Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3. kolo Krajského přeboru družstev Olomouckého kraje a Krajský přebor jednotlivců staršího žactva

Hranice (20. 6. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 20.6.2023 - 15:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 07.49 13.00
2 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 07.70 11.00
3 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.73 10.00
4 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 07.77 9.00
5 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.92 6.00
6 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.10 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 20.6.2023 - 15:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.86 7.00
2 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.06 4.00
3 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.17 2.00
4 David TillDavid Till 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 08.24 1.00
5 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08.28
6 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.40
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 20.6.2023 - 15:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PastorekLukáš Pastorek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.34
2 Jiří KalvodaJiří Kalvoda 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.56
3 David KünstlerDavid Künstler 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.57
4 Stanislav ŠtěpánStanislav Štěpán 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 08.64
5 Marek UherkaMarek Uherka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.82
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 20.6.2023 - 15:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Björn Cristopher KramerBjörn Cristopher Kramer 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 08.73
2 Viktor OttaViktor Otta 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.87
3 Petr VysloužilPetr Vysloužil 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 08.97
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (út, 20.6.2023 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HřivňákPetr Hřivňák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 09.35
2 Vojtěch VymlátilVojtěch Vymlátil 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 09.41
MS Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.63
4 Lukáš MacalíkLukáš Macalík 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.85
5 Max Marek ČernošekMax Marek Černošek 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.08
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 20.6.2023 - 15:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš KundelMatouš Kundel 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.80 8.00
2 Albert PernicaAlbert Pernica 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 07.99 5.00
3 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 08.45
4 Tibor KubíčekTibor Kubíček 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.68
5 Jakub KostkaJakub Kostka 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.72
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 07.49 13.00
2 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 07.70 11.00
3 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.73 10.00
4 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 07.77 9.00
5 Matouš KundelMatouš Kundel 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.80 8.00
6 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.86 7.00
7 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.92 6.00
8 Albert PernicaAlbert Pernica 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 07.99 5.00
9 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.06 4.00
10 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.10 3.00
11 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.17 2.00
12 David TillDavid Till 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 08.24 1.00
13 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08.28
14 Lukáš PastorekLukáš Pastorek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.34
15 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.40
16 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 08.45
17 Jiří KalvodaJiří Kalvoda 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.56
18 David KünstlerDavid Künstler 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.57
19 Stanislav ŠtěpánStanislav Štěpán 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 08.64
20 Tibor KubíčekTibor Kubíček 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.68
21 Jakub KostkaJakub Kostka 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.72
22 Björn Cristopher KramerBjörn Cristopher Kramer 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 08.73
23 Marek UherkaMarek Uherka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.82
24 Viktor OttaViktor Otta 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.87
25 Petr VysloužilPetr Vysloužil 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 08.97
26 Petr HřivňákPetr Hřivňák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 09.35
27 Vojtěch VymlátilVojtěch Vymlátil 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 09.41
28 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.63
29 Lukáš MacalíkLukáš Macalík 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.85
30 Max Marek ČernošekMax Marek Černošek 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.08

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 20.6.2023 - 15:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.13 13.00
2 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.26 11.00
3 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.43 10.00
4 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.60 9.00
5 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.61 8.00
6 Marie KneipováMarie Kneipová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.83 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 20.6.2023 - 15:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.68
2 Sofie KadlecováSofie Kadlecová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.71 7.00
3 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 08.74 6.00
4 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 08.78 5.00
5 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.02
6 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.05
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 20.6.2023 - 15:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adéla SlivkováAdéla Slivková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.86
2 Simona SelingerováSimona Selingerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 SB 08.89 3.00
MS Aneta GocalováAneta Gocalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 08.91
4 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.97 2.00
5 Dominika FuksováDominika Fuksová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 09.02 1.00
6 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.14
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 20.6.2023 - 15:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Natálie RaclavskáNatálie Raclavská 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 SB 09.19
MS Dorota HanákováDorota Hanáková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.36
3 Nela JurkováNela Jurková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 PB 09.51
4 Monika GeprtováMonika Geprtová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 09.59
MS Kristýna GrammerováKristýna Grammerová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 SB 09.76
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.13 13.00
2 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.26 11.00
3 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.43 10.00
4 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.60 9.00
5 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.61 8.00
6 Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.68
7 Sofie KadlecováSofie Kadlecová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.71 7.00
8 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 08.74 6.00
9 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 08.78 5.00
10 Marie KneipováMarie Kneipová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.83 4.00
11 Adéla SlivkováAdéla Slivková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.86
12 Simona SelingerováSimona Selingerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 SB 08.89 3.00
13 Aneta GocalováAneta Gocalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 08.91
14 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.97 2.00
15 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.02
15 Dominika FuksováDominika Fuksová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 09.02 1.00
17 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.05
18 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.14
19 Natálie RaclavskáNatálie Raclavská 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 SB 09.19
20 Dorota HanákováDorota Hanáková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.36
21 Nela JurkováNela Jurková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 PB 09.51
22 Monika GeprtováMonika Geprtová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 09.59
23 Kristýna GrammerováKristýna Grammerová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 SB 09.76

