.00
39 Jonáš BurešJonáš Bureš 09 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 1 09.71 166.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.5.2023 - 10:30) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel UngureanuDaniel Ungureanu 10 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 7 08.20 503.00
2 Lukáš PastorekLukáš Pastorek 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 08.44 439.00
3 Matouš KubínMatouš Kubín 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 08.48 428.00
4 Vít NavrátilVít Navrátil 09 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 08.48 428.00
5 Jakub LenochJakub Lenoch 10 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2 08.72 369.00
6 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 6 08.79 352.00
7 Adam ZemanAdam Zeman 10 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 1 08.84 340.00
8 Adam VydomusAdam Vydomus 10 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 8 10.54 53.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 4.5.2023 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adrian StříteckýAdrian Střítecký 10 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 7 08.71 371.00
2 David SvobodaDavid Svoboda 10 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 8 09.05 293.00
3 Lukáš ŽůrekLukáš Žůrek 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 1 09.05 293.00
4 Tadeáš PlachýTadeáš Plachý 10 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 09.41 220.00
5 Andre David GrohmanAndre David Grohman 09 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 4 09.45 212.00
6 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 2 09.59 187.00
7 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 10 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 3 09.66 174.00
8 Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička 10 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 6 10.06 112.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 4.5.2023 - 10:30) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 3 08.52 418.00
2 Tadeáš ZdařilTadeáš Zdařil 09 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1 08.61 396.00
3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 09 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 5 08.67 381.00
4 Daniel PichDaniel Pich 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 6 08.96 313.00
5 Radek DieslRadek Diesl 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 4 09.00 304.00
6 Václav SvobodaVáclav Svoboda 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 7 09.06 291.00
7 Matyáš VyhnánekMatyáš Vyhnánek 10 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 8 09.11 280.00
8 Alex SlováčekAlex Slováček 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 09.40 222.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 4.5.2023 - 10:30) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PodivinskýJan Podivinský 11 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 6 08.25 489.00
2 Matěj StreitMatěj Streit 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 8 08.29 478.00
3 Michal NěmecMichal Němec 10 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 08.32 470.00
4 Dominik StavělíkDominik Stavělík 10 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 7 08.35 462.00
5 Tobiáš NovotnýTobiáš Novotný 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 3 08.60 398.00
6 Tomáš JandaTomáš Janda 10 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 09.37 227.00
7 Ondřej SeitlOndřej Seitl 10 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 2 10.34 75.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel UngureanuDaniel Ungureanu 10 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 7 08.20 503.00
2 Jan PodivinskýJan Podivinský 11 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 6 08.25 489.00
3 Matěj StreitMatěj Streit 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 8 08.29 478.00
4 Michal NěmecMichal Němec 10 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 08.32 470.00
5 Dominik StavělíkDominik Stavělík 10 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 7 08.35 462.00
6 Lukáš PastorekLukáš Pastorek 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 08.44 439.00
7 Matouš KubínMatouš Kubín 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 08.48 428.00
7 Vít NavrátilVít Navrátil 09 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 08.48 428.00
9 Adam HavlíčekAdam Havlíček 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 3 08.52 418.00
10 Tobiáš NovotnýTobiáš Novotný 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 3 08.60 398.00
11 Tadeáš ZdařilTadeáš Zdařil 09 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1 08.61 396.00
12 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 09 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 5 08.67 381.00
13 Adrian StříteckýAdrian Střítecký 10 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 7 08.71 371.00
14 Jakub LenochJakub Lenoch 10 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2 08.72 369.00
15 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 6 08.79 352.00
16 Adam ZemanAdam Zeman 10 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 1 08.84 340.00
17 Daniel PichDaniel Pich 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 6 08.96 313.00
18 Radek DieslRadek Diesl 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 4 09.00 304.00
19 David SvobodaDavid Svoboda 10 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 8 09.05 293.00
19 Lukáš ŽůrekLukáš Žůrek 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 1 09.05 293.00
21 Václav SvobodaVáclav Svoboda 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 7 09.06 291.00
22 Matyáš VyhnánekMatyáš Vyhnánek 10 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 8 09.11 280.00
23 Tomáš JandaTomáš Janda 10 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 09.37 227.00
24 Alex SlováčekAlex Slováček 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 09.40 222.00
25 Tadeáš PlachýTadeáš Plachý 10 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 09.41 220.00
26 Andre David GrohmanAndre David Grohman 09 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 4 09.45 212.00
27 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 2 09.59 187.00
28 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 10 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 3 09.66 174.00
29 Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička 10 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 6 10.06 112.00
30 Ondřej SeitlOndřej Seitl 10 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 2 10.34 75.00
31 Adam VydomusAdam Vydomus 10 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 8 10.54 53.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 4.5.2023 - 10:45) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariella HofmanováMariella Hofmanová 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 08.64 662.00
2 Anna SkopalováAnna Skopalová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 08.89 595.00
3 Sára ŠpičákováSára Špičáková 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 09.00 566.00
4 Jana MikolajkováJana Mikolajková 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 09.29 494.00
5 Nikola MrnkováNikola Mrnková 09 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 8 09.59 424.00
6 Karolína SmětákováKarolína Smětáková 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 09.62 417.00
7 Nikola BajgarováNikola Bajgarová 08 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 7 10.47 247.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 4.5.2023 - 10:45) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta GocalováAneta Gocalová 09 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 7 09.01 564.00
2 Eliška AndokováEliška Andoková 07 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 09.24 506.00
3 Johana PřidalováJohana Přidalová 09 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 09.53 438.00
4 Zuzana MetelkováZuzana Metelková 09 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 09.60 422.00
5 Barbora MusilováBarbora Musilová 09 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 4 09.65 411.00
6 Anna DvořákováAnna Dvořáková 09 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 2 09.87 363.00
7 Stela MaláStela Malá 09 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 8 10.16 304.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 4.5.2023 - 10:45) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KneipováMarie Kneipová 09 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 08.57 681.00
2 Natálie StrakováNatálie Straková 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 8 09.01 564.00
3 Karin KlicperováKarin Klicperová 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 09.47 451.00
4 Veronika PavlíčkováVeronika Pavlíčková 07 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 2 09.64 413.00
5 Lucie MaitnerováLucie Maitnerová 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 6 09.74 391.00
6 Vendula BoďováVendula Boďová 09 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 4 10.20 297.00
7 Monika RotterováMonika Rotterová 08 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 7 10.23 291.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 4.5.2023 - 10:45) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 7 08.90 592.00
2 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 6 08.99 569.00
3 Nikol LexmaulováNikol Lexmaulová 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 3 09.52 440.00
4 Kateřina ProkopováKateřina Prokopová 08 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 2 09.63 415.00
5 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 09.72 395.00
6 Kristýna ZavadilováKristýna Zavadilová 08 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 8 10.14 308.00
7 Anežka HaltufováAnežka Haltufová 08 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 4 10.49 243.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 4.5.2023 - 10:45) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana StratilováJana Stratilová 08 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 08.16 800.00
2 Eliška NovákováEliška Nováková 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 6 08.74 635.00
3 Klára MelničukováKlára Melničuková 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 3 09.10 541.00
4 Ema DráčováEma Dráčová 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 09.58 426.00
5 Simona ChládkováSimona Chládková 07 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 5 09.95 346.00
6 Ema ViktorjeníkováEma Viktorjeníková 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 7 09.98 340.00
7 Anna ZemánkováAnna Zemánková 08 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 8 10.53 236.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana StratilováJana Stratilová 08 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 08.16 800.00
2 Marie KneipováMarie Kneipová 09 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 08.57 681.00
3 Mariella HofmanováMariella Hofmanová 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 08.64 662.00
4 Eliška NovákováEliška Nováková 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 6 08.74 635.00
5 Anna SkopalováAnna Skopalová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 08.89 595.00
6 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 7 08.90 592.00
7 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 6 08.99 569.00
8 Sára ŠpičákováSára Špičáková 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 09.00 566.00
9 Aneta GocalováAneta Gocalová 09 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 7 09.01 564.00
9 Natálie StrakováNatálie Straková 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 8 09.01 564.00
11 Klára MelničukováKlára Melničuková 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 3 09.10 541.00
12 Eliška AndokováEliška Andoková 07 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 09.24 506.00
13 Jana MikolajkováJana Mikolajková 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 09.29 494.00
14 Karin KlicperováKarin Klicperová 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 09.47 451.00
15 Nikol LexmaulováNikol Lexmaulová 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 3 09.52 440.00
16 Johana PřidalováJohana Přidalová 09 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 09.53 438.00
17 Ema DráčováEma Dráčová 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 09.58 426.00
18 Nikola MrnkováNikola Mrnková 09 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 8 09.59 424.00
19 Zuzana MetelkováZuzana Metelková 09 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 09.60 422.00
20 Karolína SmětákováKarolína Smětáková 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 09.62 417.00
21 Kateřina ProkopováKateřina Prokopová 08 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 2 09.63 415.00
22 Veronika PavlíčkováVeronika Pavlíčková 07 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 2 09.64 413.00
23 Barbora MusilováBarbora Musilová 09 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 4 09.65 411.00
24 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 09.72 395.00
25 Lucie MaitnerováLucie Maitnerová 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 6 09.74 391.00
26 Anna DvořákováAnna Dvořáková 09 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 2 09.87 363.00
27 Simona ChládkováSimona Chládková 07 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 5 09.95 346.00
28 Ema ViktorjeníkováEma Viktorjeníková 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 7 09.98 340.00
29 Kristýna ZavadilováKristýna Zavadilová 08 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 8 10.14 308.00
30 Stela MaláStela Malá 09 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 8 10.16 304.00
31 Vendula BoďováVendula Boďová 09 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 4 10.20 297.00
32 Monika RotterováMonika Rotterová 08 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 7 10.23 291.00
33 Nikola BajgarováNikola Bajgarová 08 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 7 10.47 247.00
34 Anežka HaltufováAnežka Haltufová 08 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 4 10.49 243.00
35 Anna ZemánkováAnna Zemánková 08 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 8 10.53 236.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 4.5.2023 - 10:00) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 08.49 704.00
2 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 08.69 648.00
3 Marie Anna FabiánováMarie Anna Fabiánová 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 8 09.28 496.00
4 Vanesa VenclíkováVanesa Venclíková 10 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1 09.32 487.00
5 Eva MacháčkováEva Macháčková 11 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 09.45 456.00
6 Ema DrtilováEma Drtilová 11 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 6 09.48 449.00
