Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. Víceboje UK FTVS

Praha - Vokovice (21. - 22. 6. 2022)
skok vysoký - Muži (úterý, 21.6.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 47 Matouš ŠtědrýMatouš Štědrý 99 Neregistrovaní Neregistrovaní 1.79 619.00
2 45 Jan SvobodaJan Svoboda 00 Neregistrovaní Neregistrovaní 1.73 569.00
3 41 Michael NeumannMichael Neumann 96 Neregistrovaní Neregistrovaní 1.58 449.00
skok vysoký - Ženy (úterý, 21.6.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 85 Kateřina ObstováKateřina Obstová 99 Neregistrovaní Neregistrovaní 1.44 555.00
2 83 Kateřina BydžovskáKateřina Bydžovská 01 Neregistrovaní Neregistrovaní 1.35 460.00
3 86 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 1.30 409.00
skok vysoký - Žákyně (úterý, 21.6.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 87 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 1.25 359.00
skok o tyči - Muži (středa, 22.6.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= 46 Petr SvobodaPetr Svoboda 00 Neregistrovaní Neregistrovaní 2.40 220.00
1= 45 Jan SvobodaJan Svoboda 00 Neregistrovaní Neregistrovaní 2.40 220.00
1= 44 Tomáš RubekTomáš Rubek 98 Neregistrovaní Neregistrovaní 2.40 220.00
1= 42 Michal NovákMichal Novák 00 Neregistrovaní Neregistrovaní 2.40 220.00
1= 30 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 00 Neregistrovaní Neregistrovaní 2.40 220.00
1= 29 Petr HonomichlPetr Honomichl 99 Neregistrovaní Neregistrovaní 2.40 220.00
skok daleký - Muži (úterý, 21.6.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 47 Matouš ŠtědrýMatouš Štědrý 99 Neregistrovaní Neregistrovaní 5.55 492.00
2 46 Petr SvobodaPetr Svoboda 00 Neregistrovaní Neregistrovaní 5.52 485.00
3 45 Jan SvobodaJan Svoboda 00 Neregistrovaní Neregistrovaní 5.39 459.00
skok daleký - Ženy (středa, 22.6.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 85 Kateřina ObstováKateřina Obstová 99 Neregistrovaní Neregistrovaní 4.75 492.00
2 83 Kateřina BydžovskáKateřina Bydžovská 01 Neregistrovaní Neregistrovaní 4.70 479.00
3 86 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 4.53 436.00
skok daleký - Žákyně (středa, 22.6.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 87 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5.04 570.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 21.6.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 87 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 06.70 316.00
vrh koulí 4kg - Ženy (úterý, 21.6.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 86 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 08.53 434.00
2 84 Tereza KučerováTereza Kučerová 01 Neregistrovaní Neregistrovaní 07.57 372.00
3 83 Kateřina BydžovskáKateřina Bydžovská 01 Neregistrovaní Neregistrovaní 07.54 370.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (úterý, 21.6.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 47 Matouš ŠtědrýMatouš Štědrý 99 Neregistrovaní Neregistrovaní 09.99 485.00
2 44 Tomáš RubekTomáš Rubek 98 Neregistrovaní Neregistrovaní 09.00 426.00
3 30 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 00 Neregistrovaní Neregistrovaní 08.99 425.00
hod diskem 2kg - Muži (středa, 22.6.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 30 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 00 Neregistrovaní Neregistrovaní 24.99 367.00
2 47 Matouš ŠtědrýMatouš Štědrý 99 Neregistrovaní Neregistrovaní 24.67 361.00
3 45 Jan SvobodaJan Svoboda 00 Neregistrovaní Neregistrovaní 24.59 359.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (středa, 22.6.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 87 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 18.33 258.00
hod oštěpem 600g - Ženy (středa, 22.6.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 86 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 29.13 460.00
2 83 Kateřina BydžovskáKateřina Bydžovská 01 Neregistrovaní Neregistrovaní 23.53 355.00
3 85 Kateřina ObstováKateřina Obstová 99 Neregistrovaní Neregistrovaní 22.71 339.00
hod oštěpem 800g - Muži (středa, 22.6.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 45 Jan SvobodaJan Svoboda 00 Neregistrovaní Neregistrovaní 36.48 391.00
2 46 Petr SvobodaPetr Svoboda 00 Neregistrovaní Neregistrovaní 34.48 363.00
3 47 Matouš ŠtědrýMatouš Štědrý 99 Neregistrovaní Neregistrovaní 34.09 357.00