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 20.6.2023 - 17:20) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 17.82 13.00
2 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 18.56 10.00
3 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 18.81 9.00
4 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 19.39 8.00
5 David TillDavid Till 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 19.75 7.00
6 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 19.87 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 20.6.2023 - 17:20) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.43 5.00
2 Petr GerlaPetr Gerla 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 20.89 3.00
3 David JuříkDavid Juřík 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 21.22 1.00
4 Stanislav ŠtěpánStanislav Štěpán 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 21.56
5 Miroslav SemjanMiroslav Semjan 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 22.95
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 20.6.2023 - 17:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš KundelMatouš Kundel 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 18.51 11.00
2 David KünstlerDavid Künstler 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 20.75 4.00
3 Tomáš KuncTomáš Kunc 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 20.97 2.00
4 Jakub KostkaJakub Kostka 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 21.31
5 Jakub GrézaJakub Gréza 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 21.91
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 17.82 13.00
2 Matouš KundelMatouš Kundel 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 18.51 11.00
3 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 18.56 10.00
4 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 18.81 9.00
5 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 19.39 8.00
6 David TillDavid Till 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 19.75 7.00
7 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 19.87 6.00
8 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.43 5.00
9 David KünstlerDavid Künstler 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 20.75 4.00
10 Petr GerlaPetr Gerla 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 20.89 3.00
11 Tomáš KuncTomáš Kunc 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 20.97 2.00
12 David JuříkDavid Juřík 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 21.22 1.00
13 Jakub KostkaJakub Kostka 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 21.31
14 Stanislav ŠtěpánStanislav Štěpán 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 21.56
15 Jakub GrézaJakub Gréza 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 21.91
16 Miroslav SemjanMiroslav Semjan 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 22.95

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 20.6.2023 - 17:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.38 13.00
2 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.60 11.00
MS Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 19.72
4 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.42 10.00
5 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 21.14 5.00
6 Sofie Karolína KouřilováSofie Karolína Kouřilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21.32 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 20.6.2023 - 17:10) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KopeckáBarbora Kopecká 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 SB 20.68 8.00
2 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 21.06 6.00
3 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 21.20 3.00
4 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 21.61 1.00
MS Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 22.00
6 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 22.16
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 20.6.2023 - 17:10) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 21.65
2 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 21.81
3 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 22.04
4 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 22.21
5 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 22.24
MS Aneta GocalováAneta Gocalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.86
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 20.6.2023 - 17:10) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika FuksováDominika Fuksová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 22.27
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 22.49
3 Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 22.56
4 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 23.06
MS Kristýna GrammerováKristýna Grammerová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 24.67
6 Monika GeprtováMonika Geprtová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 25.65
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 20.6.2023 - 17:10) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 20.66 9.00
2 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 20.99 7.00
3 Sofie KadlecováSofie Kadlecová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 21.20 4.00
MS Adéla SlivkováAdéla Slivková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 22.24
5 Valentýna KoleňákováValentýna Koleňáková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 24.66
6 Adéla BartoníkováAdéla Bartoníková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 25.30
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.38 13.00
2 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.60 11.00
3 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 19.72
4 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.42 10.00
5 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 20.66 9.00
6 Barbora KopeckáBarbora Kopecká 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 SB 20.68 8.00
7 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 20.99 7.00
8 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 21.06 6.00
9 Anita HrubanováAnita Hrubanová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 21.14 5.00
10 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 21.20 3.00
10 Sofie KadlecováSofie Kadlecová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 21.20 4.00
12 Sofie Karolína KouřilováSofie Karolína Kouřilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21.32 2.00
13 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 21.61 1.00
14 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 21.65
15 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 21.81
16 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 22.00
17 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 22.04
18 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 22.16
19 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 22.21
20 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 22.24
20 Adéla SlivkováAdéla Slivková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 22.24
22 Dominika FuksováDominika Fuksová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 22.27
23 Lucie ProcházkováLucie Procházková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 22.49
24 Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 22.56
25 Aneta GocalováAneta Gocalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.86
26 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 23.06
27 Valentýna KoleňákováValentýna Koleňáková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 24.66
28 Kristýna GrammerováKristýna Grammerová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 24.67
29 Adéla BartoníkováAdéla Bartoníková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 25.30
30 Monika GeprtováMonika Geprtová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 25.65

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 20.6.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 40.01 13.00
2 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 40.14 11.00
3 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 40.63 10.00
4 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 42.21 9.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 20.6.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NovákJiří Novák 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 42.28 8.00
2 Tomáš SommerTomáš Sommer 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 42.52 7.00
3 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 43.16 6.00
4 David JuříkDavid Juřík 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 45.48 5.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 40.01 13.00
2 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 40.14 11.00
3 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 40.63 10.00
4 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 42.21 9.00
5 Jiří NovákJiří Novák 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 42.28 8.00
6 Tomáš SommerTomáš Sommer 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 42.52 7.00
7 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 43.16 6.00
8 David JuříkDavid Juřík 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 45.48 5.00

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 20.6.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 44.77 13.00
2 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 46.01 10.00
MS Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 47.46
4 Julie HrabovskáJulie Hrabovská 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 48.06 7.00
5 Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 48.38 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 20.6.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SudíkováNatálie Sudíková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 45.87 11.00
2 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 46.43 9.00
3 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 46.66 8.00
4 Eliška MéslováEliška Méslová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 48.88 5.00
5 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 49.41 4.00
6 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 50.15 3.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 44.77 13.00
2 Natálie SudíkováNatálie Sudíková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 45.87 11.00
3 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 46.01 10.00
4 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 46.43 9.00
5 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 46.66 8.00
6 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 47.46
7 Julie HrabovskáJulie Hrabovská 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 48.06 7.00
8 Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 48.38 6.00
9 Eliška MéslováEliška Méslová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 48.88 5.00
10 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 49.41 4.00
11 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 50.15 3.00

800 m - Žáci

(út, 20.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 09 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 2:20.08 13.00
2 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 2:26.42 11.00
3 Jaromír ČernohousJaromír Černohous 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:32.38 10.00
4 Tomáš KuncTomáš Kunc 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 2:40.34 9.00
5 Lukáš JenáčekLukáš Jenáček 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 2:43.65 8.00
6 Miroslav SemjanMiroslav Semjan 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 PB 2:51.74 7.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně

(út, 20.6.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 2:23.27 13.00
2 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 2:25.17 11.00
3 Klára BarešováKlára Barešová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:33.83 10.00
4 Christina DostálováChristina Dostálová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 2:34.97 9.00
5 Marie NovosadováMarie Novosadová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 2:39.67 8.00
6 Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 2:40.53 7.00
MS Agáta ŠalamounováAgáta Šalamounová 09 TJ UničovTJ Uničov 14 2:41.32
MS Lucie BráuerováLucie Bráuerová 09 TJ UničovTJ Uničov 10 PB 2:41.74
9 Tereza PajchlováTereza Pajchlová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 2:42.13 6.00
10 Klára PsíkováKlára Psíková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:43.97 5.00
MS Nella KrykorkováNella Krykorková 11 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 11 2:44.76
12 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:45.80 4.00
13 Nikola SnášelováNikola Snášelová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12 SB 2:48.40 3.00
14 Valentýna KoleňákováValentýna Koleňáková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 13 PB 2:51.25 2.00
MS Dorota HanákováDorota Hanáková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15 2:57.48
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žáci

(út, 20.6.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS Tomáš MazánekTomáš Mazánek 09 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 5:25.48
2 Jakub NavrátilJakub Navrátil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 5:26.48 13.00
3 Kamil PurKamil Pur 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 5:28.29 11.00
4 Jaromír JiříčekJaromír Jiříček 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 5:32.22 10.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně

(út, 20.6.2023 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Magdalena VályováMagdalena Vályová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 5:34.15 13.00
2 Lucie BřenkováLucie Břenková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 5:34.45 11.00
3 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 5:44.70 10.00
4 Marie ParaskaMarie Paraska 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 6:38.35 9.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Žáci

(út, 20.6.2023 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10:22.17 13.00
2 Adam BeránekAdam Beránek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13:02.68 11.00
Celkem 2 závodníků

3000 m - Žákyně

(út, 20.6.2023 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11:21.18 13.00
2 Valerie SpillerováValerie Spillerová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 17:10.26 11.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 20.6.2023 - 15:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.79 13.00
2 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.80 11.00
3 Filip GallFilip Gall 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 15.37 10.00
4 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 15.50 9.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 20.6.2023 - 15:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.35 8.00
2 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 16.90 7.00
3 Marek UherkaMarek Uherka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 16.98 6.00
4 Michal VančuraMichal Vančura 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 19.18 5.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.79 13.00
2 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.80 11.00
3 Filip GallFilip Gall 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 15.37 10.00
4 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 15.50 9.00
5 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.35 8.00
6 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 16.90 7.00
7 Marek UherkaMarek Uherka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 16.98 6.00
8 Michal VančuraMichal Vančura 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 19.18 5.00