7 Michaela MasopustováMichaela Masopustová 11 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 7 09.59 424.00
8 Kamila SoymaKamila Soyma 11 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 3 09.59 424.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 4.5.2023 - 10:00) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina DostálováMartina Dostálová 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 09.02 561.00
2 Ella DrahotuskáElla Drahotuská 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 09.20 516.00
3 Nela TomkováNela Tomková 09 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1 09.20 516.00
4 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 09.33 484.00
5 Hana BřezovskáHana Březovská 10 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 4 09.50 444.00
6 Tereza SloupenskáTereza Sloupenská 11 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 7 09.78 382.00
7 Denisa MichlováDenisa Michlová 10 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 2 10.62 221.00
8 Karolína ŠvábeníkováKarolína Švábeníková 11 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 8 10.72 204.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 4.5.2023 - 10:00) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠčudlováKristýna Ščudlová 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 2 08.66 656.00
2 Nikola ZahradníčkováNikola Zahradníčková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 8 08.93 584.00
3 Julie NavrátilováJulie Navrátilová 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 6 09.02 561.00
4 Katka MišákováKatka Mišáková 11 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4 09.08 546.00
5 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3 09.11 538.00
6 Petra ZemanováPetra Zemanová 10 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 1 09.77 384.00
7 Tereza VláčilováTereza Vláčilová 10 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 7 09.79 380.00
8 Zuzana MosočiováZuzana Mosočiová 09 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 5 09.90 357.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 4.5.2023 - 10:00) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HýzlováLucie Hýzlová 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 4 09.13 533.00
2 Tereza KelnarováTereza Kelnarová 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 5 09.13 533.00
3 Ema TalašováEma Talašová 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 09.22 511.00
4 Kristýna VykoukalováKristýna Vykoukalová 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 1 09.34 482.00
5 Nela ŠmatlákováNela Šmatláková 11 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2 09.39 470.00
6 Adéla ViktorjeníkováAdéla Viktorjeníková 11 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 8 09.50 444.00
7 Monika MajerováMonika Majerová 10 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 6 09.54 435.00
8 Karolína KorčiánováKarolína Korčiánová 10 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3 09.58 426.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 08.49 704.00
2 Kristýna ŠčudlováKristýna Ščudlová 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 2 08.66 656.00
3 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 08.69 648.00
4 Nikola ZahradníčkováNikola Zahradníčková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 8 08.93 584.00
5 Martina DostálováMartina Dostálová 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 09.02 561.00
5 Julie NavrátilováJulie Navrátilová 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 6 09.02 561.00
7 Katka MišákováKatka Mišáková 11 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4 09.08 546.00
8 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3 09.11 538.00
9 Lucie HýzlováLucie Hýzlová 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 4 09.13 533.00
9 Tereza KelnarováTereza Kelnarová 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 5 09.13 533.00
11 Ella DrahotuskáElla Drahotuská 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 09.20 516.00
11 Nela TomkováNela Tomková 09 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1 09.20 516.00
13 Ema TalašováEma Talašová 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 09.22 511.00
14 Marie Anna FabiánováMarie Anna Fabiánová 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 8 09.28 496.00
15 Vanesa VenclíkováVanesa Venclíková 10 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1 09.32 487.00
16 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 09.33 484.00
17 Kristýna VykoukalováKristýna Vykoukalová 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 1 09.34 482.00
18 Nela ŠmatlákováNela Šmatláková 11 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2 09.39 470.00
19 Eva MacháčkováEva Macháčková 11 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 09.45 456.00
20 Ema DrtilováEma Drtilová 11 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 6 09.48 449.00
21 Hana BřezovskáHana Březovská 10 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 4 09.50 444.00
21 Adéla ViktorjeníkováAdéla Viktorjeníková 11 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 8 09.50 444.00
23 Monika MajerováMonika Majerová 10 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 6 09.54 435.00
24 Karolína KorčiánováKarolína Korčiánová 10 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3 09.58 426.00
25 Michaela MasopustováMichaela Masopustová 11 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 7 09.59 424.00
25 Kamila SoymaKamila Soyma 11 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 3 09.59 424.00
27 Petra ZemanováPetra Zemanová 10 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 1 09.77 384.00
28 Tereza SloupenskáTereza Sloupenská 11 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 7 09.78 382.00
29 Tereza VláčilováTereza Vláčilová 10 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 7 09.79 380.00
30 Zuzana MosočiováZuzana Mosočiová 09 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 5 09.90 357.00
31 Denisa MichlováDenisa Michlová 10 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 2 10.62 221.00
32 Karolína ŠvábeníkováKarolína Švábeníková 11 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 8 10.72 204.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 4.5.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Laura FendrychováLaura Fendrychová 10 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 7 1:53.71 605.00
2 Karolína ChytilováKarolína Chytilová 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 14 1:55.69 574.00
3 Veronika FialováVeronika Fialová 10 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 8 1:57.98 539.00
4 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 1:58.24 535.00
5 Helena HadrováHelena Hadrová 10 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 9 2:00.53 501.00
6 Ella DrahotuskáElla Drahotuská 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5 2:00.95 495.00
7 Tereza KelnarováTereza Kelnarová 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 15 2:01.45 488.00
8 Eva BylymEva Bylym 11 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 2:02.36 475.00
9 Tereza HoškováTereza Hošková 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 13 2:06.98 411.00
10 Klára KrohmmerováKlára Krohmmerová 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 1 2:08.27 394.00
11 Adéla VymětalováAdéla Vymětalová 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 2:10.93 360.00
12 Ema DrtilováEma Drtilová 11 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 6 2:13.78 325.00
13 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 10 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 10 2:16.17 297.00
14 Anežka HejtmánkováAnežka Hejtmánková 10 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 11 2:20.33 251.00
15 Simona HolubíkováSimona Holubíková 11 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 12 2:22.30 231.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (čt, 4.5.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Anna MartinákováAnna Martináková 09 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 4 1:57.32 549.00
2 Adéla KřiklavováAdéla Křiklavová 09 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 1:58.03 538.00
3 Nikola ZahradníčkováNikola Zahradníčková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 16 1:58.54 530.00
4 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2 1:58.72 528.00
5 Sára SedláčkováSára Sedláčková 11 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 10 2:03.71 455.00
6 Evelína MichálkováEvelína Michálková 10 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 2:03.92 453.00
7 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 1 2:06.52 417.00
8 Šarlota PřibilováŠarlota Přibilová 10 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 8 2:14.34 318.00
9 Johana PospíšilováJohana Pospíšilová 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 2:14.64 315.00
10 Natálie ŠubováNatálie Šubová 10 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 13 2:15.82 301.00
11 Valerie ŠvarcováValerie Švarcová 10 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 14 2:17.36 283.00
12 Klára OčenáškováKlára Očenášková 09 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 6 2:17.91 277.00
13 Dorota PřibylováDorota Přibylová 10 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 9 2:18.30 273.00
14 Ema WágnerováEma Wágnerová 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 15 2:19.20 263.00
15 Petra ŠtěpánováPetra Štěpánová 11 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 12 2:20.24 252.00
Kamila SoymaKamila Soyma 11 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 11 DNF
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Laura FendrychováLaura Fendrychová 10 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 7 1:53.71 605.00
2 Karolína ChytilováKarolína Chytilová 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 14 1:55.69 574.00
3 Anna MartinákováAnna Martináková 09 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 4 1:57.32 549.00
4 Veronika FialováVeronika Fialová 10 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 8 1:57.98 539.00
5 Adéla KřiklavováAdéla Křiklavová 09 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 1:58.03 538.00
6 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 1:58.24 535.00
7 Nikola ZahradníčkováNikola Zahradníčková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 16 1:58.54 530.00
8 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2 1:58.72 528.00
9 Helena HadrováHelena Hadrová 10 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 9 2:00.53 501.00
10 Ella DrahotuskáElla Drahotuská 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5 2:00.95 495.00
11 Tereza KelnarováTereza Kelnarová 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 15 2:01.45 488.00
12 Eva BylymEva Bylym 11 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 2:02.36 475.00
13 Sára SedláčkováSára Sedláčková 11 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 10 2:03.71 455.00
14 Evelína MichálkováEvelína Michálková 10 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 2:03.92 453.00
15 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 1 2:06.52 417.00
16 Tereza HoškováTereza Hošková 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 13 2:06.98 411.00
17 Klára KrohmmerováKlára Krohmmerová 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 1 2:08.27 394.00
18 Adéla VymětalováAdéla Vymětalová 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 2:10.93 360.00
19 Ema DrtilováEma Drtilová 11 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 6 2:13.78 325.00
20 Šarlota PřibilováŠarlota Přibilová 10 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 8 2:14.34 318.00
21 Johana PospíšilováJohana Pospíšilová 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 2:14.64 315.00
22 Natálie ŠubováNatálie Šubová 10 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 13 2:15.82 301.00
23 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 10 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 10 2:16.17 297.00
24 Valerie ŠvarcováValerie Švarcová 10 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 14 2:17.36 283.00
25 Klára OčenáškováKlára Očenášková 09 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 6 2:17.91 277.00
26 Dorota PřibylováDorota Přibylová 10 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 9 2:18.30 273.00
27 Ema WágnerováEma Wágnerová 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 15 2:19.20 263.00
28 Petra ŠtěpánováPetra Štěpánová 11 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 12 2:20.24 252.00
29 Anežka HejtmánkováAnežka Hejtmánková 10 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 11 2:20.33 251.00
30 Simona HolubíkováSimona Holubíková 11 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 12 2:22.30 231.00
Kamila SoymaKamila Soyma 11 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 11 DNF

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 4.5.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 8 2:26.72 735.00
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 9 2:34.48 638.00
3 Lucie BřenkováLucie Břenková 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 2:42.18 548.00
4 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 7 2:42.79 541.00
5 Karolína AxmanováKarolína Axmanová 08 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 4 2:51.60 447.00
6 Markéta MiklíkováMarkéta Miklíková 08 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 1 2:51.77 445.00
7 Ema JanušováEma Janušová 08 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 10 2:52.32 440.00
8 Tereza KoukalováTereza Koukalová 08 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 13 2:57.73 387.00
9 Nikola ČervekováNikola Červeková 08 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 2:59.55 369.00
10 Hana BlažkováHana Blažková 07 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 3:00.29 362.00
11 Terezie KonečnáTerezie Konečná 09 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 12 3:01.37 353.00
12 Alžběta JárováAlžběta Járová 08 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 11 3:03.46 334.00
13 Kateřina MaňákováKateřina Maňáková 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 15 3:04.10 328.00
14 Tereza KvasnicováTereza Kvasnicová 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 14 3:06.24 309.00
15 Natálie BatováNatálie Batová 08 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 5 3:06.61 306.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (čt, 4.5.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Eliška NovákováEliška Nováková 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 4 2:42.65 543.00
2 Anna SkopalováAnna Skopalová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 8 2:47.06 495.00
3 Ema ViktorjeníkováEma Viktorjeníková 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 12 2:55.67 406.00
