Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

O nejlepšího atleta Nymburka

Nymburk (4. 10. 2020)

skok daleký - Dorostenci

(ne, 4.10.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 PB 5.83 0.0
2 Šimon VenclŠimon Vencl
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 SB 5.19 0.0
3 Josef BurkoňJosef Burkoň
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 SB 4.88 0.0
4 Michal KubalaMichal Kubala
TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sokol Lysá nad Labem
05 PB 4.75 0.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 4.10.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav KřídaStanislav Křída
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 PB 5.38 0.0
2 Josef TomašovJosef Tomašov
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 PB 5.12 0.0
3 Miroslav PoprMiroslav Popr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 PB 4.85 0.0
4 Tadeáš MüllerTadeáš Müller
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
05 PB 4.50 0.0
5 Petr ZenklPetr Zenkl
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 PB 4.22 0.0
MS Radek VaníkRadek Vaník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 PB 3.82 0.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 4.10.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 PB 4.85 0.0 354.00
2 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 PB 4.81 0.0 346.00
3 Michael UdovenkoMichael Udovenko
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 4.71 0.0 328.00
4 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 4.27 0.0 250.00
5 Marek JeníkMarek Jeník
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 4.23 0.0 244.00
6 Jan KubicaJan Kubica
TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sokol Lysá nad Labem
07 PB 4.18 0.0 235.00
7 Ondřej MusilOndřej Musil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 4.05 0.0 214.00
8 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 4.02 0.0 209.00
9 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 3.99 0.0 204.00
10 Tomáš JobákTomáš Jobák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 3.83 0.0 179.00
11 Filip HankoFilip Hanko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 PB 3.79 0.0 173.00
12 Filip KutilFilip Kutil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 3.75 0.0 167.00
13 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 3.65 0.0 152.00
14 Oliver MarákOliver Marák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 3.46 0.0 125.00
15 Vincent PopVincent Pop
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 3.40 0.0 116.00
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 4.10.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna DuboveckáAnna Dubovecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 PB 4.83 0.0
2 Zuzana KubrováZuzana Kubrová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 SB 4.65 0.0
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 4.10.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 PB 5.29 0.0
2 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 PB 5.08 0.0
3 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 PB 4.96 0.0
4 Justina ŠpringrováJustina Špringrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 PB 4.57 0.0
5 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 PB 4.35 0.0
6 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 PB 4.04 0.0
7 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 PB 3.94 0.0
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 4.10.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 4.61 0.0 456.00
2 Nela FučíkováNela Fučíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 4.46 0.0 418.00
3 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
Sokol HořátevSokol Hořátev
08 PB 4.44 0.0 413.00
4 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 PB 4.41 0.0 406.00
5 Anna PajerováAnna Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 PB 4.29 0.0 376.00
6 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 4.23 0.0 362.00
7 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 4.18 0.0 350.00
8= Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 4.17 0.0 347.00
8= Veronika PokornáVeronika Pokorná
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 4.17 0.0 347.00
10 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 PB 4.15 0.0 343.00
11 Natálie PetrováNatálie Petrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 4.10 0.0 331.00
12 Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 4.09 0.0 329.00
13 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 4.06 0.0 322.00
14 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 4.01 0.0 310.00
15 Viktorie FrankováViktorie Franková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 3.98 0.0 303.00
16 Jana NěmcováJana Němcová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 3.92 0.0 290.00
17 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 3.87 0.0 279.00
18= Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 3.85 0.0 274.00
18= Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 3.85 0.0 274.00
20 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 3.82 0.0 267.00
21 Nela MocováNela Mocová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 PB 3.64 0.0 229.00
22 Julie KotrbováJulie Kotrbová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 3.60 0.0 220.00
23 Nicol DoležalováNicol Doležalová
TARGET SPORT MILOVICETARGET SPORT MILOVICE
07 PB 3.59 0.0 218.00
24 Kristýna HodačováKristýna Hodačová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 3.50 0.0 200.00
25 Adéla OravcováAdéla Oravcová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 PB 3.36 0.0 172.00
26 Jolana DosedlováJolana Dosedlová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 3.34 0.0 168.00
27 Eliška TesařováEliška Tesařová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 3.31 0.0 163.00
28 Julie ŠantaváJulie Šantavá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 3.19 0.0 140.00
Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 NM 0.0
Celkem 29 závodníků