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 20.6.2023 - 15:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 15.56 13.00
2 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 15.60 11.00
3 Natálie SudíkováNatálie Sudíková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 16.25 10.00
4 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 16.38 9.00
5 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 16.38 8.00
6 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 16.46 7.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 20.6.2023 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KroupováEma Kroupová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 16.78 6.00
2 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 16.97 5.00
3 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 17.65 4.00
4 Eliška MéslováEliška Méslová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 17.96 3.00
5 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 18.31 1.00
Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 20.6.2023 - 15:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 17.97 2.00
2 Julie HrabovskáJulie Hrabovská 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 19.35
MS Aneta GocalováAneta Gocalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 20.04
4 Nikol KvíčalováNikol Kvíčalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 20.94
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 15.56 13.00
2 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 15.60 11.00
3 Natálie SudíkováNatálie Sudíková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 16.25 10.00
4 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 16.38 9.00
4 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 16.38 8.00
6 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 16.46 7.00
7 Ema KroupováEma Kroupová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 16.78 6.00
8 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 16.97 5.00
9 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 17.65 4.00
10 Eliška MéslováEliška Méslová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 17.96 3.00
11 Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 17.97 2.00
12 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 18.31 1.00
13 Julie HrabovskáJulie Hrabovská 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 19.35
14 Aneta GocalováAneta Gocalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 20.04
15 Nikol KvíčalováNikol Kvíčalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 20.94
Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNF

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 20.6.2023 - 16:20) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 28.46 13.00
2 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 30.31 11.00
3 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 31.36 10.00
4 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 32.46 9.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 20.6.2023 - 16:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BeránekAdam Beránek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 34.47 8.00
2 Jiří KalvodaJiří Kalvoda 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 34.74 7.00
3 Michal VančuraMichal Vančura 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 35.12 6.00
4 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 35.29 5.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 28.46 13.00
2 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 30.31 11.00
3 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 31.36 10.00
4 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 32.46 9.00
5 Adam BeránekAdam Beránek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 34.47 8.00
6 Jiří KalvodaJiří Kalvoda 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 34.74 7.00
7 Michal VančuraMichal Vančura 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 35.12 6.00
8 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 35.29 5.00

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 20.6.2023 - 16:10) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 31.26 13.00
2 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 32.62 11.00
3 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 32.69 10.00
4 Jitka MachytkováJitka Machytková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 33.27 8.00
5 Lenka MachytkováLenka Machytková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 33.60 7.00
6 Nina BerkováNina Berková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 34.62 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 20.6.2023 - 16:10) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 32.84 9.00
2 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 34.20 6.00
3 Lucie ProcházkováLucie Procházková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 35.75 4.00
4 Sandra KriegerováSandra Kriegerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 38.20 3.00
Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 DNF
Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DQ
Poznámky:
5 dr. DQ - úmyslné shození překážky
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 31.26 13.00
2 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 32.62 11.00
3 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 32.69 10.00
4 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 32.84 9.00
5 Jitka MachytkováJitka Machytková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 33.27 8.00
6 Lenka MachytkováLenka Machytková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 33.60 7.00
7 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 34.20 6.00
8 Nina BerkováNina Berková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 34.62 5.00
9 Lucie ProcházkováLucie Procházková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 35.75 4.00
10 Sandra KriegerováSandra Kriegerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 38.20 3.00
Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 DNF
Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DQ

4 x 60 m - Žáci

(út, 20.6.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bednařík, Glavan, Volf, Vacík Bednařík, Glavan, Volf, Vacík Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 29.05 13.00
2 Uherka, Novák, Pohanka, Dvořák Uherka, Novák, Pohanka, Dvořák Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 32.14 11.00
3 Marek, Kubíček, Vysloužil, Otta Marek, Kubíček, Vysloužil, Otta Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 34.55 10.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(út, 20.6.2023 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Borůvková, Kouřilová, Menšíková, Navrátilová Borůvková, Kouřilová, Menšíková, Navrátilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 31.30 13.00
2 Kopecká, Kopečná, Melková, Navrátilová Kopecká, Kopečná, Melková, Navrátilová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 33.27 11.00
3 Vargová, Lisková, Selingerová, Snášelová Vargová, Lisková, Selingerová, Snášelová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 34.05 10.00
4 Foučková, Janíčková, Paraska, Žouželková Foučková, Janíčková, Paraska, Žouželková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 35.12 9.00
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žáci

(út, 20.6.2023 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Knap, Kouba, Kříž, Rybníček Knap, Kouba, Kříž, Rybníček Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:43.28
2 Bezděk, Esterka, Kundel, Novák Bezděk, Esterka, Kundel, Novák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:49.32 13.00
3 Bajcar, Navrátil, Vančura, Kolář Bajcar, Navrátil, Vančura, Kolář Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 3:05.67 11.00
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Žákyně

(út, 20.6.2023 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Němcová, Špringerová, Koláčková, Hrubanová Němcová, Špringerová, Koláčková, Hrubanová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 3:00.20 13.00
2 Coufalová, Coufalová, Hrudníková, Filoušová Coufalová, Coufalová, Hrudníková, Filoušová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:01.00 11.00
3 Barešová, Dostálová, Psíková, Skácelová Barešová, Dostálová, Psíková, Skácelová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:11.23 10.00
4 Berková, Bízová, Machytková, Vilímková Berková, Bízová, Machytková, Vilímková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 3:18.67 9.00
5 Malá, Vályová, Koleňáková, Jurková Malá, Vályová, Koleňáková, Jurková Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 3:32.14 8.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(út, 20.6.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,38 1,43 1,48 1,53 1,58 1,63 1,66 1,68 1,72 Body
MS Radim ŠvubRadim Švub
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 1 PB 1.72 - - - o o o o o xo
2 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 12 1.66 - - - o o o o xxx 13.00
3 Jiří EsterkaJiří Esterka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 9 PB 1.63 - - o o xxo xxo xxx 11.00
4 Nick DvořákNick Dvořák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 11 1.58 o o o o o xxx 10.00
5 Filip GallFilip Gall
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 8 PB 1.58 o xxo o o xo xxx 9.00
6 Jan KnapJan Knap
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 10 1.53 o o o xo xxx 8.00
7 Jindřich KunderaJindřich Kundera
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 5 PB 1.48 o o xo xxx 7.00
8 Viktor OttaViktor Otta
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 7 PB 1.48 x o xxo xxx 6.00
9 Tomáš SommerTomáš Sommer
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
09 6 1.43 o o xxx 5.00
10 Šimon BajcarŠimon Bajcar
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 3 PB 1.43 xo o xxx 4.00
11 Saša MarekSaša Marek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 4 1.38 o xxx 3.00
Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 2 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 20.6.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,28 1,33 1,38 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 Body
1 Nela PávkováNela Pávková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 13 1.55 - - xo o o xxo o o xxx 13.00
2 Berenika MikulkováBerenika Mikulková
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 12 1.55 - - - o o o xo xo xxx 11.00
3 Marie NovosadováMarie Novosadová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 10 PB 1.46 o o xo xo xo xxx 10.00
4= Klára PsíkováKlára Psíková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 4 PB 1.43 o o o o xxx 8.50
4= Jitka MachytkováJitka Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 9 1.43 - o o o xxx 8.50
6 Eliška CoufalováEliška Coufalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 6 PB 1.43 o o o xo xxx 7.00
7 Marie KneipováMarie Kneipová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 7 PB 1.43 o o xxo xo xxx 6.00
8 Natálie SudíkováNatálie Sudíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 11 1.38 - xo o xxx 5.00
9 Justýna BízováJustýna Bízová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 5 PB 1.38 o o xo xxx 4.00
MS Iveta ŠimkováIveta Šimková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 8 1.38 xo o xxo xxx
11 Iva Lucie JaníčkováIva Lucie Janíčková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 2 PB 1.33 o xo xxx 3.00
12 Laura LiskováLaura Lisková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 3 1.28 o xxx 2.00
Sandra KriegerováSandra Kriegerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 1 NM xxx
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Žáci