4 eva Tkadlčíkováeva Tkadlčíková 08 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 10 2:58.09 383.00
5 Vendula VyvážilováVendula Vyvážilová 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 14 2:59.63 369.00
6 Katka PluskalováKatka Pluskalová 09 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 7 3:07.01 303.00
7 Jolana ŠevčíkováJolana Ševčíková 07 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 9 3:07.77 296.00
8 Emma NyklováEmma Nyklová 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 3:09.55 282.00
9 Sofie VenzhoferováSofie Venzhoferová 08 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 11 3:17.96 216.00
10 Valerie NguyenováValerie Nguyenová 09 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 3 3:18.18 215.00
11 Tereza VyhnánkováTereza Vyhnánková 09 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 13 3:19.65 204.00
12 Karolína ZdráhalováKarolína Zdráhalová 08 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 16 3:20.74 197.00
13 Kristýna PlaničkováKristýna Planičková 07 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 6 3:23.81 176.00
14 Julie NguyenováJulie Nguyenová 09 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 2 3:24.93 168.00
15 Natálie ZahradováNatálie Zahradová 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 15 3:28.43 146.00
Eliška NeumanováEliška Neumanová 08 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1 DNS
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 8 2:26.72 735.00
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 9 2:34.48 638.00
3 Lucie BřenkováLucie Břenková 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 2:42.18 548.00
4 Eliška NovákováEliška Nováková 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 4 2:42.65 543.00
5 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 7 2:42.79 541.00
6 Anna SkopalováAnna Skopalová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 8 2:47.06 495.00
7 Karolína AxmanováKarolína Axmanová 08 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 4 2:51.60 447.00
8 Markéta MiklíkováMarkéta Miklíková 08 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 1 2:51.77 445.00
9 Ema JanušováEma Janušová 08 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 10 2:52.32 440.00
10 Ema ViktorjeníkováEma Viktorjeníková 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 12 2:55.67 406.00
11 Tereza KoukalováTereza Koukalová 08 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 13 2:57.73 387.00
12 eva Tkadlčíkováeva Tkadlčíková 08 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 10 2:58.09 383.00
13 Nikola ČervekováNikola Červeková 08 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 2:59.55 369.00
14 Vendula VyvážilováVendula Vyvážilová 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 14 2:59.63 369.00
15 Hana BlažkováHana Blažková 07 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 3:00.29 362.00
16 Terezie KonečnáTerezie Konečná 09 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 12 3:01.37 353.00
17 Alžběta JárováAlžběta Járová 08 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 11 3:03.46 334.00
18 Kateřina MaňákováKateřina Maňáková 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 15 3:04.10 328.00
19 Tereza KvasnicováTereza Kvasnicová 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 14 3:06.24 309.00
20 Natálie BatováNatálie Batová 08 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 5 3:06.61 306.00
21 Katka PluskalováKatka Pluskalová 09 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 7 3:07.01 303.00
22 Jolana ŠevčíkováJolana Ševčíková 07 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 9 3:07.77 296.00
23 Emma NyklováEmma Nyklová 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 3:09.55 282.00
24 Sofie VenzhoferováSofie Venzhoferová 08 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 11 3:17.96 216.00
25 Valerie NguyenováValerie Nguyenová 09 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 3 3:18.18 215.00
26 Tereza VyhnánkováTereza Vyhnánková 09 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 13 3:19.65 204.00
27 Karolína ZdráhalováKarolína Zdráhalová 08 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 16 3:20.74 197.00
28 Kristýna PlaničkováKristýna Planičková 07 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 6 3:23.81 176.00
29 Julie NguyenováJulie Nguyenová 09 Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 2 3:24.93 168.00
30 Natálie ZahradováNatálie Zahradová 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 15 3:28.43 146.00
Eliška NeumanováEliška Neumanová 08 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1 DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.5.2023 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Štěpán ChlubnýŠtěpán Chlubný 09 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 1 3:10.09 569.00
2 Luka BraticLuka Bratic 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 3:12.67 545.00
3 Tomáš KantorTomáš Kantor 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 9 3:14.15 532.00
4 Roman KadlecRoman Kadlec 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 8 3:15.58 520.00
5 Matěj DivišMatěj Diviš 09 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 3:18.27 496.00
6 Matěj BrodaMatěj Broda 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 3 3:23.03 456.00
7 Kryštof KašparKryštof Kašpar 09 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 10 3:29.85 402.00
8 Tobiáš KobzaTobiáš Kobza 10 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 11 3:36.64 350.00
9 Viktor HansgutViktor Hansgut 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 3:37.24 346.00
10 Radek MichalecRadek Michalec 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 16 3:37.62 343.00
11 Štěpán ČejkaŠtěpán Čejka 10 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 4 3:44.75 294.00
12 Jakub HoudekJakub Houdek 10 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 7 3:49.66 261.00
13 Ondřej KubinecOndřej Kubinec 10 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 12 3:49.69 261.00
14 Michal KvapilMichal Kvapil 11 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 13 3:54.20 233.00
15 LukášJ LenochLukášJ Lenoch 10 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 14 4:03.21 181.00
16 Michal MašekMichal Mašek 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 15 4:08.45 154.00
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (čt, 4.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 4 3:01.00 654.00
2 Adam ŠkopAdam Škop 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 10 3:09.12 578.00
3 Matěj StreitMatěj Streit 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 7 3:25.81 434.00
4 Vojtěch ZalkaVojtěch Zalka 09 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 12 3:27.98 416.00
5 David SvobodaDavid Svoboda 10 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 8 3:28.72 411.00
6 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 6 3:28.98 408.00
7 Štěpán ZavíralŠtěpán Zavíral 10 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 14 3:29.00 408.00
8 Štěpán ŠafránekŠtěpán Šafránek 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 9 3:30.07 400.00
9 Josef ValentaJosef Valenta 09 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 11 3:31.00 393.00
10 Lukáš PrečanLukáš Prečan 10 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 3:33.33 375.00
11 Šimon ZhébalŠimon Zhébal 10 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 15 3:34.10 369.00
12 Jakub ZaoralJakub Zaoral 09 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 13 3:38.18 339.00
13 Alex SlováčekAlex Slováček 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 5 3:42.20 311.00
14 Tadeáš PlachýTadeáš Plachý 10 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1 4:05.37 170.00
15 Martin RůžičkaMartin Růžička 10 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 4:14.09 127.00
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 4 3:01.00 654.00
2 Adam ŠkopAdam Škop 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 10 3:09.12 578.00
3 Štěpán ChlubnýŠtěpán Chlubný 09 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 1 3:10.09 569.00
4 Luka BraticLuka Bratic 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 3:12.67 545.00
5 Tomáš KantorTomáš Kantor 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 9 3:14.15 532.00
6 Roman KadlecRoman Kadlec 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 8 3:15.58 520.00
7 Matěj DivišMatěj Diviš 09 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 3:18.27 496.00
8 Matěj BrodaMatěj Broda 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 3 3:23.03 456.00
9 Matěj StreitMatěj Streit 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 7 3:25.81 434.00
10 Vojtěch ZalkaVojtěch Zalka 09 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 12 3:27.98 416.00
11 David SvobodaDavid Svoboda 10 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 8 3:28.72 411.00
12 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 6 3:28.98 408.00
13 Štěpán ZavíralŠtěpán Zavíral 10 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 14 3:29.00 408.00
14 Kryštof KašparKryštof Kašpar 09 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 10 3:29.85 402.00
15 Štěpán ŠafránekŠtěpán Šafránek 09 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 9 3:30.07 400.00
16 Josef ValentaJosef Valenta 09 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 11 3:31.00 393.00
17 Lukáš PrečanLukáš Prečan 10 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 3:33.33 375.00
18 Šimon ZhébalŠimon Zhébal 10 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 15 3:34.10 369.00
19 Tobiáš KobzaTobiáš Kobza 10 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 11 3:36.64 350.00
20 Viktor HansgutViktor Hansgut 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 3:37.24 346.00
21 Radek MichalecRadek Michalec 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 16 3:37.62 343.00
22 Jakub ZaoralJakub Zaoral 09 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 13 3:38.18 339.00
23 Alex SlováčekAlex Slováček 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 5 3:42.20 311.00
24 Štěpán ČejkaŠtěpán Čejka 10 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 4 3:44.75 294.00
25 Jakub HoudekJakub Houdek 10 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 7 3:49.66 261.00
26 Ondřej KubinecOndřej Kubinec 10 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 12 3:49.69 261.00
27 Michal KvapilMichal Kvapil 11 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 13 3:54.20 233.00
28 LukášJ LenochLukášJ Lenoch 10 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 14 4:03.21 181.00
29 Tadeáš PlachýTadeáš Plachý 10 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1 4:05.37 170.00
30 Michal MašekMichal Mašek 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 15 4:08.45 154.00
31 Martin RůžičkaMartin Růžička 10 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 4:14.09 127.00

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1 SB 4:30.10 744.00
2 Štěpán GalíkŠtěpán Galík 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 10 4:30.20 743.00
3 Adam KubešAdam Kubeš 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 17 4:38.11 692.00
4 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 4:45.46 646.00
5 Dominik HladíkDominik Hladík 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 11 4:58.60 568.00
6 Jiří KubešJiří Kubeš 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 16 5:00.07 559.00
7 Jan StejskalJan Stejskal 08 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 5:00.66 556.00
8 Matěj EhrenbergrMatěj Ehrenbergr 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 9 5:01.58 551.00
9 Martin JalůvkaMartin Jalůvka 08 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 13 5:06.84 521.00
10 Kryštof DostálKryštof Dostál 08 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 8 5:10.61 500.00
11 Matouš KundelMatouš Kundel 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 18 5:12.83 488.00
12 Filip ChmelářFilip Chmelář 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 12 5:17.54 463.00
13 Kryštof BurešKryštof Bureš 08 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 6 5:28.51 407.00
14 Tomáš BürglTomáš Bürgl 08 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 7 5:34.59 377.00
15 Jonáš BurešJonáš Bureš 09 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 5 5:45.27 327.00
16 Štěpán JuřenaŠtěpán Juřena 08 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 15 5:50.90 302.00
17 Dominik ZábranskýDominik Zábranský 09 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 19 5:52.48 296.00
18 Břetislav ZacpalBřetislav Zacpal 08 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 4 5:53.53 291.00
19 Jakub JurenkaJakub Jurenka 08 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 14 6:22.96 178.00
Celkem 19 závodníků
Běh 02 (čt, 4.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Samuel PavelkaSamuel Pavelka 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 5:06.65 522.00
2 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 07 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 20 5:09.18 508.00
3 Adam PavelkaAdam Pavelka 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 8 5:17.90 461.00
4 Tadeáš SámelTadeáš Sámel 08 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 12 5:20.74 446.00
5 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 11 5:21.24 444.00
6 David VyvážilDavid Vyvážil 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 19 5:21.94 440.00
MS Sebastian ŠanaSebastian Šana 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 14 5:26.35
8 Andrii PavlichenkoAndrii Pavlichenko 08 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 9 5:33.44 383.00
MS Oliver TodorovOliver Todorov 06 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 18 5:34.24
10 Antonín NovotnýAntonín Novotný 08 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 6 5:37.13 365.00
11 Antonín MáčalaAntonín Máčala 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 5:38.38 359.00
12 Viktor NěmecViktor Němec 07 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 5:38.92 356.00
13 Denis MajtlDenis Majtl 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 5:39.76 353.00
14 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 08 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 4 5:40.08 351.00
15 Jakub LošťákJakub Lošťák 08 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 1 5:46.82 320.00
16 Petr TalandaPetr Talanda 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 17 5:51.68 299.00
17 Adam ProcházkaAdam Procházka 08 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 10 6:07.87 233.00
18 Filip ŠtědrýFilip Štědrý 07 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 15 6:17.73 196.00
19 Jiří ŠubaJiří Šuba 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 16 6:43.44 115.00
Dominik SteinerDominik Steiner 07 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 13 DNF
Celkem 20 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1 SB 4:30.10 744.00
2 Štěpán GalíkŠtěpán Galík 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 10 4:30.20 743.00
3 Adam KubešAdam Kubeš 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 17 4:38.11 692.00
4 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 4:45.46 646.00
5 Dominik HladíkDominik Hladík 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 11 4:58.60 568.00
6 Jiří KubešJiří Kubeš 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 16 5:00.07 559.00
7 Jan StejskalJan Stejskal 08 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 5:00.66 556.00
8 Matěj EhrenbergrMatěj Ehrenbergr 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 9 5:01.58 551.00
9 Samuel PavelkaSamuel Pavelka 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 5:06.65 522.00
10 Martin JalůvkaMartin Jalůvka 08 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 13 5:06.84 521.00
11 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 07 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 20 5:09.18 508.00
12 Kryštof DostálKryštof Dostál 08 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 8 5:10.61 500.00
13 Matouš KundelMatouš Kundel 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 18 5:12.83 488.00
14 Filip ChmelářFilip Chmelář 09 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 12 5:17.54 463.00
15 Adam PavelkaAdam Pavelka 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 8 5:17.90 461.00
16 Tadeáš SámelTadeáš Sámel 08 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 12 5:20.74 446.00
17 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 11 5:21.24 444.00
18 David VyvážilDavid Vyvážil 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 19 5:21.94 440.00
19 Sebastian ŠanaSebastian Šana 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 14 5:26.35
20 Kryštof BurešKryštof Bureš 08 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 6 5:28.51 407.00
21 Andrii PavlichenkoAndrii Pavlichenko 08 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 9 5:33.44 383.00
22 Oliver TodorovOliver Todorov 06 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 18 5:34.24
23 Tomáš BürglTomáš Bürgl 08 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 7 5:34.59 377.00
24 Antonín NovotnýAntonín Novotný 08 FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 6 5:37.13 365.00
25 Antonín MáčalaAntonín Máčala 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 5:38.38 359.00
26 Viktor NěmecViktor Němec 07 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 5:38.92 356.00
27 Denis MajtlDenis Majtl 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 5:39.76 353.00
28 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 08 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 4 5:40.08 351.00
29 Jonáš BurešJonáš Bureš 09 zš a mš slatinicezš a mš slatinice 5 5:45.27 327.00
30 Jakub LošťákJakub Lošťák 08 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 1 5:46.82 320.00
31 Štěpán JuřenaŠtěpán Juřena 08 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 15 5:50.90 302.00
32 Petr TalandaPetr Talanda 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 17 5:51.68 299.00
33 Dominik ZábranskýDominik Zábranský 09 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 19 5:52.48 296.00
34 Břetislav ZacpalBřetislav Zacpal 08 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 4 5:53.53 291.00
35 Adam ProcházkaAdam Procházka 08 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 10 6:07.87 233.00
36 Filip ŠtědrýFilip Štědrý 07 FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 15 6:17.73 196.00
37 Jakub JurenkaJakub Jurenka 08 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 14 6:22.96 178.00
38 Jiří ŠubaJiří Šuba 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 16 6:43.44 115.00
Dominik SteinerDominik Steiner 07 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 13 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.5.2023 - 09:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machač, Bednařík, Vacík, Volf Machač, Bednařík, Vacík, Volf ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 29.14 662.00
2 Mišák, Špička, Špička, Jurečka Mišák, Špička, Špička, Jurečka ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 7 29.37 643.00
3 Lošťák, Kovács, Glavan, Lošťák Lošťák, Kovács, Glavan, Lošťák FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 6 30.41 564.00
4 Bednář, Sléžka, Galásek, Majtl Bednář, Sléžka, Galásek, Majtl ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 30.50 558.00
5 Baženov, Kaláb, Bureš, Bureš Baženov, Kaláb, Bureš, Bureš zš a mš slatinicezš a mš slatinice 4 30.96 524.00
6 Sámel, Krušina, Hála, Dostál Sámel, Krušina, Hála, Dostál FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 1 31.57 481.00
7 Kundel, Marek, Pohlídal, Kaloda Kundel, Marek, Pohlídal, Kaloda ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3 35.27 257.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 4.5.2023 - 09:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štencl, Šíma, Nesvadba, Richter Štencl, Šíma, Nesvadba, Richter ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 7 29.31 648.00
2 Nakládal, Pavelka, Vaculík, Pospíšil Nakládal, Pavelka, Vaculík, Pospíšil ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 30.82 534.00
3 Balcerčík, Kelar, Lehotský, Navrátil Balcerčík, Kelar, Lehotský, Navrátil FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 4 31.35 497.00
4 Klápště, Procházka, Bürgl, Spáčil Klápště, Procházka, Bürgl, Spáčil ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 3 31.72 471.00
5 Ehrmann, Steiner, Polzer, Liška Ehrmann, Steiner, Polzer, Liška ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 5 32.28 434.00
6 Tandler, Juřena, Černošek, Remer Tandler, Juřena, Černošek, Remer FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 1 33.14 379.00
7 Kryl, Hretu, Pavlichenko, Jurenka Kryl, Hretu, Pavlichenko, Jurenka FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 6 33.71 344.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 4.5.2023 - 09:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hejda, Kubeš, Kubeš, Hladík Hejda, Kubeš, Kubeš, Hladík ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4 31.06 517.00
2 Šuba, Kaksa, Kolář, Pavelka Šuba, Kaksa, Kolář, Pavelka ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 31.59 480.00
3 Zacpal, Švub, Přikryl, Stejskal Zacpal, Švub, Přikryl, Stejskal FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 1 32.98 389.00
4 Soviš, Máčala, Tilšar, Dobrovschi Soviš, Máčala, Tilšar, Dobrovschi ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 6 33.53 355.00
5 Chmelář, Pospíšil, Balga, Nejedlý Chmelář, Pospíšil, Balga, Nejedlý ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 5 33.66 347.00
6 Pražák, Nevrlý, Balcárek, Němec Pražák, Nevrlý, Balcárek, Němec ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 3 33.70 345.00
7 Suchánek, Novotný, Yalovenko, Urban Suchánek, Novotný, Yalovenko, Urban FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 2 34.66 290.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machač, Bednařík, Vacík, Volf Machač, Bednařík, Vacík, Volf ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 29.14 662.00
2 Štencl, Šíma, Nesvadba, Richter Štencl, Šíma, Nesvadba, Richter ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 7 29.31 648.00
3 Mišák, Špička, Špička, Jurečka Mišák, Špička, Špička, Jurečka ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 7 29.37 643.00
4 Lošťák, Kovács, Glavan, Lošťák Lošťák, Kovács, Glavan, Lošťák FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 6 30.41 564.00
5 Bednář, Sléžka, Galásek, Majtl Bednář, Sléžka, Galásek, Majtl ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 30.50 558.00
6 Nakládal, Pavelka, Vaculík, Pospíšil Nakládal, Pavelka, Vaculík, Pospíšil ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 30.82 534.00
7 Baženov, Kaláb, Bureš, Bureš Baženov, Kaláb, Bureš, Bureš zš a mš slatinicezš a mš slatinice 4 30.96 524.00
8 Hejda, Kubeš, Kubeš, Hladík Hejda, Kubeš, Kubeš, Hladík ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4 31.06 517.00
9 Balcerčík, Kelar, Lehotský, Navrátil Balcerčík, Kelar, Lehotský, Navrátil FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 4 31.35 497.00
10 Sámel, Krušina, Hála, Dostál Sámel, Krušina, Hála, Dostál FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 1 31.57 481.00
11 Šuba, Kaksa, Kolář, Pavelka Šuba, Kaksa, Kolář, Pavelka ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 31.59 480.00
12 Klápště, Procházka, Bürgl, Spáčil Klápště, Procházka, Bürgl, Spáčil ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 3 31.72 471.00
13 Ehrmann, Steiner, Polzer, Liška Ehrmann, Steiner, Polzer, Liška ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 5 32.28 434.00
14 Zacpal, Švub, Přikryl, Stejskal Zacpal, Švub, Přikryl, Stejskal FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 1 32.98 389.00
15 Tandler, Juřena, Černošek, Remer Tandler, Juřena, Černošek, Remer FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 1 33.14 379.00
16 Soviš, Máčala, Tilšar, Dobrovschi Soviš, Máčala, Tilšar, Dobrovschi ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 6 33.53 355.00
17 Chmelář, Pospíšil, Balga, Nejedlý Chmelář, Pospíšil, Balga, Nejedlý ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 5 33.66 347.00
18 Pražák, Nevrlý, Balcárek, Němec Pražák, Nevrlý, Balcárek, Němec ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 3 33.70 345.00
19 Kryl, Hretu, Pavlichenko, Jurenka Kryl, Hretu, Pavlichenko, Jurenka FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 6 33.71 344.00
20 Suchánek, Novotný, Yalovenko, Urban Suchánek, Novotný, Yalovenko, Urban FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 2 34.66 290.00
21 Kundel, Marek, Pohlídal, Kaloda Kundel, Marek, Pohlídal, Kaloda ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3 35.27 257.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.5.2023 - 09:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svoboda, Molnar, Řehák, Střítecký Svoboda, Molnar, Řehák, Střítecký FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 1 31.99 453.00
2 Kříž, Zdařil, Diviš, Tichavský Kříž, Zdařil, Diviš, Tichavský ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 32.76 403.00
3 Navrátil, Slováček, Chlubný, Gába Navrátil, Slováček, Chlubný, Gába FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 33.04 385.00
4 Streit, Šafránek, Pich, Němec Streit, Šafránek, Pich, Němec ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 7 33.58 352.00
5 Kubín, Pastorek, Němec, Sedláček Kubín, Pastorek, Němec, Sedláček ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 33.69 345.00
6 Podivinský, Novotný, Janda, Kadlec Podivinský, Novotný, Janda, Kadlec ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 33.71 344.00
7 Gregor, Ungureanu, Kašpar, Procházka Gregor, Ungureanu, Kašpar, Procházka FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 4 37.15 168.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 4.5.2023 - 09:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havlíček, Svoboda, Michalec, Novotný Havlíček, Svoboda, Michalec, Novotný ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 6 33.89 334.00
2 Diesl, Hansgut, Kubaň, Zacpal Diesl, Hansgut, Kubaň, Zacpal FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 5 34.34 308.00
3 Botko, Brančík, Svačina, Zavíral Botko, Brančík, Svačina, Zavíral ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 34.56 296.00
4 Mistrík, Kobza, Žůrek, Stavělík Mistrík, Kobza, Žůrek, Stavělík ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2 35.97 222.00
5 Grohman, Zalka, Holubec, Krov Grohman, Zalka, Holubec, Krov FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 3 36.84 182.00
6 Růžička, Valenta, Zeman, Zaoral Růžička, Valenta, Zeman, Zaoral Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 7 37.07 171.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 4.5.2023 - 09:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubík, Procházka, Axmann, Houdek Kubík, Procházka, Axmann, Houdek FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 4 36.47 198.00
2 Mazánek, Strouhal, Loveček, Soukup Mazánek, Strouhal, Loveček, Soukup FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 3 36.67 189.00
3 Tošenovský, Růžička, Růžička, Plachý Tošenovský, Růžička, Růžička, Plachý ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 6 38.19 126.00
Matouš, Haderka, Broda, Šimek Matouš, Haderka, Broda, Šimek ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svoboda, Molnar, Řehák, Střítecký Svoboda, Molnar, Řehák, Střítecký FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 1 31.99 453.00
2 Kříž, Zdařil, Diviš, Tichavský Kříž, Zdařil, Diviš, Tichavský ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 32.76 403.00
3 Navrátil, Slováček, Chlubný, Gába Navrátil, Slováček, Chlubný, Gába FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 33.04 385.00
4 Streit, Šafránek, Pich, Němec Streit, Šafránek, Pich, Němec ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 7 33.58 352.00
5 Kubín, Pastorek, Němec, Sedláček Kubín, Pastorek, Němec, Sedláček ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 33.69 345.00
6 Podivinský, Novotný, Janda, Kadlec Podivinský, Novotný, Janda, Kadlec ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 33.71 344.00
7 Havlíček, Svoboda, Michalec, Novotný Havlíček, Svoboda, Michalec, Novotný ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 6 33.89 334.00
8 Diesl, Hansgut, Kubaň, Zacpal Diesl, Hansgut, Kubaň, Zacpal FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 5 34.34 308.00
9 Botko, Brančík, Svačina, Zavíral Botko, Brančík, Svačina, Zavíral ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 34.56 296.00
10 Mistrík, Kobza, Žůrek, Stavělík Mistrík, Kobza, Žůrek, Stavělík ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2 35.97 222.00
11 Kubík, Procházka, Axmann, Houdek Kubík, Procházka, Axmann, Houdek FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 4 36.47 198.00
12 Mazánek, Strouhal, Loveček, Soukup Mazánek, Strouhal, Loveček, Soukup FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 3 36.67 189.00
13 Grohman, Zalka, Holubec, Krov Grohman, Zalka, Holubec, Krov FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 3 36.84 182.00
14 Růžička, Valenta, Zeman, Zaoral Růžička, Valenta, Zeman, Zaoral Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 7 37.07 171.00
15 Gregor, Ungureanu, Kašpar, Procházka Gregor, Ungureanu, Kašpar, Procházka FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro... 4 37.15 168.00
16 Tošenovský, Růžička, Růžička, Plachý Tošenovský, Růžička, Růžička, Plachý ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 6 38.19 126.00
Matouš, Haderka, Broda, Šimek Matouš, Haderka, Broda, Šimek ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 DNS

