Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a v chůzi

Jablonec nad Nisou (29. - 30. 1. 2022)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 07.00 882.00
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 07.15 830.00
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 07.28 785.00
4 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.51 710.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 07.48 719.00
2 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 07.50 713.00
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 07.63 671.00
4 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 07.75 634.00
Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC Pardubice AC Pardubice 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 07.00 882.00
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 07.15 830.00
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 07.28 785.00
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 07.48 719.00
5 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 07.50 713.00
6 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.51 710.00
7 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 07.63 671.00
8 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 07.75 634.00
Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC Pardubice AC Pardubice 4 DQ

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.09 851.00
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 PB 07.22 806.00
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 07.23 802.00
4 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 PB 07.29 782.00
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 07.44 732.00
6 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 07.46 726.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 4 PB 07.51 710.00
2 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 07.62 675.00
3 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 07.68 656.00
4 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.77 628.00
5 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 7 08.01 557.00
6 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC Pardubice AC Pardubice 2 PB 08.15 517.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.09 851.00
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 PB 07.22 806.00
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 07.23 802.00
4 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 PB 07.29 782.00
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 07.44 732.00
6 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 07.46 726.00
7 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 4 PB 07.51 710.00
8 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 07.62 675.00
9 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 07.68 656.00
10 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.77 628.00
11 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 7 08.01 557.00
12 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC Pardubice AC Pardubice 2 PB 08.15 517.00

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.31 775.00
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 07.42 739.00
3 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 07.66 662.00
4 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.73 640.00
5 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 PB 07.74 637.00
6 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 PB 07.84 607.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 07.53 703.00
2 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 PB 07.61 678.00
3 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 07.62 675.00
4 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 PB 07.67 659.00
5 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 08.02 554.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.31 775.00
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 07.42 739.00
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 07.53 703.00
4 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 PB 07.61 678.00
5 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 07.62 675.00
6 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 07.66 662.00
7 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 PB 07.67 659.00
8 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.73 640.00
9 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 PB 07.74 637.00
10 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 PB 07.84 607.00
11 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 08.02 554.00

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 07.44 732.00
2 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 PB 07.55 697.00
3 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 07.91 586.00
4 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 PB 07.94 577.00
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 PB 07.97 568.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 07.59 684.00
2 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 PB 07.64 668.00
3 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 08.28 481.00
4 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 08.32 470.00
5 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 PB 09.02 300.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 07.44 732.00
2 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 PB 07.55 697.00
3 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 07.59 684.00
4 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 PB 07.64 668.00
5 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 07.91 586.00
6 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 PB 07.94 577.00
7 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 PB 07.97 568.00
8 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 08.28 481.00
9 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 08.32 470.00
10 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 PB 09.02 300.00

