výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň

Trutnov (18. 6. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KrivčíkFilip Krivčík 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.40 11.00
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.79 9.00
3 Tadeáš KloudaTadeáš Klouda 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.92 8.00
4 Marek MacourekMarek Macourek 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.59 2.00
MB Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.73
MB Miroslav TryznaMiroslav Tryzna 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.07
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KřivskýJiří Křivský 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.95 7.00
2 Radim UlrychRadim Ulrych 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.43 5.00
3 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.45 4.00
4 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.05 1.00
5 Radek ČápRadek Čáp 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.16
6 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.41
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.06 6.00
2 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.58 3.00
3 Pavel KrausPavel Kraus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.13
4 Kristián HráskýKristián Hráský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.14
5 Tomáš MenclTomáš Mencl 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.21
MB František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.25
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.17 11.00
2 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.41 9.00
3 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.50 8.00
4 Dorota VokatáDorota Vokatá 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.76 6.50
5 Lenka MrhováLenka Mrhová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.79 5.00
6 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.85 1.00
7 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.95
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslava SlavíčkováMiroslava Slavíčková 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.84 3.00
2 Iveta RohanováIveta Rohanová 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.85 1.00
3 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.92
4 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.95
5 Martina PospíchalováMartina Pospíchalová 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.77
Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNP
Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KartousováAdéla Kartousová 02 SK DobruškaSK Dobruška 08.80 4.00
2 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.85 1.00
3 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.88
4 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.91
5 Dorota BělkováDorota Bělková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.95
6 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.47
7 Lucie VlasákováLucie Vlasáková 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.74
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 18.6.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.95
2 Tereza HorákováTereza Horáková 01 SK DobruškaSK Dobruška 08.96
3 Eliška KřížováEliška Křížová 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.18
4 Barbora RoštlapilováBarbora Roštlapilová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.20
5 Šárka KomedováŠárka Komedová 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.26
6 Hana ŠevčíkováHana Ševčíková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.67
7 Eva DušánkováEva Dušánková 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.12
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 18.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KořánováAneta Kořánová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.76 6.50
2 Martina UlvrováMartina Ulvrová 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.04
3 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.56
4 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.59
5 Anna ČermákováAnna Čermáková 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.61
6 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.96
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KrivčíkFilip Krivčík 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 17.74 11.00
2 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18.03 9.00
3 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 18.85 5.00
MB Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 18.23
MB Miroslav TryznaMiroslav Tryzna 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 19.38
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.21 8.00
2 David VrbataDavid Vrbata 01 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 18.55 7.00
3 Jan JindraJan Jindra 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 18.69 6.00
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 19.02 4.00
5 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 23.20
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.33 2.00
2 Tadeáš KloudaTadeáš Klouda 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.71 1.00
3 Tomáš KinskýTomáš Kinský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.27
4 Marek MacourekMarek Macourek 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.80
5 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 23.38
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 18.6.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KřivskýJiří Křivský 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 19.28 3.00
2 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 21.50
3 Kristián HráskýKristián Hráský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 23.47
Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Krivčík Filip SK Nové Město n. M., 2. Drašar Šimon TJ Lokomotiva Trutnov, 3. Blažek Michal TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK DobruškaSK Dobruška 20.34 9.00
2 Aneta StrnádkováAneta Strnádková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.76 8.00
3 Aneta KořánováAneta Kořánová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.86 6.50
4 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20.86 6.50
5 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.29 4.00
6 Miroslava SlavíčkováMiroslava Slavíčková 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.32 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 20.10 11.00
2 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.46 1.00
3 Alžběta BlažkováAlžběta Blažková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 21.56
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 21.57
5 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.79
Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MrhováLenka Mrhová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.03 5.00
2 Karolína BeierováKarolína Beierová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.74
3 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22.87
4 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.58
Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 18.6.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.79
2 Iveta RohanováIveta Rohanová 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.40
3 Lenka RozínkováLenka Rozínková 01 SK DobruškaSK Dobruška 22.51
4 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 22.96
5 Hana VanclováHana Vanclová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25.46
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 18.6.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.36 2.00
2 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.90
3 Anna ČermákováAnna Čermáková 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.27
Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora RoštlapilováBarbora Roštlapilová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22.40
2 Lucie VlasákováLucie Vlasáková 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.51
3 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 24.14
4 Hana ŠevčíkováHana Ševčíková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 24.42
5 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 25.65
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Sádlová Adéla, SK Nové Město n. M., 2. Hlávková Kateřina, SK Dobruška, 3. Strnádková Aneta, TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub JonJakub Jon 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:38.94 11.00
2 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4:59.15 9.00
3 Vojtěch HradeckýVojtěch Hradecký 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:00.20 8.00
MB Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 03 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 5:38.10
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Jon Jakub TJ Lokomotiva Trutnov, 2. Hojný Daniel TJ Sokol Dvůr Králové n. L., 3. Hradecký Vojtěch TJ Sokol Jaroměr
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:11.37 11.00
2 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:15.63 9.00
3 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:29.25 8.00
4 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:34.77 7.00
5 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 SK DobruškaSK Dobruška 5:54.61 6.00
Eva DušánkováEva Dušánková 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNP
Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Monika TřetinováMonika Třetinová 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Tůmová Kateřina, TJ Dvůr Králové n. L., 2. Jebavá Kateřina, TJ Dvůr Králové n. L., 3. Jansová Denisa, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 8 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12:40.71 11.00
2 Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12:41.22 9.00
3 Tomáš KinskýTomáš Kinský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13:25.76 8.00
4 Radek ČápRadek Čáp 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 13:26.55 7.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Šantroch Petr TJ Lokomotiva Trutnov; 2. Lád Jakub TJ Lokomotiva Trutnov; 3. Kinský Tomáš TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.80 11.00
2 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 15.44 9.00
3 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.83 8.00
4 David VrbataDavid Vrbata 01 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 16.00 7.00
5 Jan BaláčekJan Baláček 01 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 19.69 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.08 11.00
2 Aneta StrnádkováAneta Strnádková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 15.45 9.00
3 Karolína BeierováKarolína Beierová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 16.76 8.00
4 Tereza JezdinskáTereza Jezdinská 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18.03 7.00
5 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.47 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.51 5.00
2 Dorota BělkováDorota Bělková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.56 4.00
3 Martina PospíchalováMartina Pospíchalová 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 21.79 3.00
Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNF
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svoboda, Ježek, Kloud, Klouda Svoboda, Ježek, Kloud, Klouda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 29.83 11.00
2 A - Krivčík, Křivský, Macourek, Drašar A - Krivčík, Křivský, Macourek, Drašar TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 30.51 9.00
3 B - Lád, Droščák, Šantroch, Hradecký B - Lád, Droščák, Šantroch, Hradecký TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 33.25 8.00
MB Rýdl, Vrbata, Jirásko, Doubek Rýdl, Vrbata, Jirásko, Doubek TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 30.56
MB Ulrych, Schejbal, Charvát, Jindra Ulrych, Schejbal, Charvát, Jindra TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 31.63
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. TJ Sokol Hradec Králové, 2. TJ Lokomotiva Trutnov "A", 3. TJ Sokol Nová Paka
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Sedláčková, Peterová, Sádlová, Jánská A - Sedláčková, Peterová, Sádlová, Jánská SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 31.98 11.00
2 Kořánová, Bělohlávková, Prouzová, Mrhová Kořánová, Bělohlávková, Prouzová, Mrhová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.14 8.00
3 Horáková, Kartousová, Rozínková, Srdínkocá Horáková, Kartousová, Rozínková, Srdínkocá SK DobruškaSK Dobruška 33.70 5.00
4 Beirová, Rohanová, Strnádková, Lněničková Beirová, Rohanová, Strnádková, Lněničková TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 33.80 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drápalíková, Horníková, Vokatá, Erbenová Drápalíková, Horníková, Vokatá, Erbenová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 32.97 9.00
2 Slavíčková, Křížová, Cejnarová, Svobodová Slavíčková, Křížová, Cejnarová, Svobodová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 33.24 7.00
3 Jirousková, Komedová, Blažková, Křížková Jirousková, Komedová, Blažková, Křížková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 33.58 6.00
4 B - Breitrová, Roštlapilová, Petruželková, Čermáková B - Breitrová, Roštlapilová, Petruželková, Čermáková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 34.11 3.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. SK Nové Město n. M., 2. TJ Sokol Dvůr Králové n. L., 3. TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.75 11.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 1.53 9.00
3 Radim UlrychRadim Ulrych
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 1.45 8.00
4 Pavel KrausPavel Kraus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.40 7.00
5 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.35 6.00
6 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.35 5.00
Filip PančíkFilip Pančík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 DNS
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Drašar Šimon, TJ Lokomotiva Trutnov, 2. Špicar Miroslav, DC Ostroměř, 3. Ulrych Radim, TJ Dvůr Králové n. L.
