Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (25. 8. 2018)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:01.93 11.00
2 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 2:02.76 9.00
3 Filip JalovýFilip Jalový 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:02.92 8.00
4 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:02.98 7.00
5 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:03.03 6.00
6 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:06.26 5.00
7 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 2:06.78 4.00
8 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:07.98 3.00
9 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:11.39 2.00
10 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:12.11 1.00
11 Jan LaštovkaJan Laštovka 96 AK BílinaAK Bílina 2:16.46
12 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:39.05
David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:26.46 11.00
3 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:27.81 9.00
4 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2:30.72 8.00
5 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:32.95 7.00
6 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:34.85 6.00
7 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2:35.74 5.00
8 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:36.71 4.00
9 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 2:37.81 3.00
10 Ivana SlaměnáIvana Slaměná 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:44.66 2.00
11 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:48.87 1.00
MS Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:19.74
Celkem 11 závodníků