800 m - Ženy

(so, 29.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 2:23.52 776.00
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 2:24.52 763.00
3 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 7 2:35.80 622.00
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 2:37.20 605.00
5 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 2:38.20 594.00
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 2:38.50 590.00
Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 29.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 13 PB 2:24.41 765.00
2 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 2:26.58 736.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:30.85 682.00
4 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 2:39.95 573.00
5 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12 PB 2:40.87 563.00
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 2:42.60 543.00
7 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 2:42.82 541.00
8 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 2:46.61 499.00
9 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 11 2:47.80 487.00
10 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 14 2:51.08 452.00
11 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 9 3:00.40 361.00
12 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 3:05.10 319.00
13 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 3:13.51 250.00
14 Adéla HrudkováAdéla Hrudková 04 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 3:48.34 49.00
Celkem 14 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:35.45 626.00
2 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:39.78 575.00
3 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 2:41.10 560.00
4 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 2:49.31 471.00
5 Barbora JanatováBarbora Janatová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:54.63 417.00
6 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 9 2:54.72 416.00
7 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov 7 3:09.42 283.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:23.71 774.00
2 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 2:38.32 592.00
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 2:41.48 556.00
4 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:42.68 543.00
5 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 2:43.07 538.00
6 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 9 2:44.48 523.00
7 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:45.14 515.00
8 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 8 2:46.14 504.00
9 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 2:56.92 394.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:23.71 774.00
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:35.45 626.00
3 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 2:38.32 592.00
4 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:39.78 575.00
5 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 2:41.10 560.00
6 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 2:41.48 556.00
7 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:42.68 543.00
8 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 2:43.07 538.00
9 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 9 2:44.48 523.00
10 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:45.14 515.00
11 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 8 2:46.14 504.00
12 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 2:49.31 471.00
13 Barbora JanatováBarbora Janatová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:54.63 417.00
14 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 9 2:54.72 416.00
15 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 2:56.92 394.00
16 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov 7 3:09.42 283.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 2:43.06 538.00
2 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 2:43.19 537.00
3 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:43.78 530.00
4 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 7 2:45.71 509.00
5 Eliška PšenkováEliška Pšenková 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 9 2:48.54 479.00
6 Linda FronkováLinda Fronková 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:48.55 479.00
7 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:54.03 423.00
8 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 10 2:54.23 421.00
9 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:57.18 392.00
10 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:58.12 383.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 2:25.53 750.00
2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:32.20 666.00
3 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 9 PB 2:32.75 659.00
4 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 2:33.54 649.00
5 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 2:37.26 605.00
6 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 2:44.52 522.00
7 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 4 2:45.07 516.00
8 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 2:59.20 373.00
Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 8 DNF
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 2:25.53 750.00
2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:32.20 666.00
3 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 9 PB 2:32.75 659.00
4 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 2:33.54 649.00
5 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 2:37.26 605.00
6 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 2:43.06 538.00
7 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 2:43.19 537.00
8 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:43.78 530.00
9 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 2:44.52 522.00
10 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 4 2:45.07 516.00
11 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 7 2:45.71 509.00
12 Eliška PšenkováEliška Pšenková 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 9 2:48.54 479.00
13 Linda FronkováLinda Fronková 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:48.55 479.00
14 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:54.03 423.00
15 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 10 2:54.23 421.00
16 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:57.18 392.00
17 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:58.12 383.00
18 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 2:59.20 373.00
Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 8 DNF

1000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:54.88 715.00
2 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:59.48 669.00
3 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 3:07.04 597.00
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC Pardubice AC Pardubice 3 3:10.39 566.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 2:53.20 732.00
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:59.83 666.00
Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 2:53.20 732.00
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:54.88 715.00
3 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:59.48 669.00
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:59.83 666.00
5 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 3:07.04 597.00
6 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC Pardubice AC Pardubice 3 3:10.39 566.00
Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS

1000 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 PB 2:51.04 755.00
2 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 2:53.19 733.00
3 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 2:56.18 702.00
4 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 2:57.67 687.00
Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 DNF
Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:55.89 705.00
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:00.72 657.00
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 3:02.73 638.00
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 3:14.25 531.00
5 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC Pardubice AC Pardubice 2 3:26.75 426.00
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 PB 2:51.04 755.00
2 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 2:53.19 733.00
3 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:55.89 705.00
4 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 2:56.18 702.00
5 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 2:57.67 687.00
6 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:00.72 657.00
7 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 3:02.73 638.00
8 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 3:14.25 531.00
9 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC Pardubice AC Pardubice 2 3:26.75 426.00
Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 DNF
Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 DNF
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 DNS

1000 m - Dorostenci

(ne, 30.1.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 9 PB 2:49.92 766.00
2 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 10 2:52.11 744.00
3 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 11 3:02.01 645.00
4 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 8 3:02.45 640.00
5 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 3:06.25 604.00
6 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 3:06.58 601.00
7 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 3:09.63 573.00
8 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 3 3:10.00 570.00
9 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 3:11.92 552.00
10 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 3:24.29 446.00
Celkem 10 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 30.1.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 3:00.46 660.00
2 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 1 PB 3:14.53 529.00
3 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 7 3:20.43 478.00
4 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 3:27.75 418.00
5 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 3:27.93 417.00
6 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10 3:30.62 396.00
7 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 PB 3:35.53 359.00
8 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 3:38.59 336.00
9 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 3:39.41 331.00
10 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 9 3:41.08 319.00
Celkem 10 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(ne, 30.1.2022 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 08.23 925.00
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.53 853.00
3 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.93 761.00
4 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.33 675.00
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC Pardubice AC Pardubice 6 09.33 675.00
6 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 09.37 666.00
7 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 09.53 633.00
Celkem 7 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 07.96 992.00
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 08.52 855.00
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 PB 08.68 818.00
4 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 7 PB 08.99 748.00
5 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 09.09 726.00
6 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 PB 09.27 687.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 08.78 795.00
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 PB 08.79 793.00
3 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.03 739.00
4 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.52 635.00
5 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC Pardubice AC Pardubice 5 09.65 609.00
6 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 09.68 603.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 07.96 992.00
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 08.52 855.00
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 PB 08.68 818.00
4 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 08.78 795.00
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 PB 08.79 793.00
6 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 7 PB 08.99 748.00
7 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.03 739.00
8 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 09.09 726.00
9 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 PB 09.27 687.00
10 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.52 635.00
11 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC Pardubice AC Pardubice 5 09.65 609.00
12 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 09.68 603.00

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.13 949.00
2 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 08.71 811.00
3 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.78 795.00
4 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 PB 08.88 772.00
5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 2 08.90 768.00
6 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 09.03 739.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 09.22 698.00
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 09.23 696.00
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.30 681.00
4 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 PB 10.25 495.00
5 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 10.50 450.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.13 949.00
2 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 08.71 811.00
3 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.78 795.00
4 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 PB 08.88 772.00
5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 2 08.90 768.00
6 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 09.03 739.00
7 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 09.22 698.00
8 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 09.23 696.00
9 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.30 681.00
10 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 PB 10.25 495.00
11 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 10.50 450.00

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 08.68 818.00
2 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 08.82 786.00
3 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 08.90 768.00
4 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 PB 09.40 660.00
5 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 PB 10.44 461.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 4 08.77 797.00
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 2 09.52 635.00
3 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 10.06 530.00
4 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 10.76 407.00
5 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 11.54 288.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 08.68 818.00
2 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 4 08.77 797.00
3 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 08.82 786.00
4 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 08.90 768.00
5 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 PB 09.40 660.00
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 2 09.52 635.00
7 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 10.06 530.00
8 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 PB 10.44 461.00
9 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 10.76 407.00
10 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 11.54 288.00

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy

(so, 29.1.2022 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.31 1059.0
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 SB 08.83 946.00
3 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.92 927.00
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 SB 09.50 808.00
5 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.62 785.00
6 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.99 714.00
7 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 10.07 699.00
8 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 8 12.06 375.00
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 09.04 902.00
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 PB 09.31 846.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 09.41 826.00
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 09.60 789.00
5 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 09.75 759.00
6 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.78 754.00
7 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 10.00 712.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 09.68 773.00
2 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 1 10.15 684.00
3 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.43 634.00
4 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 10.86 560.00
5 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 7 11.29 490.00
6 Adéla HrudkováAdéla Hrudková 04 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 13.19 233.00
Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 09.04 902.00
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 PB 09.31 846.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 09.41 826.00
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 09.60 789.00
5 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 09.68 773.00
6 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 09.75 759.00
7 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.78 754.00
8 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 10.00 712.00
9 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 1 10.15 684.00
10 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.43 634.00
11 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 10.86 560.00
12 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 7 11.29 490.00
13 Adéla HrudkováAdéla Hrudková 04 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 13.19 233.00
Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 DNF

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.25 858.00
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.35 838.00
3 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.43 822.00
4 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 09.66 777.00
5 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 09.82 746.00
6 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 7 PB 10.11 692.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.39 641.00
2 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.59 606.00
3 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.40 473.00
4 Linda FronkováLinda Fronková 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 6 11.45 465.00
5 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 11.79 414.00
Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 30.1.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 09.15 879.00
2 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 4 10.50 621.00
3 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.54 614.00
4 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.69 589.00
5 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 11.28 491.00
6 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.47 462.00
7 Eliška PšenkováEliška Pšenková 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 7 18.10 0.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 09.15 879.00
2 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.25 858.00
3 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.35 838.00
4 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.43 822.00
5 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 09.66 777.00
6 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 09.82 746.00
7 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 7 PB 10.11 692.00
8 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.39 641.00
9 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 4 10.50 621.00
10 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.54 614.00
11 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.59 606.00
12 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.69 589.00
13 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 11.28 491.00
14 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.40 473.00
15 Linda FronkováLinda Fronková 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 6 11.45 465.00
16 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.47 462.00
17 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 11.79 414.00
18 Eliška PšenkováEliška Pšenková 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 7 18.10 0.00
Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 7 DNF

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 08.70 974.00
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 08.87 937.00
3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.20 869.00
4 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.29 850.00
5 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.34 840.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 09.28 852.00
2 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 7 09.49 810.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 09.55 798.00
4 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 09.63 783.00
5 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.73 763.00
6 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 09.83 744.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 29.1.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JanatováBarbora Janatová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 10.06 701.00
2 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 10.08 697.00
3 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 10.10 693.00
4 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 PB 10.15 684.00
5 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 1 10.67 592.00
6 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 10.83 565.00
7 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.37 477.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 08.70 974.00
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 08.87 937.00
3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.20 869.00
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 09.28 852.00
5 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.29 850.00
6 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.34 840.00
7 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 7 09.49 810.00
8 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 09.55 798.00
9 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 09.63 783.00
10 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.73 763.00
11 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 09.83 744.00
12 Barbora JanatováBarbora Janatová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 10.06 701.00
13 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 10.08 697.00
14 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 10.10 693.00
15 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 PB 10.15 684.00
16 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 1 10.67 592.00
17 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 10.83 565.00
18 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.37 477.00

skok vysoký - Muži

(so, 29.1.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 1,96 1,99 2,02 2,05 2,08 Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
93 9 SB 1.93 740.00
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1 SB 1.90 714.00
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 5 SB 1.84 661.00
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98 2 SB 1.84 661.00
5 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 4 PB 1.78 610.00
6 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice AC Pardubice
02 8 1.75 585.00
7 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
96 7 SB 1.75 585.00
8 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 1.66 512.00
9 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
02 3 PB 1.51 396.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 29.1.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
04 12 PB 1.84 661.00
2 Marek NovotnýMarek Novotný
AC Pardubice AC Pardubice
03 5 PB 1.81 636.00
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
04 7 PB 1.81 636.00
4 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 SB 1.75 585.00
5= Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
03 11 SB 1.72 560.00
5= Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 SB 1.72 560.00
7 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
03 2 PB 1.66 512.00
8 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
03 8 SB 1.63 488.00
9 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 PB 1.63 488.00
10 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
04 9 SB 1.60 464.00
11 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
03 4 PB 1.51 396.00
12 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
03 3 PB 1.45 352.00
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 29.1.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 Body
1 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
06 11 PB 1.78 610.00
2 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
06 10 1.72 560.00
3 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
06 1 PB 1.72 560.00
4= Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 8 SB 1.72 560.00
4= Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 PB 1.72 560.00
6 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 9 1.63 488.00
7 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
05 7 1.60 464.00
8 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
05 6 1.57 441.00
9 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 3 PB 1.57 441.00
10 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 PB 1.54 419.00
11 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
06 2 PB 1.42 331.00
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 29.1.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 6 PB 1.68 528.00
2 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
07 1 PB 1.68 528.00
3 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 10 PB 1.68 528.00
4 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 4 PB 1.65 504.00
5 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika Benešov Atletika Benešov
08 2 PB 1.53 411.00
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
07 5 PB 1.50 389.00
7 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 9 PB 1.47 367.00
8 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 8 PB 1.41 324.00
9 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
08 3 PB 1.38 303.00
10 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 7 PB 1.26 225.00
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy (Skupina)