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 4.5.2023 - 09:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hofmanová, Skopalová, Špičáková, Holišová Hofmanová, Skopalová, Špičáková, Holišová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 33.16 653.00
2 Lexmaulová, Nováková, Prokopová, Sedláčková Lexmaulová, Nováková, Prokopová, Sedláčková ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 2 34.72 549.00
3 Stratilová, Dráčová, Melničuková, Neumanová Stratilová, Dráčová, Melničuková, Neumanová ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1 34.76 547.00
4 Havlíčková, Viktorjeníková, Járová, Michálková Havlíčková, Viktorjeníková, Járová, Michálková ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 6 35.50 500.00
5 Gocalová, Dvořáková, Berková, Boďová Gocalová, Dvořáková, Berková, Boďová zš a mš slatinicezš a mš slatinice 5 36.60 435.00
6 Haltufová, Pavlíčková, Axmanová, Fendrychová Haltufová, Pavlíčková, Axmanová, Fendrychová FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 3 36.63 433.00
7 Maňáková, Černoušková, Kovaříková, Maitnerová Maňáková, Černoušková, Kovaříková, Maitnerová ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 7 36.99 412.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 4.5.2023 - 09:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Coufalová, Straková, Zaorálková, Slováčková Coufalová, Straková, Zaorálková, Slováčková ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 33.89 604.00
2 Přidalová, Červeková, Andoková, Šimková Přidalová, Červeková, Andoková, Šimková FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 34.53 561.00
3 Mikolajková, Omachelová, Gabčanová, Smětáková Mikolajková, Omachelová, Gabčanová, Smětáková ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 6 35.29 513.00
4 Bajgarová, Tichá, Musilová, Mrnková Bajgarová, Tichá, Musilová, Mrnková Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 4 36.27 454.00
5 Vyvážilová, Klicperová, Kvasnicová, Konečná Vyvážilová, Klicperová, Kvasnicová, Konečná ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 7 37.25 398.00
6 Chládková, Janušová, Planičková, Zemánková Chládková, Janušová, Planičková, Zemánková Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 3 37.40 390.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 4.5.2023 - 09:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Batová, Plachá, Ginterová, Sládková Batová, Plachá, Ginterová, Sládková ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 35.85 479.00
2 Miklíková, Zavadilová, Blažková, Drexlerová Miklíková, Zavadilová, Blažková, Drexlerová FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 5 35.97 472.00
3 Nyklová, Metelková, Zahradová, Vyhnánková Nyklová, Metelková, Zahradová, Vyhnánková ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 37.90 363.00
4 Ševčíková, Pecová, Nguyenová, Nguyenová Ševčíková, Pecová, Nguyenová, Nguyenová Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 6 38.92 310.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hofmanová, Skopalová, Špičáková, Holišová Hofmanová, Skopalová, Špičáková, Holišová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 33.16 653.00
2 Coufalová, Straková, Zaorálková, Slováčková Coufalová, Straková, Zaorálková, Slováčková ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 33.89 604.00
3 Přidalová, Červeková, Andoková, Šimková Přidalová, Červeková, Andoková, Šimková FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 34.53 561.00
4 Lexmaulová, Nováková, Prokopová, Sedláčková Lexmaulová, Nováková, Prokopová, Sedláčková ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 2 34.72 549.00
5 Stratilová, Dráčová, Melničuková, Neumanová Stratilová, Dráčová, Melničuková, Neumanová ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1 34.76 547.00
6 Mikolajková, Omachelová, Gabčanová, Smětáková Mikolajková, Omachelová, Gabčanová, Smětáková ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 6 35.29 513.00
7 Havlíčková, Viktorjeníková, Járová, Michálková Havlíčková, Viktorjeníková, Járová, Michálková ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 6 35.50 500.00
8 Batová, Plachá, Ginterová, Sládková Batová, Plachá, Ginterová, Sládková ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 35.85 479.00
9 Miklíková, Zavadilová, Blažková, Drexlerová Miklíková, Zavadilová, Blažková, Drexlerová FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 5 35.97 472.00
10 Bajgarová, Tichá, Musilová, Mrnková Bajgarová, Tichá, Musilová, Mrnková Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 4 36.27 454.00
11 Gocalová, Dvořáková, Berková, Boďová Gocalová, Dvořáková, Berková, Boďová zš a mš slatinicezš a mš slatinice 5 36.60 435.00
12 Haltufová, Pavlíčková, Axmanová, Fendrychová Haltufová, Pavlíčková, Axmanová, Fendrychová FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 3 36.63 433.00
13 Maňáková, Černoušková, Kovaříková, Maitnerová Maňáková, Černoušková, Kovaříková, Maitnerová ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 7 36.99 412.00
14 Vyvážilová, Klicperová, Kvasnicová, Konečná Vyvážilová, Klicperová, Kvasnicová, Konečná ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 7 37.25 398.00
15 Chládková, Janušová, Planičková, Zemánková Chládková, Janušová, Planičková, Zemánková Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 3 37.40 390.00
16 Nyklová, Metelková, Zahradová, Vyhnánková Nyklová, Metelková, Zahradová, Vyhnánková ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 37.90 363.00
17 Ševčíková, Pecová, Nguyenová, Nguyenová Ševčíková, Pecová, Nguyenová, Nguyenová Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 6 38.92 310.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 4.5.2023 - 09:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bednaříková, Zahradníčková, Pazderová, Sovová Bednaříková, Zahradníčková, Pazderová, Sovová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 32.83 676.00
2 Navrátilová, Fialová, Palánková, Ščudlová Navrátilová, Fialová, Palánková, Ščudlová ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 6 34.39 571.00
3 Drahotuská, Krňávková, Křiklavová, Mišáková Drahotuská, Krňávková, Křiklavová, Mišáková ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5 35.19 519.00
4 Talašová, Majerová, Kelnarová, Chytilová Talašová, Majerová, Kelnarová, Chytilová ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 35.54 498.00
5 Venclíková, Šmatláková, Přibilová, Tomková Venclíková, Šmatláková, Přibilová, Tomková ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1 36.39 447.00
6 Soyma, Novotná, Nováková, Drtilová Soyma, Novotná, Nováková, Drtilová Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 2 37.57 380.00
7 Mosočiová, Michlová, Mosočiová, Martináková Mosočiová, Michlová, Mosočiová, Martináková FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 3 38.58 327.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 4.5.2023 - 09:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Navrátilová, Dostálová, Hadrová, Dudková Navrátilová, Dostálová, Hadrová, Dudková ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2 35.00 531.00
2 Viktorjeníková, Michálková, Vykoukalová, Hýzlová Viktorjeníková, Michálková, Vykoukalová, Hýzlová ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 7 36.36 449.00
3 Krohmmerová, Macháčková, Masopustová, Fabiánová Krohmmerová, Macháčková, Masopustová, Fabiánová FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 36.52 439.00
4 Nantlová, Matějů, Moserová, Indráková Nantlová, Matějů, Moserová, Indráková ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 36.78 424.00
5 Březovská, Přibylová, Šubová, Zemanová Březovská, Přibylová, Šubová, Zemanová Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 4 37.36 392.00
6 Domesová, Štěpánová, Absatzová, Zelinková Domesová, Štěpánová, Absatzová, Zelinková ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 37.63 377.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 4.5.2023 - 09:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hradilová, Bylym, Vymětalová, Váňová Lucie Hradilová, Bylym, Vymětalová, Váňová Lucie FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 36.45 443.00
2 Sedláčková, Spurná, Rubačíková, Hápová Sedláčková, Spurná, Rubačíková, Hápová ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 36.72 428.00
3 Cenková, Wágnerová, Hošková, Korčiánová Cenková, Wágnerová, Hošková, Korčiánová ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 4 37.59 379.00
4 Holubíková, Kapaňová, Koutná, Vláčilová Holubíková, Kapaňová, Koutná, Vláčilová ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 3 38.43 335.00
5 Havlíčková, Hejtmánková, Dostálová, Vykoukalová Havlíčková, Hejtmánková, Dostálová, Vykoukalová ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 39.21 296.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bednaříková, Zahradníčková, Pazderová, Sovová Bednaříková, Zahradníčková, Pazderová, Sovová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 32.83 676.00
2 Navrátilová, Fialová, Palánková, Ščudlová Navrátilová, Fialová, Palánková, Ščudlová ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 6 34.39 571.00
3 Navrátilová, Dostálová, Hadrová, Dudková Navrátilová, Dostálová, Hadrová, Dudková ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2 35.00 531.00
4 Drahotuská, Krňávková, Křiklavová, Mišáková Drahotuská, Krňávková, Křiklavová, Mišáková ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5 35.19 519.00
5 Talašová, Majerová, Kelnarová, Chytilová Talašová, Majerová, Kelnarová, Chytilová ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 35.54 498.00
6 Viktorjeníková, Michálková, Vykoukalová, Hýzlová Viktorjeníková, Michálková, Vykoukalová, Hýzlová ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 7 36.36 449.00
7 Venclíková, Šmatláková, Přibilová, Tomková Venclíková, Šmatláková, Přibilová, Tomková ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1 36.39 447.00
8 Hradilová, Bylym, Vymětalová, Váňová Lucie Hradilová, Bylym, Vymětalová, Váňová Lucie FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 36.45 443.00
9 Krohmmerová, Macháčková, Masopustová, Fabiánová Krohmmerová, Macháčková, Masopustová, Fabiánová FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 36.52 439.00
10 Sedláčková, Spurná, Rubačíková, Hápová Sedláčková, Spurná, Rubačíková, Hápová ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 36.72 428.00
11 Nantlová, Matějů, Moserová, Indráková Nantlová, Matějů, Moserová, Indráková ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 36.78 424.00
12 Březovská, Přibylová, Šubová, Zemanová Březovská, Přibylová, Šubová, Zemanová Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá... 4 37.36 392.00
13 Soyma, Novotná, Nováková, Drtilová Soyma, Novotná, Nováková, Drtilová Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr.... 2 37.57 380.00
14 Cenková, Wágnerová, Hošková, Korčiánová Cenková, Wágnerová, Hošková, Korčiánová ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 4 37.59 379.00
15 Domesová, Štěpánová, Absatzová, Zelinková Domesová, Štěpánová, Absatzová, Zelinková ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 37.63 377.00
16 Holubíková, Kapaňová, Koutná, Vláčilová Holubíková, Kapaňová, Koutná, Vláčilová ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 3 38.43 335.00
17 Mosočiová, Michlová, Mosočiová, Martináková Mosočiová, Michlová, Mosočiová, Martináková FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc 3 38.58 327.00
18 Havlíčková, Hejtmánková, Dostálová, Vykoukalová Havlíčková, Hejtmánková, Dostálová, Vykoukalová ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 39.21 296.00

skok vysoký - Žáci

(čt, 4.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 Body
1 Patrik SieglPatrik Siegl
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 28 PB 1.70 - - o o - - o o o o xo o o xxx 544.00
2 Sebastian VacíkSebastian Vacík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 37 PB 1.66 - - o o o o o xxo o o o o xxx 512.00
3 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
07 31 PB 1.62 - - - o o o o o o o o xxx 480.00
4 Filip EhrmannFilip Ehrmann
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
08 7 PB 1.62 - o o o o xo xo o xo xo xxo xxx 480.00
5 Alexandr ŠvubAlexandr Švub
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
08 33 PB 1.58 o o xxo o o o xo o xxo xo xxx 449.00
6 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 22 PB 1.58 - - o o - - xo xo xo xxo xxx 449.00
7 Jan MarekJan Marek
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
06 16 PB 1.54 o o o o o o o o o xxx 419.00
8= Filip PospíšilFilip Pospíšil
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
08 23 PB 1.54 o o o o o o xo o o xxx 419.00
8= Štěpán KovácsŠtěpán Kovács
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
07 12 PB 1.54 o o o o xo o o o o xxx 419.00
10 Vojtěch RichterVojtěch Richter
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 27 PB 1.54 - o o o o o o o xo xxx 419.00
11= Sebastián ŠpičkaSebastián Špička
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
07 32 PB 1.50 - - - o o o xo o xx 389.00
11= Štěpán SléžkaŠtěpán Sléžka
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
08 29 PB 1.50 - - o o o o xo o xxx 389.00
13 Václav SovišVáclav Soviš
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
08 30 PB 1.50 o o o xo xo o xo xo xxx 389.00
14 Tomáš TruchaTomáš Trucha
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
08 36 PB 1.50 xxo o o o xxo xxo xxo xo xxx 389.00
15 Petr HejdaPetr Hejda
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
07 8 PB 1.50 - - o o - o xxo xxo xxx 389.00
16 Miroslav DobrovskýMiroslav Dobrovský
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
08 5 PB 1.46 o o o o o o xo xxx 360.00
17 Mikuláš BalgaMikuláš Balga
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
07 1 PB 1.46 - - o xo o o xxo xxx 360.00
18 Dominik ZábranskýDominik Zábranský
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
09 39 PB 1.46 o o o xo xo o xxo xxx 360.00
MS Tadeáš VrbánekTadeáš Vrbánek
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
07 40 PB 1.46 o o o xo xo o xxo xxx
20 Vilém KolářVilém Kolář
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
07 11 PB 1.46 xo o xo o xo xo xxo x 360.00
21= Nikola NevrlýNikola Nevrlý
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
08 18 PB 1.42 o o o o o o xxx 331.00
21= Tomáš TilšarTomáš Tilšar
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 35 PB 1.42 o o o o o o xxx 331.00
21= Matteo CartelliMatteo Cartelli
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
08 3 PB 1.42 o o o o o o xxx 331.00
21= Matěj O´BrienMatěj O´Brien
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
08 20 PB 1.42 o o o o o o xxx 331.00
25 Filip PřikrylFilip Přikryl
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
07 25 PB 1.42 o o o o xo o xxx 331.00
26 Miroslav LiškaMiroslav Liška
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
07 14 PB 1.42 - xo o o xxo xo xxx 331.00
27 Kryštof BurešKryštof Bureš
zš a mš slatinicezš a mš slatinice
08 2 PB 1.42 o o o o xo xxo xxx 331.00
28= Šimon MlčochŠimon Mlčoch
Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá...