(út, 20.6.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,02 2,12 2,22 2,32 2,42 2,52 2,62 2,72 2,82 2,92 Body
MS Iulian GlavanIulian Glavan
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 2 2.82 - - - - - o - xo o xxx
MS Filip GallFilip Gall
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 1 PB 2.32 o o o o xxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(út, 20.6.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,02 2,12 2,22 2,32 2,42 2,52 2,62 2,72 2,82 2,92 Body
1 Lenka MachytkováLenka Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 5 2.42 o xo o o o xxx 13.00
2 Lena FiloušováLena Filoušová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 3 PB 2.32 xxo o xxo xo xxx 11.00
3 Jitka MachytkováJitka Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 4 2.12 xo o xxx 10.00
4 Marie ParaskaMarie Paraska
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 1 SB 2.02 o xxx 9.00
5 Michaela PálkováMichaela Pálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 2 2.02 xxo xxx 8.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 20.6.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 25 PB 6.11 -0.9 m/s x 5.58  -1,50 x 5.58 x x 6.11  -0,90 13.00
2 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 24 5.91 -1.5 m/s 5.49  -1,40 5.56  -2,10 5.67  0,10 5.67 5.56  -1,40 5.91  -1,50 5.55  -1,90 11.00
3 Sebastian VacíkSebastian Vacík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 22 5.70 +0.9 m/s 5.34  -1,40 5.13  -1,50 5.15  -0,30 5.34 4.83  -1,30 5.70  0,90 5.63  -0,80 10.00
4 Iulian GlavanIulian Glavan
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 23 5.69 -2.2 m/s 5.54  -2,10 5.69  -2,20 5.44  -0,40 5.69 5.52  -1,50 x x 9.00
5 Jiří EsterkaJiří Esterka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 19 5.34 -1.4 m/s 5.14  -0,90 5.20  -1,20 5.34  -1,40 5.34 x x 4.99  -1,20 8.00
6 Michal ŠťastnýMichal Šťastný
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 21 5.24 -0.3 m/s x x 5.24  -0,30 5.24 x x x 7.00
7 Tomáš MolnarTomáš Molnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 18 5.11 -1.6 m/s x 5.04  -0,70 5.11  -1,60 5.11 4.80  -0,70 x 4.95  -1,40 6.00
8 Jaroslav NovákJaroslav Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 17 4.99 -0.9 m/s 4.82  -1,50 4.99  -0,90 4.78  -0,30 4.99 4.77  -0,70 4.82  -1,20 - 5.00
9 Filip GallFilip Gall
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 20 4.96 -0.5 m/s 4.81  -1,40 4.74  -1,40 4.96  -0,50 4.96 - - - 4.00
10 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 16 4.67 -1.2 m/s 4.59  -1,70 4.67  -1,20 4.67  -0,60 4.67 3.00
11 Tibor KubíčekTibor Kubíček
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 2 PB 4.56 -2.8 m/s x 4.46  -1,60 4.56  -2,80 4.56 2.00
12 Jakub GrézaJakub Gréza
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 9 PB 4.45 -2.2 m/s 4.45  -2,20 4.41  -0,60 4.31  -1,50 4.45 1.00
13 David KünstlerDavid Künstler
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 13 4.36 -1.4 m/s x 4.36  -1,40 4.30  -1,50 4.36
14 Björn Cristopher KramerBjörn Cristopher Kramer
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 12 4.24 -1.2 m/s 4.24  -1,20 4.05  -1,60 4.07  -1,70 4.24
15 Jaromír ČernohousJaromír Černohous
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 14 4.22 -0.7 m/s 4.22  -0,70 4.14  -1,20 3.98  -0,90 4.22
16 Lukáš PastorekLukáš Pastorek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 15 4.19 -1.2 m/s - 4.05  -1,50 4.19  -1,20 4.19
17 Vojtěch VymlátilVojtěch Vymlátil
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 5 3.64 -0.9 m/s 3.64  -0,90 x 3.51  -2,10 3.64
18 Petr HřivňákPetr Hřivňák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 8 3.63 -2.3 m/s 3.58  -1,70 3.63  -2,30 3.47  -0,70 3.63
19 Petr VysloužilPetr Vysloužil
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 7 3.62 -2.0 m/s 2.54  -2,40 3.62  -2,00 x 3.62
MS Ondřej JanoušekOndřej Janoušek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 1 PB 3.47 -0.9 m/s 3.15  -0,90 3.33  -1,40 3.47  -0,90 3.47
21 Max Marek ČernošekMax Marek Černošek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 3 3.35 -2.1 m/s 3.30  -1,40 3.23  -1,10 3.35  -2,10 3.35
22 Lukáš MacalíkLukáš Macalík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 6 3.30 -2.2 m/s 3.29  -2,50 x 3.30  -2,20 3.30
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 20.6.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lena FiloušováLena Filoušová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 14 PB 5.14 -1.3 m/s 4.73  -1,70 4.84  -1,70 4.71  -1,40 4.84 5.14  -1,30 x 5.03  -0,10 13.00
2 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 24 4.90 -0.3 m/s 4.55  -0,10 4.67  -0,90 4.70  -1,40 4.70 4.86  -0,80 4.90  -0,30 4.77  -1,70 11.00
3 Lada RůžičkováLada Růžičková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 20 PB 4.71 -0.6 m/s 4.02  -1,60 4.31  -0,50 4.26  -0,70 4.31 4.71  -0,60 x 4.34  -0,90 10.00
4 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 22 4.70 -0.9 m/s x x 4.63  -1,70 4.63 4.60  -0,80 4.70  -0,90 x 9.00
5 Veronika MotalováVeronika Motalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 18 PB 4.63 -1.7 m/s 4.32  -1,10 4.31  -1,10 4.29  -0,50 4.32 4.42  -1,30 4.63  -1,70 x 8.00
6 Tereza KeprtováTereza Keprtová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 16 PB 4.61 -0.7 m/s 4.55  -1,30 4.49  -1,10 4.49  -0,50 4.55 x 4.52  -1,70 4.61  -0,70 7.00
7 Sofie Karolína KouřilováSofie Karolína Kouřilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 23 4.46 -1.2 m/s x x 4.28  -0,80 4.28 4.46  -1,20 4.25  -0,90 4.24  -1,10 6.00
8 Lenka RudolfováLenka Rudolfová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 21 4.23 -0.4 m/s 4.09  -1,70 4.00  -0,50 4.23  -0,40 4.23 4.14  -1,30 x x 5.00
9 Nikola SnášelováNikola Snášelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 2 SB 4.22 -0.8 m/s 3.92  -1,10 4.22  -0,80 3.68  -1,70 4.22 4.00
10 Michaela PálkováMichaela Pálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 19 4.07 -1.1 m/s 3.99  -1,70 3.97  -1,40 4.07  -1,10 4.07 3.00
11 Laura LiskováLaura Lisková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 10 4.07 -2.0 m/s 3.74  1,60 4.07  -2,00 3.84  -0,80 4.07 2.00
12 Simona SelingerováSimona Selingerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 13 3.99 -2.2 m/s 3.91  -0,60 3.99  -2,20 3.53  -1,10 3.99 1.00
13 Izabela Amélie NicodIzabela Amélie Nicod
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 7 SB 3.97 -0.7 m/s 3.84  0,20 3.97  -0,70 3.90  -1,00 3.97
14 Dominika FuksováDominika Fuksová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 11 3.96 -1.0 m/s 3.96  -1,00 3.69  -2,00 3.68  -1,40 3.96
15 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 12 3.89 -1.1 m/s 3.89  -1,10 3.76  -2,00 3.86  -1,10 3.89
MS Dorota HanákováDorota Hanáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 1 PB 3.84 -1.1 m/s 3.84  -1,10 3.06  -1,40 2.84  -2,10 3.84
17 Tereza VargováTereza Vargová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 8 3.78 -1.7 m/s 3.71  -0,90 3.78  -1,70 3.58  -0,90 3.78
18 Sandra KriegerováSandra Kriegerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 15 3.73 -0.7 m/s 3.66  -1,50 3.67  -1,50 3.73  -0,70 3.73
19 Eliška SloukováEliška Slouková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 9 3.73 -0.4 m/s 3.73  -0,40 3.55  -2,30 3.48  -2,00 3.73
20 Adéla BartoníkováAdéla Bartoníková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 3 PB 3.57 -1.9 m/s 3.57  -1,90 3.31  -1,60 x 3.57
21 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 5 3.54 -1.0 m/s 3.41  -1,10 3.35  -1,30 3.54  -1,00 3.54
MS Natálie RaclavskáNatálie Raclavská
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 6 3.26 +0.0 m/s 2.96  -0,80 2.78  -2,10 3.26  0,00 3.26
23 Nikol KvíčalováNikol Kvíčalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 4 3.24 -2.0 m/s x 3.24  -2,00 x 3.24
Tereza MnichováTereza Mnichová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 17 NM x x x - x x x
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 20.6.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška VečeřováEliška Večeřová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 13 12.55 12.34 11.90 12.55 12.55 11.29 11.82 11.09 13.00
2 Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 12 PB 11.46 11.46 10.53 11.43 11.46 x 11.39 x 11.00
3 Klára ZvonečkováKlára Zvonečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 11 PB 10.30 09.87 x 09.98 9.98 10.30 10.11 09.47 10.00
MS Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 10 PB 10.26 09.72 09.56 10.18 10.18 09.71 09.74 10.26
5 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 9 PB 09.82 09.36 09.43 09.82 9.82 09.63 09.02 09.51 9.00
6 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 7 PB 09.23 08.65 09.23 08.95 9.23 09.02 08.54 08.58 8.00
7 Izabela Amélie NicodIzabela Amélie Nicod
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 8 PB 09.13 08.36 08.83 09.13 9.13 08.84 08.55 x 7.00
8 Natálie StrakováNatálie Straková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 3 PB 08.74 07.86 08.17 08.74 8.74 07.78 08.70 08.20 6.00
9 Natálie RozumkováNatálie Rozumková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 2 PB 08.54 08.20 08.54 07.91 8.54 5.00
10 Zuzana TicháZuzana Tichá
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 5 08.38 07.44 07.35 08.38 8.38 4.00
11 Alexandra KrejčíAlexandra Krejčí
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 6 07.80 05.79 x 07.80 7.80 3.00
12 Tereza VargováTereza Vargová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 1 07.14 07.14 07.09 07.04 7.14 2.00
13 Hana ŽákováHana Žáková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 4 07.03 06.93 06.49 07.03 7.03 1.00
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 20.6.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 10 PB 15.21 14.85 14.43 15.21 15.21 13.54 13.76 14.62 13.00
2 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 9 14.09 x 13.67 14.09 14.09 13.62 13.32 13.29 11.00
3 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 7 PB 12.01 11.22 12.01 11.90 12.01 11.29 10.77 x 10.00
4 Antonín VlachAntonín Vlach
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 8 10.99 10.99 10.62 10.41 10.99 10.86 10.87 10.79 9.00
5 Jiří Josef FiurášekJiří Josef Fiurášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 6 10.24 09.46 10.24 x 10.24 09.07 x x 8.00
6 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
09 3 PB 09.36 08.49 08.10 09.01 9.01 08.94 09.36 08.92 7.00
7 Lukáš PastorekLukáš Pastorek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 5 08.88 07.70 08.61 08.60 8.61 08.88 08.71 x 6.00
8 Nick DvořákNick Dvořák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 4 08.84 08.12 08.71 08.76 8.76 08.84 08.57 08.72 5.00
MS Tomáš ZlámalTomáš Zlámal
TJ UničovTJ Uničov
08 1 PB 08.60 08.02 08.10 08.60 8.60
10 David MoudrýDavid Moudrý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 2 08.17 08.17 x 07.96 8.17 4.00
Celkem 10 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(út, 20.6.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška VečeřováEliška Večeřová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 14 29.54 13.00
2 Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 13 28.12 11.00
3 Klára ZvonečkováKlára Zvonečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 15 25.88 10.00
4 Hana ŽákováHana Žáková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
09 11 PB 21.56 9.00
5 Natálie RozumkováNatálie Rozumková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 1 SB 20.20 8.00
6 Alexandra KrejčíAlexandra Krejčí
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 10 19.68 7.00
7 Zuzana TicháZuzana Tichá
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 12 18.82 6.00
8 Izabela Amélie NicodIzabela Amélie Nicod
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 8 18.12 5.00
9 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 9 17.66 4.00
10 Klára HrubáKlára Hrubá
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 6 16.25 3.00
11 Johana FoučkováJohana Foučková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 4 15.93 2.00
12 Nela JurkováNela Jurková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 2 PB 14.54 1.00
13 Eliška SloukováEliška Slouková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 3 14.51
14 Klára Emilie JandováKlára Emilie Jandová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 5 11.46
Iva Lucie JaníčkováIva Lucie Janíčková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 7 NM
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(út, 20.6.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 17 35.02 - 13.00
2 David TillDavid Till
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 6 PB 30.38 - 11.00
3 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 16 30.37 - 10.00
4 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 15 28.91 - 9.00
5 Antonín VlachAntonín Vlach
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 14 26.76 - 8.00
6 Alex FialaAlex Fiala
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 10 PB 25.95 - 7.00
7 Jaroslav NovákJaroslav Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 11 24.66 - 6.00
8 Jakub KostkaJakub Kostka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 8 PB 23.02 - 5.00
9 Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 13 22.56 - 4.00
10 Bohumil CoufalBohumil Coufal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 12 22.43 - 3.00
11 Jiří Josef FiurášekJiří Josef Fiurášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 7 PB 22.18 - 2.00
12 David MoudrýDavid Moudrý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 3 PB 19.21 - 1.00
13 Martin RychteckýMartin Rychtecký
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 4 SB 17.92 -
14 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 2 PB 16.74 -
15 Miroslav SemjanMiroslav Semjan
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 5 PB 12.87 -
16 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 1 PB 12.76 -
Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 9 NM -
Celkem 17 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(út, 20.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana TicháZuzana Tichá
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 6 38.69 13.00
2 Eliška VečeřováEliška Večeřová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 5 32.33 11.00
3 Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 4 PB 30.06 10.00
4 Alexandra KrejčíAlexandra Krejčí
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 2 PB 29.42 9.00
5 Klára ZvonečkováKlára Zvonečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 3 PB 29.41 8.00
6 Iva Lucie JaníčkováIva Lucie Janíčková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 1 22.86 7.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(út, 20.6.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 5 PB 37.30 13.00
2 Jiří Josef FiurášekJiří Josef Fiurášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 3 PB 29.14 11.00
3 Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 4 25.17 10.00
4 Tomáš KuncTomáš Kunc
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 2 PB 19.38 9.00
5 Martin RychteckýMartin Rychtecký
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 1 PB 18.15 8.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 20.6.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nina BerkováNina Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 12 34.51 13.00
2 Natálie StrakováNatálie Straková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 7 PB 31.28 11.00
3 Justýna BízováJustýna Bízová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 10 PB 31.19 10.00
4 Barbora KopeckáBarbora Kopecká
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 11 31.09 9.00
5 Veronika MotalováVeronika Motalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 9 29.80 8.00
6 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 8 PB 29.54 7.00
MS Anna KrálováAnna Králová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 1 PB 24.90
8 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 5 PB 21.96 6.00
9 Klára Emilie JandováKlára Emilie Jandová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 2 PB 19.67 5.00
10 Klára HrubáKlára Hrubá
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 6 19.00 4.00
11 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 4 PB 16.10 3.00
12 Marie NovosadováMarie Novosadová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 3 PB 14.28 2.00
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 20.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 16 PB 48.78 13.00
2 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 14 PB 39.59 11.00
3 Alex FialaAlex Fiala
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 11 PB 38.65 10.00
4 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
09 15 37.05 9.00
5 Antonín VlachAntonín Vlach
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 13 32.19 8.00
6 Bohumil CoufalBohumil Coufal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 12 31.68 7.00
7 Jakub GrézaJakub Gréza
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 9 PB 29.64 6.00
8 Petr GerlaPetr Gerla
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
09 3 PB 27.65 5.00
9 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 8 26.24 4.00
10 Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 10 25.60 3.00
11 David MoudrýDavid Moudrý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 7 25.58 2.00
12 Jaromír JiříčekJaromír Jiříček
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
09 6 23.94 1.00
13 Martin RychteckýMartin Rychtecký
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 4 20.63
14 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 5 18.09
Celkem 14 závodníků