Skupina 01 (so, 29.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 2 SB 1.74 903.00
2 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 5 1.62 759.00
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 4 PB 1.59 724.00
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 3 SB 1.50 621.00
5 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 1 SB 1.35 460.00
Celkem 5 závodníků
Skupina 02 (so, 29.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,23 1,26 1,29 Body
1 Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
02 3 PB 1.41 523.00
2 Lea JelínkováLea Jelínková
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
02 1 PB 1.35 460.00
3 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
01 2 SB 1.35 460.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Skupina)

Skupina 01 (so, 29.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 Body
1 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 2 PB 1.59 724.00
2 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
03 6 SB 1.59 724.00
3 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
04 3 SB 1.50 621.00
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
03 7 1.50 621.00
5 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4 1.50 621.00
6 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 5 1.44 555.00
7 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 1 1.38 491.00
Celkem 7 závodníků
Skupina 02 (so, 29.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,23 1,26 1,29 Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 PB 1.50 621.00
2 Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
03 5 PB 1.47 588.00
3 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 6 1.38 491.00
4 Natálie KosařováNatálie Kosařová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
04 4 PB 1.35 460.00
5 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
04 3 PB 1.32 429.00
6 Adéla HrudkováAdéla Hrudková
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
04 1 PB 1.29 399.00
7 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 2 PB 1.29 399.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Skupina)

Skupina 01 (so, 29.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
06 6 PB 1.62 759.00
2 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 4 PB 1.50 621.00
3 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
05 5 1.44 555.00
4= Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 3 1.41 523.00
4= Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
06 1 SB 1.41 523.00
Celkem 5 závodníků
Skupina 02 (so, 29.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,23 1,26 1,29 Body
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 1.53 655.00
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 10 PB 1.53 655.00
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 12 PB 1.53 655.00
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
05 1 PB 1.50 621.00
5 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
06 11 PB 1.50 621.00
6 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
05 3 PB 1.47 588.00
7 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 9 1.47 588.00
8= Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
06 6 SB 1.41 523.00
8= Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 7 1.41 523.00
10 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika Benešov Atletika Benešov
06 2 PB 1.41 523.00
11 Barbora JanatováBarbora Janatová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 1.38 491.00
12 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 PB 1.35 460.00
13 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
05 4 PB 1.35 460.00
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Skupina)

Skupina 01 (ne, 30.1.2022 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,23 1,26 1,29 Body
1 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 3 PB 1.50 621.00
2 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
07 8 PB 1.50 621.00
3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
07 10 1.47 588.00
4 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 5 SB 1.41 523.00
5 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 7 1.41 523.00
6 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1 SB 1.38 491.00
7 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
07 6 1.38 491.00
8 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 2 PB 1.38 491.00
9 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
08 4 PB 1.35 460.00
10 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
08 9 1.32 429.00
Celkem 10 závodníků
Skupina 02 (ne, 30.1.2022 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,08 1,11 1,14 1,17 1,20 1,23 Body
1 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika Benešov Atletika Benešov
07 3 PB 1.44 555.00
2 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
08 8 PB 1.38 491.00
3 Linda FronkováLinda Fronková
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
08 6 PB 1.35 460.00
4 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 1 PB 1.32 429.00
5 Timea BernáTimea Berná
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
07 2 PB 1.29 399.00
6 Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
08 7 PB 1.29 399.00
7 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 4 PB 1.26 369.00
8 Eliška PšenkováEliška Pšenková
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
08 9 PB 1.20 312.00
Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
08 5 NM
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži (Skupina)