08 17 PB 1.38 o o o xxo xo xxx 303.00
28= Ondřej PatákOndřej Paták
Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá...
08 21 PB 1.38 o o o xxo xo xxx 303.00
30 David LošťákDavid Lošťák
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
08 15 PB 1.34 o o xo o xxx 276.00
31 Corneliu HretuCorneliu Hretu
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
08 10 PB 1.30 o o o xxx 250.00
32 Kryštof DostálKryštof Dostál
FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro...
08 6 PB 1.30 o xo o xxx 250.00
33= Kryštof ČernohouzKryštof Černohouz
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
08 4 PB 1.30 o o xo xxx 250.00
33= Štěpán PřikrylŠtěpán Přikryl
zš a mš slatinicezš a mš slatinice
08 26 PB 1.30 o o xo xxx 250.00
35= Marek KučaMarek Kuča
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
07 13 PB 1.26 o o xx 225.00
35= Jáchym TandlerJáchym Tandler
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
08 34 PB 1.26 o o xxx 225.00
37 Hryhorii YalovenkoHryhorii Yalovenko
FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro...
07 38 PB 1.22 o xxx 200.00
Tomáš HladnýTomáš Hladný
zš a mš slatinicezš a mš slatinice
09 9 DNS
Vít PražákVít Pražák
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
08 24 NM x- xx
Antonín NovotnýAntonín Novotný
FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro...
08 19 NM xxx
Celkem 40 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 4.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 Body
1 Ondřej KubaňOndřej Kubaň
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
10 9 PB 1.58 - o o o o o o o xo o o o xxx 449.00
2 Radek DieslRadek Diesl
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
10 1 PB 1.50 - o o o o o o o o o xxx 389.00
3 Denis GábaDenis Gába
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
09 2 PB 1.46 - - o o o o o xxo o xxx 360.00
4= Tomáš JandaTomáš Janda
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
10 5 PB 1.42 - o o o o o o o xxx 331.00
4= Vojtěch KubíkVojtěch Kubík
FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro...
09 10 PB 1.42 o o o o o o o o xxx 331.00
4= Matyáš ŘehákMatyáš Řehák
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
09 19 PB 1.42 - o o o o o o o xxx 331.00
7 Jan PodivinskýJan Podivinský
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
11 16 PB 1.42 - o o o o o xo xo xxx 331.00
8 Matyáš TichavskýMatyáš Tichavský
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
10 24 PB 1.42 - o o o o o o xxo xxx 331.00
9 Tobiáš KrobotTobiáš Krobot
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 7 PB 1.42 - o o o o o xo xxo xxx 331.00
10 Felix NěmecFelix Němec
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 15 PB 1.38 - o o o o o o xxx 303.00
11 Lukáš MistríkLukáš Mistrík
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
09 14 PB 1.38 - o o o o o xo xxx 303.00
12 Adrian StříteckýAdrian Střítecký
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
10 21 PB 1.38 xo o o o o o xxo xx 303.00
13 Daniel Adam SvačinaDaniel Adam Svačina
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
10 22 PB 1.34 - o xo xo xo o xxx 276.00
14 Radek MichalecRadek Michalec
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
09 13 PB 1.34 o o o o xo xo xxx 276.00
15 Alexandr TošenovskýAlexandr Tošenovský
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
10 25 PB 1.34 o xo o xxo xxo xo xxx 276.00
16 Martin KorecMartin Korec
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
09 6 PB 1.30 o o xo xo xo xxx 250.00
17 Filip MatoušFilip Matouš
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
09 12 PB 1.26 o o o o xxx 225.00
18 Karel HolubecKarel Holubec
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
09 4 PB 1.26 o xo xo o xxx 225.00
19 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
10 18 PB 1.26 xxo o o xo x 225.00
20 Jakub HaderkaJakub Haderka
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
09 3 PB 1.22 - o xo xxx 200.00
21 Viktor LovečekViktor Loveček
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
10 11 PB 1.22 o xo xo xxx 200.00
22= Tomáš UlmaTomáš Ulma
Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá...
09 26 PB 1.18 o xo xxx 176.00
22= Nikolaj ProcházkaNikolaj Procházka
FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro...
10 17 PB 1.18 o xo xxx 176.00
24= Václav SvobodaVáclav Svoboda
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
09 23 PB 1.14 o - 153.00
24= Dominik StavělíkDominik Stavělík
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
10 20 PB 1.14 o xxx 153.00
Adam ZemanAdam Zeman
Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá...
10 27 DNS
Tadeáš KrovTadeáš Krov
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
10 8 NM xxx
Celkem 27 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 4.5.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Klára FendrychováKlára Fendrychová
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
07 7 PB 1.42 o o o o o o o o xxx 534.00
2 Hana BlažkováHana Blažková
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
07 1 PB 1.42 - - xxo o o xo o xo xxx 534.00
3 Eliška CoufalováEliška Coufalová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
09 3 PB 1.42 - - o o o o o xxo xxx 534.00
4 Marie KneipováMarie Kneipová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
09 12 PB 1.38 - - - o o xo xo xxx 491.00
5 Jana StratilováJana Stratilová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
08 26 PB 1.38 - - o xo xo o xxo xxx 491.00
6 Iveta ŠimkováIveta Šimková
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
08 27 PB 1.34 - - o o o o xxx 449.00
7= Monika ŠpitováMonika Špitová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 28 PB 1.34 - - - o o xo xxx 449.00
7= Natálie KoláčkováNatálie Koláčková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 13 PB 1.34 o o o o o xo xxx 449.00
9 Tereza ŠvardalováTereza Švardalová
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
09 29 PB 1.34 o o o xxo xo xo xxx 449.00
10 Ema DráčováEma Dráčová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
09 4 PB 1.34 o o o o xo xxo xxx 449.00
11 Victoria PlacháVictoria Plachá
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
09 23 PB 1.30 o o o o o xxx 409.00
12 Nikola MrnkováNikola Mrnková
Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr....
09 20 PB 1.30 - - xo xo o xxx 409.00
13 Adéla GothováAdéla Gothová
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
07 8 PB 1.30 o o xo o xo xxx 409.00
14 Katka PluskalováKatka Pluskalová
zš a mš slatinicezš a mš slatinice
09 24 PB 1.26 o xo xxo xo xxx 369.00
15 Nela MatušováNela Matušová
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
07 19 PB 1.26 xo xxo o xxo xx 369.00
16 Beáta DrexlerováBeáta Drexlerová
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
07 5 PB 1.22 - o o x 331.00
17 Anna DvořákováAnna Dvořáková
zš a mš slatinicezš a mš slatinice
09 6 PB 1.22 o xo o xxx 331.00
18 Tereza VyhnánkováTereza Vyhnánková
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
09 30 PB 1.22 xo o xxo xx 331.00
19= Michaela LubrichováMichaela Lubrichová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
08 16 PB 1.18 o o xxx 293.00
19= Kamila MáčalováKamila Máčalová
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
08 17 PB 1.18 o o xx 293.00
19= Ema JanušováEma Janušová
Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá...
08 11 PB 1.18 o o xx 293.00
19= Julie KonečnáJulie Konečná
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
08 14 PB 1.18 o o xxx 293.00
23= Anna OmachelováAnna Omachelová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
09 21 PB 1.18 xo xo xx 293.00
23= Tereza KovaříkováTereza Kovaříková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
08 15 PB 1.18 xo xo xxx 293.00
25 Monika HuňováMonika Huňová
Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr....
08 9 PB 1.18 xxo xo xxx 293.00
26 Nikola VychodilováNikola Vychodilová
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
07 31 PB 1.14 o xxx 257.00
27 Hana ŽvátorováHana Žvátorová
zš a mš slatinicezš a mš slatinice
09 32 PB 1.14 xo xxx 257.00
Magdalena BuzkováMagdalena Buzková
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
09 2 DNS
Jolana PecováJolana Pecová
Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr....
08 22 NM xxx
Monika RoterováMonika Roterová
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
08 25 NM xxx
Stela MaláStela Malá
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
09 18 NM xxx
Simona ChládkováSimona Chládková
Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá...
07 10 NM xxx
Celkem 32 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 4.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 Body
1 Rozálie PazderováRozálie Pazderová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 19 PB 1.50 - - - - - o o o o o o o xxx 621.00
2 Gabriela SovováGabriela Sovová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 21 PB 1.46 - - - - o o xo o xo xo o xxx 577.00
3 Emili MoserováEmili Moserová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
09 13 PB 1.42 - - - o o o o o o xxo 534.00
4 Klára KrohmmerováKlára Krohmmerová
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
10 10 PB 1.38 - - o o o o o o o xxx 491.00
5 Karolína IndrákováKarolína Indráková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
10 6 PB 1.34 - - - o o o o o xxx 449.00
6 Anna MartinákováAnna Martináková
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
09 12 PB 1.34 o o o o o o o xxo xxx 449.00
7= Julie NavrátilováJulie Navrátilová
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
09 15 PB 1.34 o o o o o xo o xxo xxx 449.00
7= Elise Maya IqbalElise Maya Iqbal
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
10 7 PB 1.34 - o o o o o xo xxo xxx 449.00
9 Beata SpurnáBeata Spurná
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
09 22 PB 1.30 - o o o o xxo o xxx 409.00
10= Lucie NavrátilováLucie Navrátilová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
09 16 PB 1.26 o o o o o o xxx 369.00
10= Dominika PalánkováDominika Palánková
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
10 18 PB 1.26 o o o o o o xxx 369.00
10= Dorota PřibylováDorota Přibylová
Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá...
10 20 PB 1.26 o o o o o o xxx 369.00
13 Kateřina KoutnáKateřina Koutná
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
09 9 PB 1.26 o o o o xo o xxx 369.00
14 Adála DubováAdála Dubová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
09 3 PB 1.26 - - - o o xxo xxx 369.00
15= Ema NovotnáEma Novotná
Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr....
11 17 PB 1.22 o o o xxo o xxx 331.00
15= Ema CenkováEma Cenková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
09 1 PB 1.22 o o xo xo o xxx 331.00
17= Karolína ChytilováKarolína Chytilová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
09 5 PB 1.22 o o o xo xxo xx 331.00
17= Aneta KobylíkováAneta Kobylíková
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
09 8 PB 1.22 - o o xo xxo xxx 331.00
19= Adéla ViktorjeníkováAdéla Viktorjeníková
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
11 26 PB 1.18 o o o o xxx 293.00
19= Zuzana MosočiováZuzana Mosočiová
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
09 14 PB 1.18 o o o o xxx 293.00
21 Vanesa VenclíkováVanesa Venclíková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
10 25 PB 1.18 o o xo o xxx 293.00
22= Julie ŠťastnáJulie Šťastná
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
10 23 PB 1.18 o o o xo xxx 293.00
22= Zlata DomesováZlata Domesová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
10 2 PB 1.18 o o o xo xxx 293.00
24 Petra ZemanováPetra Zemanová
Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá...
10 28 PB 1.18 o o o xxo xxx 293.00
25 Karolína ŠvábeníkováKarolína Švábeníková
Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr....
11 24 PB 1.18 xxo o xo xxo xxx 293.00
26 Ema WágnerováEma Wágnerová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
09 27 PB 1.14 o xxo xo xxx 257.00
27 Nela HradilováNela Hradilová
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
09 4 PB 1.10 o o x 222.00
28 Eva MacháčkováEva Macháčková
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
11 11 PB 1.06 xxo xxx 188.00
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 4.5.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sebastian VacíkSebastian Vacík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 36 PB 5.79 +1.0 m/s 5.79  1,00 5.72  1,30 5.70  0,80 5.79 5.59  0,90 542.00
2 Vojtěch RichterVojtěch Richter
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 31 PB 5.60 +0.6 m/s 5.50  0,80 5.60  0,60 5.23  1,00 5.60 4.54  1,10 502.00
3 Daniel RemerDaniel Remer
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
07 30 PB 5.60 +0.8 m/s 4.92  1,00 5.60  0,80 5.11  1,30 5.60 5.41  0,60 502.00
4 Dan NesvadbaDan Nesvadba
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 25 PB 5.37 +0.7 m/s 5.37  0,70 - - 5.37 - 455.00
5 Jindřich BezděkJindřich Bezděk
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 3 PB 5.36 +0.8 m/s 5.36  0,80 - - 5.36 x 453.00
6 Iulian GlavanIulian Glavan
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
08 8 PB 5.29 +1.3 m/s 5.19  1,00 5.29  1,30 5.22  1,00 5.29 4.54  0,90 439.00
7 Martin PohlídalMartin Pohlídal
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
07 26 PB 5.23 +1.0 m/s 5.23  1,00 5.06  1,30 5.11  0,90 5.23 4.20  0,60 427.00
8 Sebastián ŠpičkaSebastián Špička
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
07 33 PB 5.15 +1.0 m/s x 5.15  1,00 4.99  0,70 5.15 5.03  0,70 411.00
9 Lukáš VaculíkLukáš Vaculík
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
08 37 PB 5.14 +0.7 m/s 5.14  0,70 4.78  0,60 4.78  0,80 5.14 4.95  1,00 409.00
10 Matyáš VolfMatyáš Volf
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 38 PB 5.08 +0.9 m/s x 4.81  1,00 5.07  1,10 5.07 5.08  0,90 398.00
11 Stanislav MišákStanislav Mišák
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
08 22 PB 5.08 +1.2 m/s 4.79  1,00 5.08  1,20 4.71  0,70 5.08 4.93  0,90 398.00
12 Tomáš BürglTomáš Bürgl
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
08 4 PB 5.05 +0.9 m/s x 4.58  0,50 5.05  0,90 5.05 4.85  1,00 392.00
13 Lukáš NakládalLukáš Nakládal
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
07 24 PB 4.99 +0.8 m/s x 4.99  0,80 4.61  0,60 4.99 4.49  1,00 380.00
14 Vojtěch KubešVojtěch Kubeš
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
07 18 PB 4.94 +0.9 m/s 4.82  0,80 4.94  0,90 4.26  1,00 4.94 4.63  0,70 371.00
15 Miroslav DobrovskýMiroslav Dobrovský
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
08 6 PB 4.94 +1.0 m/s x 4.94  1,00 x 4.94 x 371.00
16 Denis MajtlDenis Majtl
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
08 21 PB 4.88 +0.8 m/s 4.88  0,80 4.55  0,60 4.05  0,70 4.88 4.86  1,10 360.00
17 Radim BednářRadim Bednář
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
08 2 PB 4.88 +0.5 m/s 4.42  0,60 4.88  0,50 4.52  0,80 4.88 3.97  1,00 360.00
18 Pavel PospíšilPavel Pospíšil
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
07 27 PB 4.88 +0.8 m/s x 4.18  1,20 4.88  0,80 4.88 x 360.00
19 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
08 15 PB 4.85 +0.8 m/s 4.78  0,60 4.85  0,80 3.59  1,20 4.85 4.69  1,00 354.00
20 David HálaDavid Hála
FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro...
08 9 PB 4.82 +1.0 m/s x 4.82  1,00 4.60  1,10 4.82 x 348.00
21 Matouš KundelMatouš Kundel
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
08 19 PB 4.81 +0.6 m/s 4.81  0,60 4.81  0,80 4.62  1,00 4.81 4.79  1,10 346.00
22 Jakub LošťákJakub Lošťák
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
08 20 PB 4.80 +1.0 m/s x 4.54  0,70 4.43  0,90 4.54 4.80  1,00 345.00
23 Filip ChmelářFilip Chmelář
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
09 10 PB 4.63 +0.8 m/s 4.63  0,80 4.21  0,60 4.12  1,00 4.63 4.09  1,20 313.00
24 Tomáš TruchaTomáš Trucha
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
08 35 PB 4.61 +1.0 m/s 4.39  0,80 4.46  0,90 4.45  1,10 4.46 4.61  1,00 310.00
25 Ondřej SuchánekOndřej Suchánek
FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro...
08 32 PB 4.59 +0.8 m/s x x 4.05  1,10 4.05 4.59  0,80 306.00
26 Vít PražákVít Pražák
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
08 28 PB 4.58 +1.0 m/s 4.13  0,80 4.47  0,90 4.58  1,00 4.58 x 304.00
27 Richard ČernošekRichard Černošek
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
08 5 PB 4.50 +0.6 m/s 4.26  0,80 4.50  0,60 4.27  0,70 4.50 x 290.00
28 Tomáš TilšarTomáš Tilšar
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 34 PB 4.48 +1.0 m/s 4.34  0,60 4.46  0,80 4.48  1,00 4.48 x 287.00
29 Marek GalásekMarek Galásek
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
07 7 PB 4.39 +0.4 m/s 4.39  0,40 x x 4.39 4.37  0,80 271.00
30 Jonáš KaksaJonáš Kaksa
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
08 12 PB 4.38 +1.2 m/s x 4.00 4.38  1,20 4.38 4.13  0,70 269.00
31 Tomáš KrušinaTomáš Krušina
FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro...
08 16 PB 4.34 +0.7 m/s 3.70  0,80 3.07  0,90 4.00  0,40 4.00 4.34  0,70 262.00
32 Břetislav ZacpalBřetislav Zacpal
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
08 39 PB 4.29 +1.0 m/s 4.21  0,80 4.22  0,60 4.21  0,70 4.22 4.29  1,00 254.00
33 Jakub KalábJakub Kaláb
zš a mš slatinicezš a mš slatinice
10 13 PB 4.22 +1.1 m/s 4.22  1,10 4.18  1,00 x 4.22 x 242.00
MS Jan KalodaJan Kaloda
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
08 14 PB 4.20 +1.4 m/s 2.76  1,30 4.20  1,40 3.95  0,70 4.20 -
35 Štěpán JuřenaŠtěpán Juřena
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
08 11 PB 4.11 +0.7 m/s 4.07  1,60 3.86  1,10 4.07  0,80 4.07 4.11  0,70 224.00
36 Štěpán PřikrylŠtěpán Přikryl
zš a mš slatinicezš a mš slatinice
08 29 PB 3.97 +0.6 m/s 3.97  0,60 3.68  0,70 3.66  1,30 3.97 3.84  1,00 201.00
37 Šimon MlčochŠimon Mlčoch
Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá...
08 23 PB 3.93 +0.7 m/s 3.69  1,00 3.93  0,70 3.75  0,90 3.93 3.67  1,00 195.00
38 Radek BaženovRadek Baženov
zš a mš slatinicezš a mš slatinice
10 1 PB 3.41 +1.1 m/s x 3.41  1,10 x 3.41 3.21  0,90 118.00
39 Radim KrylRadim Kryl
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
08 17 PB 3.11 +1.0 m/s x 3.11  1,00 x 3.11 - 79.00
Celkem 39 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 4.5.2023 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš MolnarTomáš Molnar
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
09 17 PB 5.14 +1.1 m/s 4.98  1,00 x 5.14  1,10 5.14 4.98  0,60 409.00
2 Tadeáš ZdařilTadeáš Zdařil
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
09 31 PB 4.91 +1.2 m/s 4.08  1,20 4.76  1,10 4.67  0,50 4.76 4.91  1,20 365.00
3 Ondřej KubaňOndřej Kubaň
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
10 11 PB 4.71 +1.4 m/s 4.16  0,90 4.29  0,70 4.71  1,40 4.71 4.21  0,60 328.00
4 Michal NěmecMichal Němec
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
10 19 PB 4.63 +0.7 m/s 4.45  1,00 4.38  0,90 4.63  0,70 4.63 4.63  1,20 313.00
5 Lukáš PastorekLukáš Pastorek
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 21 PB 4.62 +0.9 m/s x 4.36  0,60 4.62  0,90 4.62 x 312.00
6 Štěpán ChlubnýŠtěpán Chlubný
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
09 8 PB 4.56 +0.6 m/s 4.56  0,60 4.22  1,00 4.36  0,90 4.56 3.95  0,50 301.00
7 Štěpán GregorŠtěpán Gregor
FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro...
