Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (12. 6. 2022)

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 12.6.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 159 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 17 13.85 x 13.35 13.85 13.85 x 13.19 13.08 11.00
2 24 Petr VaryšPetr Varyš
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
98 14 PB 12.98 12.57 12.20 11.96 12.57 x 12.88 12.98 9.00
3 87 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 16 12.71 12.67 x 12.71 12.71 x x x 8.00
4 21 Marek BakulaMarek Bakula
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
96 15 12.14 11.58 11.13 10.69 11.58 11.52 x 12.14 7.00
5 20 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
90 11 PB 11.90 10.96 11.78 11.90 11.90 x 11.54 11.17 6.00
6 108 Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 7 SB 11.76 11.51 11.76 11.18 11.76 10.92 11.38 11.38 5.00
7 41 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
93 9 SB 11.40 10.12 11.40 11.19 11.40 10.83 11.16 x 4.00
8 39 Pavel KotvaldPavel Kotvald
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 10 PB 11.35 x 11.28 11.35 11.35 x x 11.17 3.00
9 123 Jan BukáčekJan Bukáček
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
84 13 11.32 11.28 11.32 11.32 11.32 2.00
10 82 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 12 10.87 10.87 10.65 10.84 10.87 1.00
11 91 Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 6 SB 10.73 09.90 x 10.73 10.73
12 129 Oto MosesOto Moses
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
01 8 10.48 10.37 x 10.48 10.48
13 47 Matyáš VíchMatyáš Vích
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 1 PB 09.14 08.64 09.13 09.14 9.14
14 90 Jakub SmetanaJakub Smetana
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 SB 09.12 08.82 08.45 09.12 9.12
15 126 Tomáš PolívkaTomáš Polívka
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
96 5 09.10 x x 09.10 9.10
16 75 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 2 08.20 08.20 x x 8.20
MS 48 Jan KaislerJan Kaisler
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
98 4 SB 10.10 10.10 09.19 09.66 10.10
Celkem 17 závodníků