Skupina 01 (ne, 30.1.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,40 Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98 4 SB 4.80 849.00
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 3 SB 4.00 617.00
3 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
96 1 SB 3.90 590.00
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice AC Pardubice
02 2 NM
Celkem 4 závodníků
Skupina 02 (ne, 30.1.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 Body
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 2 PB 3.50 482.00
2 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
02 1 PB 2.00 140.00
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
93 3 NM
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Junioři (Skupina)

Skupina 01 (ne, 30.1.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,40 Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 PB 4.50 760.00
2 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
04 5 4.20 673.00
3 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
03 2 PB 3.90 590.00
4 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
04 3 3.70 535.00
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
04 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Skupina 02 (ne, 30.1.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 Body
1 Marek NovotnýMarek Novotný
AC Pardubice AC Pardubice
03 4 PB 3.80 562.00
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
03 7 PB 3.70 535.00
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 SB 3.60 509.00
4 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 PB 3.20 406.00
5 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
03 6 2.90 333.00
6 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
03 2 PB 2.80 309.00
7 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
03 3 PB 2.70 286.00
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Skupina)

Skupina 01 (ne, 30.1.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4,00 4,10 Body
1 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
06 6 4.00 617.00
2 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 PB 3.90 590.00
3 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
05 5 3.70 535.00
4 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
06 3 PB 3.50 482.00
5 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 1 PB 3.10 381.00
Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
06 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Skupina 02 (ne, 30.1.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 Body
1 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
06 5 PB 3.10 381.00
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
05 2 PB 3.00 357.00
3 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 3 PB 2.70 286.00
4 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 PB 2.50 242.00
5 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 PB 2.10 159.00
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Žáci (Skupina)

Skupina 01 (ne, 30.1.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4,00 4,10 Body
1 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
07 1 PB 3.30 431.00
2 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 3 PB 3.20 406.00
3 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika Benešov Atletika Benešov
08 2 PB 2.70 286.00
Celkem 3 závodníků
Skupina 02 (ne, 30.1.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 Body
1= Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 3 PB 2.40 220.00
1= Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 7 PB 2.40 220.00
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
07 4 PB 2.30 199.00
4 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 5 PB 2.30 199.00
5 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 6 2.10 159.00
6 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 1 PB 2.00 140.00
Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
08 2 NM
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 29.1.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 10 SB 7.17 854.00
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98 12 7.03 821.00
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 9 SB 6.90 790.00
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice AC Pardubice
02 8 6.52 702.00
5 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
96 7 6.41 677.00
6 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 2 PB 6.38 670.00
7 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 6.01 589.00
8 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
02 1 PB 5.60 502.00
9 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
93 5 5.51 483.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 29.1.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 12 PB 6.96 804.00
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
04 7 PB 6.82 771.00
3 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
04 5 PB 6.72 748.00
4 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
03 11 PB 6.30 652.00
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
03 8 SB 6.01 589.00
6 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
03 1 PB 5.96 578.00
7 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 PB 5.90 565.00
8 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
04 9 5.85 554.00
9 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 10 5.83 550.00
10 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
03 3 PB 5.73 529.00
11 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
03 2 PB 5.71 525.00
12 Marek NovotnýMarek Novotný
AC Pardubice AC Pardubice
03 4 PB 5.64 510.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 29.1.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 11 PB 6.59 718.00
2 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
05 9 PB 6.20 630.00
3 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
05 7 PB 5.99 584.00
4 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
06 8 5.93 571.00
5 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
06 1 PB 5.72 527.00
6 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 2 PB 5.70 523.00
7 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
06 10 5.61 504.00
8 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 6 5.49 479.00
9 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 5.39 459.00
10 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
06 4 PB 5.33 447.00
11 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 4.80 345.00
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 29.1.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
07 1 PB 5.86 556.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 10 5.78 540.00
3 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 9 5.64 510.00
4 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 8 5.27 435.00
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
07 7 5.21 423.00
6 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 3 PB 4.75 335.00
7 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 6 4.68 323.00
8 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
08 5 4.67 321.00
9 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika Benešov Atletika Benešov
08 4 4.60 308.00
10 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 2 PB 4.12 225.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ženy (Skupina)

