Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Krajský přebor jednotlivců ve víceboji přípravek a vložený trojboj mladšího žactva

Tábor (5. 3. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 5.3.2022 - 13:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KleinPavel Klein 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 09.06 291.00
2 Matěj JinšíkMatěj Jinšík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.10 282.00
3 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 09.19 264.00
4 Filip RolčíkFilip Rolčík 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.25 251.00
5 Albert ChovanecAlbert Chovanec 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.53 197.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.3.2022 - 13:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KovačíkMatěj Kovačík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 09.13 276.00
2 Tomáš BrozmanTomáš Brozman 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 09.14 274.00
3 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 1 09.41 220.00
4 Maxmilián VainerMaxmilián Vainer 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.49 205.00
5 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 09.56 192.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.3.2022 - 13:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 09.00 304.00
2 David JedličkaDavid Jedlička 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 09.26 249.00
3 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 09.29 243.00
4 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 09.47 208.00
5 Tomáš DoležalTomáš Doležal 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 09.92 132.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 5.3.2022 - 13:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek RandlVítek Randl 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 PB 08.79 352.00
2 Lukáš BlechaLukáš Blecha 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 09.16 270.00
3 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 09.51 201.00
4 Matyáš KalousekMatyáš Kalousek 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 09.58 188.00
5 Jan VolemanJan Voleman 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 10.34 75.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 5.3.2022 - 13:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán WegerŠtěpán Weger 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.62 181.00
2 David ŤupaDavid Ťupa 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 09.70 168.00
3 Alexandr GregorAlexandr Gregor 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.89 137.00
4 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška 10 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 10.15 99.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.3.2022 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.60 673.00
2 Elinor WeisováElinor Weisová 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 08.63 665.00
3 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 08.76 629.00
4 Barbora HabichováBarbora Habichová 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 PB 08.90 592.00
5 Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.46 454.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.3.2022 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 PB 08.88 597.00
2 Lucie PaťhováLucie Paťhová 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 08.97 574.00
3 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 09.15 528.00
4 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 09.20 516.00
5 Lucie HurtováLucie Hurtová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 09.27 499.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.3.2022 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MakovcováLucie Makovcová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 09.21 513.00
2 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 PB 09.47 451.00
3 Veronika KopačkováVeronika Kopačková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 09.84 369.00
4 Eliška PitlíkováEliška Pitlíková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 10.21 295.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 5.3.2022 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Nathaniel WeisNathaniel Weis 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 09.33 235.00
2 9 Josef HolejJosef Holej 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 2 PB 09.41 220.00
3 6 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 PB 09.67 173.00
4 43 David KopačkaDavid Kopačka 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 09.83 146.00
5 45 Josef SoukupJosef Soukup 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 09.92 132.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.3.2022 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Tomáš VolfTomáš Volf 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 PB 09.68 171.00
2 39 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 10.16 98.00
3 38 Antonín MašekAntonín Mašek 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 PB 10.24 88.00
4 37 Filip KřivkaFilip Křivka 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.52 55.00
5 24 Adam LavičkaAdam Lavička 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 PB 10.84 27.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.3.2022 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 09.97 125.00
2 46 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.26 85.00
3 33 Martin PlechataMartin Plechata 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.53 54.00
4 25 Ondřej ŠustrOndřej Šustr 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 11.10 11.00
5 30 Jan NovorkaJan Novorka 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.47 0.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 5.3.2022 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Amelie KubatováAmelie Kubatová 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 09.16 526.00
2 36 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 PB 09.20 516.00
3 34 Elen DomanskáElen Domanská 12 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 5 PB 09.45 456.00
4 31 Ema RadováEma Radová 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.69 402.00
5 32 Jolana RatajováJolana Ratajová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.29 280.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.3.2022 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 09.61 419.00
2 26 Jana MichnováJana Michnová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 10.10 316.00
3 48 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 PB 10.36 267.00
4 49 Daniela ŠaškováDaniela Šašková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.48 245.00
5 2 Adéla SlípkováAdéla Slípková 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.63 219.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.3.2022 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Tereza KonopiskáTereza Konopiská 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 PB 10.19 299.00
2 22 Tereza VeseláTereza Veselá 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 PB 10.45 250.00
3 19 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 10.67 213.00
4 42 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 10.74 201.00
5 23 Eliška ŠuhájkováEliška Šuhájková 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 PB 10.78 195.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 5.3.2022 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 09.54 435.00
2 44 Karin JanowiakováKarin Janowiaková 12 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.20 297.00
3 28 Klára KubíčkováKlára Kubíčková 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 PB 10.60 224.00
4 20 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 PB 10.89 178.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 5.3.2022 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Linda NěmcováLinda Němcová 12 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.91 355.00
2 40 Barbora NovotnáBarbora Novotná 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.98 340.00
3 1 Lucie ChylíkováLucie Chylíková 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 10.74 201.00
4 47 Eliška StrakováEliška Straková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 14.58 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 5.3.2022 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Rozálie VrzákováRozálie Vrzáková 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.71 397.00
2 29 Simona KolbováSimona Kolbová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.85 367.00
3 5 Eliška MelichováEliška Melichová 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.15 306.00
4 50 Ema ŠedováEma Šedová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 10.68 211.00
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 5.3.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 38 Antonín MašekAntonín Mašek 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 2:30.70 153.00
2 24 Adam LavičkaAdam Lavička 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 2:30.98 150.00
3 8 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 2:32.58 137.00
4 37 Filip KřivkaFilip Křivka 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 2:33.00 134.00
5 33 Martin PlechataMartin Plechata 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:42.61 68.00
6 25 Ondřej ŠustrOndřej Šustr 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 7 PB 2:49.02 36.00
7 30 Jan NovorkaJan Novorka 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:50.14 31.00
Poznámky:
Obrátková trať.
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.3.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 7 Nathaniel WeisNathaniel Weis 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:12.63 339.00
2 43 David KopačkaDavid Kopačka 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:19.68 258.00
3 3 Tomáš VolfTomáš Volf 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 2:22.54 228.00
4 6 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 2:29.26 165.00
5 39 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 2:29.48 163.00
6 9 Josef HolejJosef Holej 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 2:29.95 159.00
7 46 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 2:29.96 159.00
8 45 Josef SoukupJosef Soukup 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:30.05 158.00
Poznámky:
Obrátková trať.
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 5.3.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 49 Daniela ŠaškováDaniela Šašková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 2:24.25 211.00
2 28 Klára KubíčkováKlára Kubíčková 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 2:25.49 199.00
3 19 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 9 2:27.53 180.00
4 48 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 2:29.16 166.00
5 20 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:39.30 88.00
6 1 Lucie ChylíkováLucie Chylíková 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 2:40.05 84.00
7 50 Ema ŠedováEma Šedová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 2:42.24 70.00
8 47 Eliška StrakováEliška Straková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 2:43.44 63.00
9 23 Eliška ŠuhájkováEliška Šuhájková 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 2:46.16 49.00
Poznámky:
Obrátková trať.
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 5.3.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 44 Karin JanowiakováKarin Janowiaková 12 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:19.35 262.00
2 40 Barbora NovotnáBarbora Novotná 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:25.34 201.00
3 4 Tereza KonopiskáTereza Konopiská 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 2:28.15 175.00
4 26 Jana MichnováJana Michnová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 2:31.63 145.00
5 5 Eliška MelichováEliška Melichová 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 2:31.65 145.00
6 32 Jolana RatajováJolana Ratajová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:34.02 126.00
7 2 Adéla SlípkováAdéla Slípková 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:35.13 118.00
8 42 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 2:47.98 41.00
9 22 Tereza VeseláTereza Veselá 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 9 3:27.94 0.00
Poznámky:
Obrátková trať.