09 4 PB 4.52 +0.7 m/s x 4.21  1,10 x 4.21 4.52  0,70 294.00
8 Daniel UngureanuDaniel Ungureanu
FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro...
10 27 PB 4.49 +1.0 m/s 4.47  0,90 4.27  1,10 4.47  0,80 4.47 4.49  1,00 288.00
9 Adam HavlíčekAdam Havlíček
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
09 7 PB 4.38 +1.1 m/s 4.12  0,60 4.38  1,10 4.00  1,00 4.38 4.28  1,10 269.00
10 Daniel PichDaniel Pich
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
09 22 PB 4.37 +1.1 m/s 4.36  0,60 4.37  1,10 4.32  0,60 4.37 4.34  0,80 267.00
11 Matouš KubínMatouš Kubín
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 13 PB 4.29 +1.0 m/s 3.51  0,80 4.22  1,20 3.86  1,50 4.22 4.29  1,00 254.00
12 Daniel StrouhalDaniel Strouhal
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
10 26 PB 4.26 +1.4 m/s x 3.56  0,60 x 3.56 4.26  1,40 249.00
13 Peter BotkoPeter Botko
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
10 1 PB 4.24 +0.8 m/s 4.16  1,00 x 4.24  0,80 4.24 x 245.00
14 Jan ZezulaJan Zezula
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
09 32 PB 4.24 +1.2 m/s 4.02  0,90 x 4.24  1,20 4.24 4.10  0,80 245.00
15 Felix NěmecFelix Němec
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 18 PB 4.20 +1.0 m/s 3.90  0,90 4.20  1,00 4.03  1,20 4.20 4.13  0,00 239.00
16 Miroslav BrančíkMiroslav Brančík
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
09 2 PB 4.12 +1.1 m/s 3.96  1,10 3.58  1,50 3.81  1,40 3.96 4.12  1,10 225.00
17 Jakub LenochJakub Lenoch
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
10 14 PB 4.11 +0.9 m/s x 3.73  1,20 4.11  0,90 4.11 3.77  0,50 224.00
18 Roman KadlecRoman Kadlec
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
09 9 PB 4.10 +1.0 m/s 3.72  1,10 3.77  0,60 4.10  1,00 4.10 3.99  0,90 222.00
19 Vojtěch KubíkVojtěch Kubík
FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, OlomoucFZŠ Dr. Milady Horákové, Ro...
09 12 PB 4.03 +1.3 m/s 3.97  1,10 4.03  1,30 x 4.03 - 211.00
20 Jan NovotnýJan Novotný
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
09 20 PB 4.00 +1.1 m/s 3.89  0,60 4.00  1,10 3.71  0,90 4.00 3.95  1,30 206.00
21 Tobiáš KobzaTobiáš Kobza
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
10 10 PB 3.97 +0.5 m/s 3.97  0,50 x 3.59  0,90 3.97 x 201.00
22 Martin RůžičkaMartin Růžička
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
10 23 PB 3.92 +0.5 m/s 3.92  0,50 3.60  1,10 x 3.92 3.82  0,80 193.00
23 David ZacpalDavid Zacpal
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
10 28 PB 3.91 +1.0 m/s 3.89  0,90 3.47  1,20 3.78  1,40 3.89 3.91  1,00 191.00
24 LukášJ LenochLukášJ Lenoch
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
10 15 PB 3.89 +1.2 m/s 3.66  1,00 3.89  1,20 3.86  0,80 3.89 3.51  0,60 188.00
25 Viktor LovečekViktor Loveček
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
10 16 PB 3.88 +0.4 m/s 3.23  0,90 3.88  0,40 3.83  1,10 3.88 3.62  0,90 187.00
26 Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička
Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá...
10 24 PB 3.71 +1.2 m/s 3.71  1,20 3.48  0,90 3.13  1,00 3.71 3.46  1,30 161.00
27 Matěj DivišMatěj Diviš
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
09 3 PB 3.70 +0.8 m/s x x x - 3.70  0,80 159.00
28 Andre David GrohmanAndre David Grohman
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
09 5 PB 3.66 +0.8 m/s 3.29  0,90 3.66  0,80 2.97  1,10 3.66 3.64  0,50 153.00
29 Jakub ZaoralJakub Zaoral
Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá...
09 30 PB 3.65 +1.1 m/s 3.43  0,90 3.44  0,70 3.65  1,10 3.65 3.15  0,90 152.00
30 Vojtěch ZalkaVojtěch Zalka
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
09 29 PB 3.64 +0.9 m/s 3.64  0,90 x 3.20  1,10 3.64 x 150.00
31 Jakub HaderkaJakub Haderka
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
09 6 PB 3.62 +0.9 m/s x x 3.41  0,70 3.41 3.62  0,90 147.00
32 Ondřej SeitlOndřej Seitl
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
10 25 PB 3.48 +0.8 m/s 2.91  1,10 x 3.48  0,80 3.48 3.21  1,00 127.00
Celkem 32 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 4.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie StrakováNatálie Straková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
09 28 PB 4.31 +0.3 m/s 4.31  0,30 4.01  0,60 4.07  0,80 4.31 4.25  0,90 381.00
2 Rozálie MichálkováRozálie Michálková
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
07 17 PB 4.30 +0.5 m/s 4.15  0,80 4.30  0,50 3.72  0,60 4.30 4.00  1,00 379.00
3 Nikol LexmaulováNikol Lexmaulová
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
09 12 PB 4.24 +1.2 m/s 4.03  0,80 3.96  0,90 3.93  1,00 4.03 4.24  1,20 364.00
4 Johana PřidalováJohana Přidalová
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
09 25 PB 4.08 +0.8 m/s 4.08  0,80 4.00  0,90 4.00  1,00 4.08 3.70  1,10 326.00
5 Lucie HolišováLucie Holišová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 8 PB 4.07 +0.6 m/s 4.07  0,60 4.00  0,50 3.76  0,70 4.07 3.72  1,00 324.00
6 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 13 PB 4.04 +1.0 m/s 3.90  1,30 4.04  1,00 3.74  0,80 4.04 3.38  0,90 317.00
7 Klára MelničukováKlára Melničuková
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
09 16 PB 4.03 +0.6 m/s 3.73  0,80 4.03  0,60 3.67  0,90 4.03 3.35  1,00 315.00
8 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
07 32 PB 4.02 +0.9 m/s 3.99  0,80 4.02  0,90 4.02  1,00 4.02 3.98  1,40 312.00
9 Lucie GinterováLucie Ginterová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
09 6 PB 3.99 +0.7 m/s 3.79  1,00 3.97  1,30 x 3.97 3.99  0,70 306.00
10 Nikola ČervekováNikola Červeková
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
08 3 PB 3.94 +1.1 m/s 3.76  0,70 3.68  1,00 3.94  1,10 3.94 x 294.00
11 Markéta MiklíkováMarkéta Miklíková
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
08 18 PB 3.91 +1.1 m/s 3.45  0,80 3.68  0,80 3.73  0,90 3.73 3.91  1,10 287.00
12 Sára ŠpičákováSára Špičáková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 29 PB 3.85 +0.9 m/s 3.65  1,20 3.43  1,10 3.82  1,30 3.82 3.85  0,90 274.00
13 Monika SládkováMonika Sládková
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
08 27 PB 3.85 +1.1 m/s 3.57  1,20 3.52  1,00 3.61  0,80 3.61 3.85  1,10 274.00
14 Petra GabčanováPetra Gabčanová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
09 5 PB 3.84 +0.9 m/s 3.75  1,30 3.78  0,80 3.72  0,70 3.78 3.84  0,90 272.00
15 Anna OmachelováAnna Omachelová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
09 21 PB 3.82 +1.1 m/s 3.31  0,60 3.27  0,80 3.77  0,90 3.77 3.82  1,10 267.00
16 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
09 4 PB 3.75 +0.8 m/s 3.75  0,80 x 3.74  0,70 3.75 3.73  1,20 252.00
17 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín
08 26 PB 3.70 +0.8 m/s 3.49  0,60 3.70  0,80 3.34  0,70 3.70 2.85  0,90 242.00
18 Valerie NguyenováValerie Nguyenová
Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr....
09 20 PB 3.69 +0.7 m/s 3.60  1,10 3.62  1,00 3.61  0,80 3.62 3.69  0,70 239.00
19 Jolana PecováJolana Pecová
Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr....
08 23 PB 3.68 +1.4 m/s 3.68  1,40 3.15  1,10 x 3.68 3.33  0,80 237.00
20 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a MŠ OFakultní základní škola dr....
08 9 PB 3.67 +0.5 m/s x 3.67  0,50 3.41  0,70 3.67 3.56  0,90 235.00
21 Tereza ČernouškováTereza Černoušková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
07 2 PB 3.65 +0.9 m/s 3.65  0,90 3.44  0,80 x 3.65 x 231.00
22 Barbora VeseláBarbora Veselá
zš a mš slatinicezš a mš slatinice
08 30 PB 3.63 +0.8 m/s 3.29  0,90 3.63  0,80 3.49  0,60 3.63 3.39  0,70 227.00
23 Jana MikolajkováJana Mikolajková
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
08 19 PB 3.57 +0.7 m/s 3.12  0,80 3.57  0,70 3.55  0,60 3.57 x 214.00
24 Kateřina MaňákováKateřina Maňáková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
08 15 PB 3.57 +0.8 m/s 3.46  0,80 3.45  1,00 3.49  0,60 3.49 3.57  0,80 214.00
25 Veronika PavlíčkováVeronika Pavlíčková
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
07 22 PB 3.54 +0.5 m/s 3.54  0,50 3.22  0,60 3.26  0,80 3.54 - 208.00
26 Terezie KonečnáTerezie Konečná
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
09 10 PB 3.52 +1.3 m/s 3.52  1,30 3.14  1,00 3.28  0,80 3.52 3.34  1,00 204.00
27 Lucie MaitnerováLucie Maitnerová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
07 14 PB 3.37 +1.1 m/s 3.31  1,00 3.37  1,10 x 3.37 x 174.00
28 Tereza KvasnicováTereza Kvasnicová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
09 11 PB 3.37 +0.8 m/s 3.37  0,80 3.10  0,90 3.28  1,00 3.37 3.07  1,10 174.00
29 Eliška VeseláEliška Veselá
FZŠ Hálkova 4, OlomoucFZŠ Hálkova 4, Olomouc
09 31 PB 3.30 +1.1 m/s 3.02  1,00 3.30  1,10 x 3.30 2.87  0,70 161.00
30 Aneta GocalováAneta Gocalová
zš a mš slatinicezš a mš slatinice
09 7 PB 3.03 +0.7 m/s 2.86  0,90 3.03  0,70 2.81  1,20 3.03 3.00  1,00 112.00
31 Anna ZemánkováAnna Zemánková
Základní škola Aloise Štěpánka, DolanyZákladní škola Aloise Štěpá...
08 33 PB 2.85 +0.8 m/s 2.67  1,20 2.58  1,00 2.82  0,90 2.82 2.85  0,80 83.00
Katka PluskalováKatka Pluskalová
zš a mš slatinicezš a mš slatinice
09 24 DNS
Nela BerkováNela Berková