výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Kladno (11. 9. 2016)

Trojskok - Dorostenci

(ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 12.78 11.00
2 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 12.59 9.00
3 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 12.32 8.00
4 Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 12.29 7.00
5 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 12.22 6.00
6 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12.05 5.00
7 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 11.97 4.00
8 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 11.90 3.00
9 Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 11.88 2.00
10 Robin JaššoRobin Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 11.65 1.00
11 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11.60
12 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 11.11
Martin VorelMartin Vorel
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 DNS
Jan ŠedivýJan Šedivý
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 NM
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tina KititiTina Kititi
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11.04 11.00
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 11.03 9.00
3 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 10.98 8.00
4 Patricie JanůPatricie Janů
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 10.84 7.00
5 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 10.62 6.00
6 Kateřina DondováKateřina Dondová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 10.58 5.00
7 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 10.32 4.00
8 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 10.22 3.00
9 Sára MaláSára Malá
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
99 10.20 2.00
10 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 10.10 1.00
11 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 09.98
12 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 09.94
13 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 09.86
14 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 09.82
15 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 09.77
16 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 09.49
17 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
00 09.28
18 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 09.17
Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 NM
Tereza ParáskováTereza Parásková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 NM
Celkem 20 závodníků