výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vložené závody Přerovského pětiboje

Přerov (1. 5. 2019)

200 m překážek - Muži

(st, 1.5.2019 - 14:00) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 28.12
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 28.45
3 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 29.95
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Ženy

(st, 1.5.2019 - 14:10) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 37.52
2 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 40.72
3 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 41.18
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 07.99 07.3607.9907.9507.99---
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11.73 x11.73x11.73xxx
2 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 11.65 11.5211.6511.4011.6511.28xx
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 11.20 09.19x11.2011.2010.23x11.03
4 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 10.67 09.9910.2710.6610.6610.6710.4110.61
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 13.01 12.8512.6212.2212.8512.8312.2413.01
2 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 10.52 x10.09x10.0910.2410.4410.52
3 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 08.81 07.9808.8108.2708.81---
4 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 08.32 07.6808.0308.3208.32---
5 Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 07.32 07.3206.6106.4307.32---
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 11.02 11.0210.14x11.02---
2 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 08.92 08.8308.7508.9208.92---
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 1.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 11.73 11.2711.7311.4611.7311.7311.4411.30
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 13.95 13.4313.0713.9513.9513.5713.39x
2 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 12.72 11.4712.4212.7212.72x12.2912.18
3 Marek JanásMarek Janás
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 12.30 11.4510.0512.3012.3011.2611.20x
4 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 10.40 10.40x10.0610.40---
5 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 09.92 09.7809.9209.8309.92---
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 17.69 17.0017.0417.6917.69xxx
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 15.01 14.88x15.0115.0114.26xx
3 Adam SkácelAdam Skácel
AK KroměřížAK Kroměříž
01 12.42 10.6412.3812.2312.3812.4211.9612.16
4 Jakub MachálekJakub Machálek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 10.71 10.2310.5010.7110.71---
5 Martin LudvaMartin Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 07.80 07.8007.3007.6907.80---
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 13.51 13.0012.53x13.0013.51xx
2 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 11.79 09.9411.4910.8111.49x11.6211.79
3 Almedin DelibašićAlmedin Delibašić
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
80 09.73 09.0409.2009.7309.73---
4 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
98 08.93 08.6708.93-08.93---
5 Lukáš KrálLukáš Král
AK KroměřížAK Kroměříž
99 08.80 08.8008.71-08.80---
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 41.81 x40.4741.8141.8136.9537.0939.25
2 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 36.33 25.4636.3331.4536.33xxx
3 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 29.20 x23.4529.2029.20x25.39x
4 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 24.14 24.1423.08x24.14---
5 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 24.03 xx24.0324.03---
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 12.95 x12.95x12.95---
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(st, 1.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 25.87 25.8719.5520.1225.87---
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 41.16 30.1130.4739.9939.9938.1136.5541.16
2 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 41.01 33.2640.72x40.7238.2337.2441.01
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 38.44 38.4436.61x38.4435.9234.2635.56
2 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 36.31 33.8536.31x36.3133.0735.41x
3 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 30.34 27.9927.0528.7628.7629.27x30.34
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 1.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 43.60 37.17x40.9140.9143.60xx
2 Marek JanásMarek Janás
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 36.00 36.0034.6734.1536.0033.0935.8234.08
3 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 33.33 30.89x31.0531.0531.8833.3333.09
4 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 32.60 xx30.7530.7532.60xx
5 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 26.74 x26.7326.7426.74---
6 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 24.83 24.8324.3720.9124.83---
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(st, 1.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 50.02 46.7749.84x49.8448.27x50.02
2 Adam SkácelAdam Skácel
AK KroměřížAK Kroměříž
01 34.94 34.9431.1934.7534.94---
3 Jakub MachálekJakub Machálek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 32.96 x30.5832.5432.5432.9632.3827.32
4 Martin LudvaMartin Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 20.93 20.3420.9318.6120.93---
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(st, 1.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 44.07 x42.8244.0744.07x43.53x
2 Lukáš KrálLukáš Král
AK KroměřížAK Kroměříž
99 27.79 27.79x24.8527.79---
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 26.22 xx26.2226.22---
Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
98 NM xx-0.0---
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 23.31 23.3123.1220.7223.31---
2 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 18.16 15.2814.7118.1618.16---
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 44.69 36.5741.22x41.22x44.6940.75
2 Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 41.85 41.8541.71x41.85x39.8339.92
3 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 33.92 28.9632.8233.9233.9230.1629.3232.28
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 37.15 29.5634.1532.4934.1537.1536.3931.77
2 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 36.32 36.3233.5033.9036.3234.2734.6228.95
3 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 31.51 31.5126.7824.4331.51x27.46x
4 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 30.37 x30.3724.9630.37---
5 Natálie HoráčkováNatálie Horáčková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 21.95 x20.5621.9521.95---
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 1.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PojeznýVojtěch Pojezný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 33.18 x22.2333.1833.18---
2 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 32.28 32.2230.1832.2832.28---
3 Matouš LudvaMatouš Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 21.68 xx21.6821.68---
4 Daniel ReisDaniel Reis
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 15.29 15.2915.1015.1315.29---
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 1.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 46.75 44.19xx44.19x46.7545.50
2 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 42.74 42.5641.8940.1042.5638.4442.74x
3 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 25.49 18.2625.49x25.49---
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 1.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 38.47 38.4735.9536.3838.47x35.6737.92
2 Marek JanásMarek Janás
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 35.33 35.3334.1028.1535.33---
3 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 29.59 29.5927.1925.8029.59---
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(st, 1.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 57.64 53.0452.64x53.0455.1557.64x
2 Lukáš KrálLukáš Král
AK KroměřížAK Kroměříž
99 53.01 x47.6753.0153.0148.1948.85x
3 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
98 50.40 45.7346.3944.3646.3943.5145.2150.40
4 Lukáš PolívkaLukáš Polívka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
92 50.09 46.0948.2244.4648.2250.0948.0249.59
5 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 44.50 41.5840.6243.6643.6642.7144.5040.44
6 Almedin DelibašićAlmedin Delibašić
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
80 37.14 37.1436.2234.9237.14---
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(st, 1.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 52.31 42.7052.3142.2952.3149.1449.90x
2 Adam SkácelAdam Skácel
AK KroměřížAK Kroměříž
01 49.88 48.5447.8847.9148.5447.8749.8848.21
3 Martin LudvaMartin Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 23.71 19.3023.7122.6023.71---
Celkem 3 závodníků
Vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2049
2 Lukáš KrálLukáš Král 99 AK KroměřížAK Kroměříž 1468
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1461
4 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 0957
Poznámky:
Řihák = (13.00-44.07-53.04); Král = (8.80-27.79-53.01); Stráský = (11.49-26.22-43.66); Březka = (8.93-0.00.-46.39)
Celkem 4 závodníků
Vrhačský trojboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam SkácelAdam Skácel 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1758
2 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0856
Poznámky:
Skácel = (12.38-34.94-48.54); Ludva = (7.80-20.93-23.71)
Celkem 2 závodníků
Vrhačský trojboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek JanásMarek Janás 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1584
2 Matěj SemančíkMatěj Semančík 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1302
3 Michal LudvaMichal Ludva 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1167
Poznámky:
Janás = (12.30-36.00-35.33); Semančík = (9.92-26.74-38.47); Ludva = (10.40-24.83-29.59)
Celkem 3 závodníků
Vrhačský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1136
Poznámky:
Sukup = (8.92-25.87-32.28)
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Leona VargováLeona Vargová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1703
Poznámky:
Vargová = (11.73-40.72-25.49)
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 1563
Poznámky:
Kleiblová = (10.66-28.76-33.92)
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1487
2 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1370
3 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1287
Poznámky:
Odstrčilová = (10.09-29.20-31.51); Müllerová = (8.32-24.14-36.32); Zlatníková = (8.81-24.03-30.37)
Celkem 3 závodníků
Vrhačský trojboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0904
Poznámky:
Recková = (7.99-12.95-23.31)
Celkem 1 závodníků