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (so, 5.3.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 31 Ema RadováEma Radová 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:12.49 340.00
2 21 Rozálie VrzákováRozálie Vrzáková 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:14.26 319.00
3 18 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 9 2:15.31 307.00
4 27 Amelie KubatováAmelie Kubatová 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:15.41 306.00
5 36 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 2:17.36 283.00
6 34 Elen DomanskáElen Domanská 12 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 1 2:18.69 269.00
7 35 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 2:20.29 251.00
8 41 Linda NěmcováLinda Němcová 12 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:23.33 220.00
9 29 Simona KolbováSimona Kolbová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:24.73 207.00
Poznámky:
Obrátková trať.
Celkem 9 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 5.3.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 PB 11.18 340.00
2 Tomáš DoležalTomáš Doležal 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 PB 12.61 157.00
3 Tomáš BrozmanTomáš Brozman 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.01 118.00
4 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 13.36 88.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 5.3.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.69 149.00
2 Lukáš BlechaLukáš Blecha 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 12.76 142.00
3 Alexandr GregorAlexandr Gregor 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.85 133.00
4 Jan VolemanJan Voleman 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 14.32 28.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 5.3.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KovačíkMatěj Kovačík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.21 201.00
2 David ŤupaDavid Ťupa 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.89 129.00
3 Maxmilián VainerMaxmilián Vainer 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 12.92 126.00
4 Albert ChovanecAlbert Chovanec 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.02 117.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 5.3.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 PB 11.01 366.00
2 Vítek RandlVítek Randl 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 11.34 316.00
3 Matyáš KalousekMatyáš Kalousek 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.73 145.00
4 David JedličkaDavid Jedlička 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.73 145.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 5.3.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 2 PB 11.57 284.00
2 Matěj JinšíkMatěj Jinšík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.51 168.00
3 Štěpán WegerŠtěpán Weger 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 13.39 86.00
4 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška 10 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda 3 13.61 69.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 5.3.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.11 213.00
2 Pavel KleinPavel Klein 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 12.41 178.00
3 Filip RolčíkFilip Rolčík 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 12.98 121.00
4 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 13.19 102.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.3.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.36 646.00
2 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 PB 10.92 550.00
3 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 11.90 398.00
4 Lucie HurtováLucie Hurtová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 12.08 373.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 5.3.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 10.60 604.00
2 Elinor WeisováElinor Weisová 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.38 476.00
3 Veronika KopačkováVeronika Kopačková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 12.90 267.00
4 Lucie MakovcováLucie Makovcová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 13.68 181.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 5.3.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 11.74 421.00
2 Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.64 298.00
3 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 13.55 194.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 5.3.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PaťhováLucie Paťhová 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 11.30 488.00
2 Barbora HabichováBarbora Habichová 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 12.37 333.00
3 Eliška PitlíkováEliška Pitlíková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 13.54 195.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 5.3.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KovačíkMatěj Kovačík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 24 PB 4.27 3.81 4.27 4.05 4.27 250.00
2 Vítek RandlVítek Randl
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 1 PB 4.22 4.22 3.97 3.83 4.22 242.00
3 Matěj JinšíkMatěj Jinšík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 23 PB 4.11 3.98 4.11 4.02 4.11 224.00
4 Jan BenedaJan Beneda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 15 PB 4.06 4.03 4.06 3.96 4.06 215.00
5 Tomáš BrozmanTomáš Brozman
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 20 PB 3.99 3.91 3.99 x 3.99 204.00
6 Lukáš BlechaLukáš Blecha
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 13 PB 3.98 3.98 3.92 x 3.98 203.00
7 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 21 PB 3.98 3.98 2.98 3.83 3.98 203.00
8 David JedličkaDavid Jedlička
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 19 PB 3.96 x x 3.96 3.96 199.00
9 Filip RolčíkFilip Rolčík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 11 PB 3.94 3.94 3.93 3.93 3.94 196.00
10 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 8 PB 3.81 3.60 3.81 3.79 3.81 176.00
11 Matyáš KalousekMatyáš Kalousek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 14 PB 3.81 3.59 3.81 3.60 3.81 176.00
12 David ŤupaDavid Ťupa
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 12 PB 3.80 3.52 3.74 3.80 3.80 174.00
13 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 18 PB 3.77 3.77 3.74 3.34 3.77 170.00
14 Pavel KleinPavel Klein
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 17 PB 3.73 3.73 3.72 3.45 3.73 164.00
15 Matěj BouškaMatěj Bouška
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
09 22 SB 3.72 3.66 3.39 3.72 3.72 162.00
16 Štěpán WegerŠtěpán Weger
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 2 PB 3.67 x 3.67 3.38 3.67 155.00
17 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 9 PB 3.65 x x 3.65 3.65 152.00
18 Jan VolemanJan Voleman
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 6 PB 3.58 3.58 3.44 3.20 3.58 142.00
19 Alexandr GregorAlexandr Gregor
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 4 PB 3.58 3.34 3.43 3.58 3.58 142.00
20 Tomáš SedlákTomáš Sedlák
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 16 SB 3.56 3.48 3.43 3.56 3.56 139.00
21 Albert ChovanecAlbert Chovanec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 7 PB 3.54 3.39 3.54 3.44 3.54 136.00
22 Jan PlátenkaJan Plátenka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 10 PB 3.51 3.43 3.51 3.41 3.51 132.00
23 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
10 3 PB 3.34 3.08 3.34 3.27 3.34 108.00
24 Maxmilián VainerMaxmilián Vainer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 5 PB 3.14 2.73 x 3.14 3.14 83.00
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 5.3.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Laura VoldřichováLaura Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 14 PB 4.51 4.43 4.28 4.51 4.51 431.00
2 Jolana PrixováJolana Prixová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 9 PB 4.37 4.22 x 4.37 4.37 396.00
3 Lucie HurtováLucie Hurtová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
09 11 PB 4.25 x 4.16 4.25 4.25 367.00
4 Barbora HabichováBarbora Habichová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 12 PB 4.24 3.91 4.24 4.18 4.24 364.00
5 Lucie PaťhováLucie Paťhová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 13 PB 4.24 3.95 3.87 4.24 4.24 364.00
6 Simona LomskáSimona Lomská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 6 PB 4.12 4.12 4.07 4.12 4.12 336.00
7 Elinor WeisováElinor Weisová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 5 PB 4.10 3.84 4.10 3.86 4.10 331.00
8 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 7 PB 4.06 4.06 4.00 3.92 4.06 322.00
9 Lucie MakovcováLucie Makovcová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 4 PB 3.87 x 3.87 3.84 3.87 279.00
10 Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 3 PB 3.81 3.69 3.81 3.67 3.81 265.00
11 Ella KempferováElla Kempferová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 10 SB 3.63 x 3.49 3.63 3.63 227.00
12 Veronika KopačkováVeronika Kopačková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 2 PB 3.40 x 3.40 x 3.40 180.00
13 Tereza VozábalováTereza Vozábalová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 8 SB 3.29 3.29 3.25 3.19 3.29 159.00
14 Eliška PitlíkováEliška Pitlíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 1 PB 3.09 2.84 3.03 3.09 3.09 122.00
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 5.3.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Nathaniel WeisNathaniel Weis
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
11 15 PB 3.97 3.89 3.84 3.97 3.97 201.00
2 9 Josef HolejJosef Holej
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
11 13 PB 3.60 3.49 3.60 3.40 3.60 145.00
3 8 Martin KálalMartin Kálal
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 7 PB 3.58 3.56 3.32 3.58 3.58 142.00
4 43 David KopačkaDavid Kopačka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
11 11 PB 3.42 3.42 3.21 3.34 3.42 119.00
5 6 Tobiáš VansaTobiáš Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
12 6 PB 3.41 3.23 3.41 3.37 3.41 118.00
6 45 Josef SoukupJosef Soukup
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 4 PB 3.31 x 3.19 3.31 3.31 104.00
7 46 František ŠkrletaFrantišek Škrleta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 14 SB 3.26 3.16 3.26 3.16 3.26 98.00
8 39 Martin RytířMartin Rytíř
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 12 PB 3.24 3.24 3.11 x 3.24 95.00
9 3 Tomáš VolfTomáš Volf
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 5 PB 3.23 2.88 3.00 3.23 3.23 94.00
10 33 Martin PlechataMartin Plechata
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 1 PB 3.21 2.94 3.00 3.21 3.21 91.00
11 38 Antonín MašekAntonín Mašek
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 8 PB 3.17 3.17 2.97 2.92 3.17 86.00
12 37 Filip KřivkaFilip Křivka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 10 PB 3.06 2.71 3.06 3.03 3.06 73.00
13 24 Adam LavičkaAdam Lavička
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 9 PB 2.72 2.72 2.41 2.57 2.72 36.00
14 25 Ondřej ŠustrOndřej Šustr
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 3 PB 2.57 2.50 2.57 2.55 2.57 22.00
15 30 Jan NovorkaJan Novorka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 2 PB 2.42 2.42 2.41 2.39 2.42 10.00
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 5.3.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Elen DomanskáElen Domanská
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
12 2 PB 4.13 3.90 3.96 4.13 4.13 338.00
2 27 Amelie KubatováAmelie Kubatová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
11 7 PB 3.95 3.68 3.95 3.91 3.95 296.00
3 31 Ema RadováEma Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
11 15 PB 3.92 3.55 3.92 3.88 3.92 290.00
4 41 Linda NěmcováLinda Němcová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
12 13 PB 3.71 3.71 3.56 3.53 3.71 244.00
5 36 Pavlína LoudováPavlína Loudová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 9 PB 3.70 3.69 3.70 x 3.70 242.00
6 18 Kateřina ZochováKateřina Zochová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 27 PB 3.65 3.53 3.48 3.65 3.65 231.00
7 22 Tereza VeseláTereza Veselá
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
11 23 PB 3.65 3.65 3.17 3.23 3.65 231.00
8 5 Eliška MelichováEliška Melichová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 10 PB 3.57 3.33 3.57 2.99 3.57 214.00
9 21 Rozálie VrzákováRozálie Vrzáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
11 24 PB 3.53 x 3.53 3.24 3.53 206.00
10 32 Jolana RatajováJolana Ratajová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 16 PB 3.50 3.34 3.50 3.43 3.50 200.00
11 29 Simona KolbováSimona Kolbová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 5 PB 3.46 3.46 3.44 3.19 3.46 192.00
12 26 Jana MichnováJana Michnová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 12 PB 3.45 3.16 3.45 3.32 3.45 190.00
13 19 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 26 PB 3.37 3.05 3.33 3.37 3.37 174.00
14 35 Alena MichnováAlena Michnová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 11 PB 3.29 3.13 3.29 3.26 3.29 159.00
15 44 Karin JanowiakováKarin Janowiaková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
12 4 PB 3.28 3.21 3.22 3.28 3.28 157.00
16 42 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 1 PB 3.28 3.16 3.18 3.28 3.28 157.00
17 48 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 18 PB 3.28 3.08 3.06 3.28 3.28 157.00
18 40 Barbora NovotnáBarbora Novotná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 14 PB 3.27 3.25 3.27 3.22 3.27 155.00
19 2 Adéla SlípkováAdéla Slípková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 17 PB 3.25 3.23 3.25 3.23 3.25 151.00
20 1 Lucie ChylíkováLucie Chylíková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 3 PB 3.24 2.86 3.24 2.86 3.24 150.00
21 49 Daniela ŠaškováDaniela Šašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 20 PB 3.23 3.21 3.13 3.23 3.23 148.00
22 50 Ema ŠedováEma Šedová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 21 PB 3.21 3.21 3.19 3.00 3.21 144.00
23 20 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 25 PB 3.21 3.08 3.21 2.84 3.21 144.00
24 4 Tereza KonopiskáTereza Konopiská
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
12 6 PB 3.13 2.57 2.97 3.13 3.13 130.00
25 23 Eliška ŠuhájkováEliška Šuhájková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 22 PB 2.96 2.84 2.96 2.93 2.96 100.00
26 28 Klára KubíčkováKlára Kubíčková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 8 PB 2.94 2.91 2.86 2.94 2.94 97.00
27 47 Eliška StrakováEliška Straková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 19 PB 2.55 2.55 2.36 2.37 2.55 40.00
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 27 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(so, 5.3.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 David KopačkaDavid Kopačka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
11 3 PB 08.05 369.00
2 7 Nathaniel WeisNathaniel Weis
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
11 15 PB 07.99 366.00
3 3 Tomáš VolfTomáš Volf
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 14 PB 07.82 356.00
4 24 Adam LavičkaAdam Lavička
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 5 SB 07.66 346.00
5 6 Tobiáš VansaTobiáš Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
12 13 PB 06.75 293.00
6 9 Josef HolejJosef Holej
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
11 1 SB 06.56 281.00
7 39 Martin RytířMartin Rytíř
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 9 PB 06.37 270.00
8 38 Antonín MašekAntonín Mašek
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 6 PB 06.25 263.00
9 46 František ŠkrletaFrantišek Škrleta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 11 PB 06.22 262.00
10 37 Filip KřivkaFilip Křivka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 4 PB 05.98 248.00
11 45 Josef SoukupJosef Soukup
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 10 PB 05.57 224.00
12 8 Martin KálalMartin Kálal
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 2 PB 04.32 152.00
13 33 Martin PlechataMartin Plechata
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 8 PB 04.12 141.00
14 25 Ondřej ŠustrOndřej Šustr
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 12 SB 03.87 127.00
15 30 Jan NovorkaJan Novorka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 7 PB 03.74 119.00
Celkem 15 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(so, 5.3.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Pavlína LoudováPavlína Loudová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 9 SB 08.55 435.00
2 27 Amelie KubatováAmelie Kubatová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
11 7 PB 08.54 434.00
3 34 Elen DomanskáElen Domanská
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
12 2 PB 08.37 423.00
4 2 Adéla SlípkováAdéla Slípková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 17 PB 08.15 409.00
5 21 Rozálie VrzákováRozálie Vrzáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
11 24 PB 07.96 397.00
6 42 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 1 PB 07.85 390.00
7 32 Jolana RatajováJolana Ratajová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 16 PB 07.71 381.00
8 28 Klára KubíčkováKlára Kubíčková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
11 8 PB 07.61 374.00
9 29 Simona KolbováSimona Kolbová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
11 5 PB 07.31 355.00
10 4 Tereza KonopiskáTereza Konopiská
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
12 6 PB 07.23 350.00
11 22 Tereza VeseláTereza Veselá
Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda
11 23 PB 07.19 347.00
12 18 Kateřina ZochováKateřina Zochová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 27 PB 06.94 331.00
13 35 Alena MichnováAlena Michnová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 11 PB 06.84 325.00
14 31 Ema RadováEma Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
11 15 PB 06.79 322.00
15 44 Karin JanowiakováKarin Janowiaková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
12 4 PB 06.78 321.00
16 5 Eliška MelichováEliška Melichová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 10 PB 06.61 310.00
17 40 Barbora NovotnáBarbora Novotná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
12 14 PB 06.45 300.00
18 41 Linda NěmcováLinda Němcová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
12 13 PB 06.41 297.00
19 50 Ema ŠedováEma Šedová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 21 PB 06.32 292.00
20 20 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 25 PB 06.25 287.00
21 1 Lucie ChylíkováLucie Chylíková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 3 PB 06.21 285.00
22 49 Daniela ŠaškováDaniela Šašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 20 PB 06.13 280.00
23 23 Eliška ŠuhájkováEliška Šuhájková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
12 22 PB 05.75 255.00
24 48 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 18 PB 05.68 251.00
25 26 Jana MichnováJana Michnová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 12 PB 05.05 211.00
26 47 Eliška StrakováEliška Straková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 19 PB 04.87 200.00
27 19 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
11 26 PB 04.79 195.00
Celkem 27 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nathaniel WeisNathaniel Weis 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 1141
2 David KopačkaDavid Kopačka 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 0892
3 Tomáš VolfTomáš Volf 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko PB 0849
4 Josef HolejJosef Holej 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda PB 0805
5 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko PB 0749
6 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. PB 0626
7 Josef SoukupJosef Soukup 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... PB 0618
8 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. PB 0604
9 Antonín MašekAntonín Mašek 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko PB 0590
10 Adam LavičkaAdam Lavička 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. PB 0559
11 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko PB 0556
12 Filip KřivkaFilip Křivka 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. PB 0510
13 Martin PlechataMartin Plechata 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 0354
14 Ondřej ŠustrOndřej Šustr 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... PB 0196
15 Jan NovorkaJan Novorka 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 0160
Celkem 15 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Amelie KubatováAmelie Kubatová 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 1562
2 Elen DomanskáElen Domanská 12 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda PB 1486
3 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice PB 1476
4 Ema RadováEma Radová 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 1354
5 Rozálie VrzákováRozálie Vrzáková 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 1319
6 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... PB 1304
7 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... PB 1154
8 Simona KolbováSimona Kolbová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 1121
9 Linda NěmcováLinda Němcová 12 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 1116
10 Karin JanowiakováKarin Janowiaková 12 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 1037
11 Barbora NovotnáBarbora Novotná 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 0996
12 Jolana RatajováJolana Ratajová 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 0987
13 Eliška MelichováEliška Melichová 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 0975
14 Tereza KonopiskáTereza Konopiská 12 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko PB 0954
15 Adéla SlípkováAdéla Slípková 11 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 0897
16 Klára KubíčkováKlára Kubíčková 11 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko PB 0894
17 Daniela ŠaškováDaniela Šašková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. PB 0884
18 Jana MichnováJana Michnová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... PB 0862
19 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. PB 0841
20 Tereza VeseláTereza Veselá 11 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda PB 0828
21 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... PB 0789
22 Eliška ZdeňkováEliška Zdeňková 11 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. PB 0762
23 Lucie ChylíkováLucie Chylíková 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. PB 0720
24 Ema ŠedováEma Šedová 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. PB 0717
25 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. PB 0697
26 Eliška ŠuhájkováEliška Šuhájková 12 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. PB 0599
27 Eliška StrakováEliška Straková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. PB 0303
Celkem 27 závodníků
trojboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vítek RandlVítek Randl 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. PB 0910
2 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. PB 0840
3 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice PB 0807
4 Matěj KovačíkMatěj Kovačík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 0727
5 Matěj JinšíkMatěj Jinšík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 0674
6 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. PB 0666
7 Pavel KleinPavel Klein 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... PB 0633
8 Lukáš BlechaLukáš Blecha 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... PB 0615
9 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 0607
10 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 0597
11 Tomáš BrozmanTomáš Brozman 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 0596
12 David JedličkaDavid Jedlička 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 0593
13 Filip RolčíkFilip Rolčík 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 0568
14 Matyáš KalousekMatyáš Kalousek 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 0509
15 David ŤupaDavid Ťupa 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 0471
16 Albert ChovanecAlbert Chovanec 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 0450
17 Tomáš DoležalTomáš Doležal 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... PB 0441
18 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... PB 0428
19 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... PB 0426
20 Štěpán WegerŠtěpán Weger 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 0422
21 Maxmilián VainerMaxmilián Vainer 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 0414
22 Alexandr GregorAlexandr Gregor 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 0412
23 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška 10 Sport Klub Hojná VodaSport Klub Hojná Voda PB 0276
24 Jan VolemanJan Voleman 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... PB 0245
Celkem 24 závodníků
trojboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 1750
2 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 1555
3 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice PB 1543
4 Elinor WeisováElinor Weisová 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 1472
5 Lucie PaťhováLucie Paťhová 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... PB 1426
6 Barbora HabichováBarbora Habichová 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... PB 1289
7 Lucie HurtováLucie Hurtová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... PB 1239
8 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... PB 1185
9 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice PB 1108
10 Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 1017
11 Lucie MakovcováLucie Makovcová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 0973
12 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. PB 0937
13 Veronika KopačkováVeronika Kopačková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 0816
14 Eliška PitlíkováEliška Pitlíková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 0612
Celkem 14 závodníků