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.54 11.00
2 Adéla BrožkováAdéla Brožková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.45 9.00
3= Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK DobruškaSK Dobruška
01 1.40 7.00
3= Alžběta BlažkováAlžběta Blažková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.40 7.00
3= Tereza JezdinskáTereza Jezdinská
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 1.40 7.00
6 Barbora HaškováBarbora Hašková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.35 5.00
7 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.35 4.00
8 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK DobruškaSK Dobruška
02 1.35 3.00
9 Dorota VokatáDorota Vokatá
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 1.35 2.00
10 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.30 1.00
11 Tereza HorákováTereza Horáková
SK DobruškaSK Dobruška
01 1.25
12 Martina PospíchalováMartina Pospíchalová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
02 1.20
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Březinová Eva, TJ Lokomotiva Trutnov, 2. Brožková Adéla, TJ Lokomotiva Trutnov, 3. Hlávková Kateřina TJ Dobruška, Blažková Alžběta TJ Dvůr Králové n. L., Jezdinská Tereza TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2.40 11.00
2 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2.20 9.00
3 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.70 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.47 11.00
2 Jan JindraJan Jindra
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 5.22 9.00
3 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.93 8.00
4 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.71 7.00
5 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 4.68 6.00
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.62 5.00
7 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 4.59 4.00
8 Radim UlrychRadim Ulrych
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.47 3.00
9 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.39 2.00
10 Pavel KrausPavel Kraus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.33 1.00
11 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.25
12 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.09
13 Čeněk NovákČeněk Novák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 4.08
14 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.06
15 Kristián HráskýKristián Hráský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.93
16 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.86
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.17 11.00
2 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.93 9.00
3 Zuzana SrdínkováZuzana Srdínková
SK DobruškaSK Dobruška
01 4.47 8.00
4 Barbora JirouskováBarbora Jirousková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 4.42 7.00
5 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 4.40 6.00
6 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.39 5.00
7 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 4.38 4.00
8 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 4.27 3.00
9 Nela DrápalíkováNela Drápalíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 4.24 2.00
10 Šárka KomedováŠárka Komedová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 4.24 1.00
11 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.89
12 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 3.87
13 Dominika SvobodováDominika Svobodová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.83
14 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.74
15 Eva DušánkováEva Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.59
16 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.50
Eliška DoubravováEliška Doubravová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 DNS
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza JežkováTereza Ježková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 10.38 11.00
2 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10.23 9.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK DobruškaSK Dobruška
01 09.67 8.00
4 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 09.24 7.00
5 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK DobruškaSK Dobruška
02 08.14 6.00
6 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 08.14 5.00
7 Eliška PlašilováEliška Plašilová
SK DobruškaSK Dobruška
03 08.07 4.00
8 Martina UlvrováMartina Ulvrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
02 07.41 3.00
9 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 06.89 2.00
10 Adéla KartousováAdéla Kartousová
SK DobruškaSK Dobruška
02 06.48 1.00
11 Lucie VlasákováLucie Vlasáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 06.43
12 Hana VanclováHana Vanclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 05.64
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maxim SchejbalMaxim Schejbal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 11.53 11.00
2 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 11.06 9.00
3 Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 09.56 8.00
4 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 09.12 7.00
5 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 09.01 6.00
6 Radim JežekRadim Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 08.91 5.00
7 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 08.07 4.00
8 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 07.87 3.00
9 Jan BaláčekJan Baláček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
01 07.12 2.00
10 Radek ČápRadek Čáp
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 06.00 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PlašilováEliška Plašilová
SK DobruškaSK Dobruška
03 22.01 11.00
2 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 18.57 9.00
3 Dorota BělkováDorota Bělková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 16.58 8.00
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maxim SchejbalMaxim Schejbal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 31.41 11.00
2 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 30.44 9.00
3 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 26.56 8.00
4 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 24.25 7.00
5 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 19.94 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK DobruškaSK Dobruška
02 34.10 11.00
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 28.94 9.00
3 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 28.68 8.00
4 Martina UlvrováMartina Ulvrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
02 26.45 7.00
5 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 24.45 6.00
6 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 22.61 5.00
7 Lenka RozínkováLenka Rozínková
SK DobruškaSK Dobruška
01 18.42 4.00
8 Eliška PlašilováEliška Plašilová
SK DobruškaSK Dobruška
03 18.03 3.00
9 Tereza JežkováTereza Ježková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 17.29 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 43.89 11.00
2 Jan JindraJan Jindra
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 35.48 9.00
3 Maxim SchejbalMaxim Schejbal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 28.83 8.00
4 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 28.21 7.00
5 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 26.23 6.00
6 Radim JežekRadim Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 25.86 5.00
7 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 25.54 4.00
8 Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 22.86 3.00
9 Jan BaláčekJan Baláček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
01 22.38 2.00
10 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 20.84 1.00
11 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 20.37
MB Miroslav TryznaMiroslav Tryzna
TJ JilemniceTJ Jilemnice
02 32.42
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 139.00
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 139.00
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 108.00
4 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 073.00
5 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 068.00
Poznámky:
Hlavní body: 1. TJ Lokomotiva Trutnov 6, 2. TJ Sokol Hradec Králové 5, 3. TJ Dvůr Králové n. L. 4, 4. DC Ostroměř 3, 5. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 2
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11
4 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 11
5 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 06
Poznámky:
Pomocné body: 1. TJ Lokomotiva Trutnov 488, 2. TJ Sokol Hradec Králové 350, 3. TJ Dvůr Králové n. L. 257, 4. DC Ostroměř 249, 5. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 139
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 125.00
2 DOBRU DOBRU SK DobruškaSK Dobruška 090.00
3 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 077.00
4 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 062.00
5 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 060.00
6 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 050.50
7 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 025.00
8 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 020.50
Poznámky:
Hlavní body: 1. TJ Sokol Hradec Králové 7, 2. SK Dobruška 6, 3. TJ Lokomotiva Trutnov 5, 4. TJ Dvůr Králové n. L. 4, 5. SK Nové Město n. M. 3, 6. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 2, 7. TJ Jilemnice 1, 8. TJ Sokol Jaroměř 0
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18
2 DOBRU DOBRU SK DobruškaSK Dobruška 18
3 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 16
4 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11
6 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 05
7 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 04
8 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 00
Poznámky:
Pomocné body: 1. TJ Sokol Hradec Králové 330,5, 2. SK Dobruška 260,5, 3. TJ Lokomotiva Trutnov 231,5, 4. SK Nové Město n. M. 191,5, 5. TJ Dvůr Králové n. L. 189, 6. TJ Jilemnice 131,5, 7. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 131, 8. TJ Sokol Jaroměř 20,5
Celkem 8 závodníků