Skupina 01 (so, 29.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 4 6.04 862.00
2 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 3 5.55 715.00
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 2 SB 5.18 609.00
4 Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
02 1 4.65 466.00
Celkem 4 závodníků
Skupina 02 (so, 29.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lea JelínkováLea Jelínková
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
02 4 SB 4.99 557.00
2 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 2 4.85 519.00
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 3 4.76 495.00
4 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
01 1 PB 4.65 466.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Juniorky (Skupina)

Skupina 01 (so, 29.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 7 PB 5.03 567.00
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 5.03 567.00
3 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
03 8 PB 5.01 562.00
4 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 9 4.87 524.00
5 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
03 6 4.83 514.00
6 Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
03 5 PB 4.60 454.00
7 Natálie KosařováNatálie Kosařová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
04 4 PB 4.48 423.00
8 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
04 3 PB 4.31 381.00
9 Adéla HrudkováAdéla Hrudková
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
04 1 PB 3.96 299.00
10 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 2 PB 3.58 216.00
Celkem 10 závodníků
Skupina 02 (so, 29.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4 5.22 620.00
2 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
04 1 PB 5.18 609.00
3 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 2 4.56 443.00
4 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 3 4.46 418.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Skupina)

Skupina 01 (so, 29.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
06 12 5.62 735.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 11 5.33 651.00
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
05 3 SB 4.97 551.00
4 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
06 5 PB 4.90 532.00
5 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 SB 4.85 519.00
6 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
05 6 4.81 508.00
7 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 9 4.74 490.00
8 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 10 4.74 490.00
9 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 4.73 487.00
10 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
06 4 4.68 474.00
11 Barbora JanatováBarbora Janatová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 7 4.52 433.00
12 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika Benešov Atletika Benešov
06 1 SB 4.26 369.00
Celkem 12 závodníků
Skupina 02 (so, 29.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 3 PB 4.88 527.00
2 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
05 5 PB 4.76 495.00
3 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
05 2 PB 4.48 423.00
4 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 SB 4.03 315.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 30.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 19 5.19 612.00
2 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 12 PB 5.12 592.00
3 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 17 PB 5.12 592.00
4 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 18 5.05 573.00
5 Timea BernáTimea Berná
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
07 1 PB 4.90 532.00
6 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
07 16 PB 4.79 503.00
7 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
07 15 SB 4.65 466.00
8 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika Benešov Atletika Benešov
07 2 PB 4.51 431.00
9 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
08 13 PB 4.38 398.00
10 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
08 10 PB 4.33 386.00
11 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
08 14 PB 4.22 359.00
12 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 4 PB 4.06 322.00
13 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3 PB 4.02 312.00
14 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 7 PB 3.90 285.00
15 Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
08 9 PB 3.89 283.00
16 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
08 5 PB 3.76 254.00
17 Linda FronkováLinda Fronková
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
08 6 PB 3.68 237.00
18 Eliška PšenkováEliška Pšenková
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
08 11 PB 3.63 227.00
Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
07 8 NM
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 29.1.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
05 17 PB 12.96 725.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 18 12.05 664.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 16 11.97 659.00
4 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 15 11.45 625.00
5 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 11 PB 11.04 598.00
6 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
06 12 PB 10.72 577.00
7 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
05 13 SB 10.64 571.00
8 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
06 6 PB 10.24 545.00
9 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková