Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Olomouc (27. 1. 2018)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka | 95 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 07.09 | ||||||||||||||
2= | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 07.19 | ||||||||||||||
2= | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.19 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 02 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 1 | 07.32 | ||||||||||||||
2 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 07.50 | ||||||||||||||
3 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 07.67 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 03 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef HarásekJosef Harásek | 97 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 08.17 | ||||||||||||||
2 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.39 | ||||||||||||||
Tomáš PodobaTomáš Podoba | 82 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka | 95 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 07.13 | ||||||||||||||
2 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.19 | ||||||||||||||
3 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 07.25 | ||||||||||||||
4 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 4 | 07.35 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 07.52 | ||||||||||||||
2 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 07.61 | ||||||||||||||
3 | Josef HarásekJosef Harásek | 97 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 08.37 | ||||||||||||||
4 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 08.39 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon HánaŠimon Hána | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.12 | ||||||||||||||
2 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.41 | ||||||||||||||
3 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 07.50 | ||||||||||||||
4 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 07.61 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 02 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr MěřínskýPetr Měřínský | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 07.52 | ||||||||||||||
2 | Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 07.80 | ||||||||||||||
3 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.96 | ||||||||||||||
František MužnýFrantišek Mužný | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále A (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon HánaŠimon Hána | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.13 | ||||||||||||||
2 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 07.53 | ||||||||||||||
3 | Petr MěřínskýPetr Měřínský | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 07.54 | ||||||||||||||
David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 3 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 07.71 | ||||||||||||||
2 | Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 07.85 | ||||||||||||||
3 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 07.90 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále A (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.34 | ||||||||||||||
2 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.37 | ||||||||||||||
3 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 07.43 | ||||||||||||||
David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 07.62 | ||||||||||||||
2 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.62 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 07.69 | ||||||||||||||
4 | Radim PlškoRadim Plško | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 07.76 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále C (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 08.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej GrulichOndřej Grulich | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.27 | ||||||||||||||
3 | František RezekFrantišek Rezek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 08.74 | ||||||||||||||
Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.36 | ||||||||||||||
2 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.38 | ||||||||||||||
3 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.48 | ||||||||||||||
4 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 07.62 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 02 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 07.57 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 07.63 | ||||||||||||||
3 | Radim PlškoRadim Plško | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 07.71 | ||||||||||||||
Jakub NezvalJakub Nezval | 01 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 03 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 07.96 | ||||||||||||||
2 | František RezekFrantišek Rezek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 08.21 | ||||||||||||||
Mike Aminu AbuMike Aminu Abu | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | DNS | |||||||||||||||
Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 04 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 07.57 | ||||||||||||||
2 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 1 | 08.01 | ||||||||||||||
3 | Ondřej GrulichOndřej Grulich | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 08.33 | ||||||||||||||
4 | Kryštof AxmanKryštof Axman | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 08.50 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 2 | 07.87 | ||||||||||||||
2 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.52 | ||||||||||||||
3 | Ivana JíchováIvana Jíchová | 68 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1 | 09.27 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 3 | 07.90 | ||||||||||||||
Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | AK Šternberk z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 02 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.45 | ||||||||||||||
2 | Ivana JíchováIvana Jíchová | 68 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1 | 09.25 | ||||||||||||||
Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 2 | 08.32 | ||||||||||||||
2 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.51 | ||||||||||||||
3 | Klára PetrášováKlára Petrášová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 08.61 | ||||||||||||||
4 | Markéta StránskáMarkéta Stránská | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 4 | 09.05 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 02 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára PaťhováSára Paťhová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.62 | ||||||||||||||
2 | Adéla RyndováAdéla Ryndová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.82 | ||||||||||||||
Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová | 00 | AK Šternberk z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále A (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 2 | 08.31 | ||||||||||||||
2= | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.49 | ||||||||||||||
2= | Klára PetrášováKlára Petrášová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 08.49 | ||||||||||||||
4 | Sára PaťhováSára Paťhová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.57 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla RyndováAdéla Ryndová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.86 | ||||||||||||||
2 | Markéta StránskáMarkéta Stránská | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 09.07 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále A (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.11 | ||||||||||||||
2 | Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.41 | ||||||||||||||
3 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 08.43 | ||||||||||||||
4 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 08.44 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 2 | 08.40 | ||||||||||||||
2 | Hana HájkováHana Hájková | 02 | AK Slovan Moravská Třebová | 4 | 08.60 | ||||||||||||||
3 | Pavlína VašinováPavlína Vašinová | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 08.60 | ||||||||||||||
4 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | VSK Univerzita Brno | 1 | 08.63 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále C (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora PličkováBarbora Pličková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.60 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.66 | ||||||||||||||
Šárka PallováŠárka Pallová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Lucie KomárkováLucie Komárková | 01 | AK Šternberk z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.22 | ||||||||||||||
2 | Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 08.31 | ||||||||||||||
Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Klára NavarováKlára Navarová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 02 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína VašinováPavlína Vašinová | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 08.59 | ||||||||||||||
2 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | VSK Univerzita Brno | 1 | 08.61 | ||||||||||||||
3 | Lucie KomárkováLucie Komárková | 01 | AK Šternberk z.s. | 2 | 08.65 | ||||||||||||||
4 | Šárka PallováŠárka Pallová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.65 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 03 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana HájkováHana Hájková | 02 | AK Slovan Moravská Třebová | 1 | 08.64 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 08.67 | ||||||||||||||
3 | Nela GoišováNela Goišová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 08.72 | ||||||||||||||
4 | Kamila KrejčíKamila Krejčí | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.81 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 04 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 4 | 08.49 | ||||||||||||||
2 | Karolína KvochováKarolína Kvochová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.96 | ||||||||||||||
Štěpánka BřezinováŠtěpánka Březinová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Natálie DohnalováNatálie Dohnalová | 02 | AK Šternberk z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 05 (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 08.39 | ||||||||||||||
2 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 08.44 | ||||||||||||||
3 | Barbora PličkováBarbora Pličková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 08.64 | ||||||||||||||
4 | Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 08.70 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |