Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (3. 7. 2021)

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 11:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.34 11.00
2 122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 14.64 9.00
3 104 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 14.70 8.00
4 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 14.72 7.00
5 326 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 14.83 6.00
6 159 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 14.88 5.00
7 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.24 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 11:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.15 4.00
2 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 15.15 3.00
3 114 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.54 1.00
4 17 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 15.97
5 14 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 16.30
6 315 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 16.32
7 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.33
351 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.34 11.00
2 122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 14.64 9.00
3 104 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 14.70 8.00
4 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 14.72 7.00
5 326 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 14.83 6.00
6 159 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 14.88 5.00
7 15 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.15 4.00
7 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 15.15 3.00
9 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.24 2.00
10 114 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.54 1.00
11 17 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 15.97
12 14 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 16.30
13 315 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 16.32
14 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.33
351 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS