Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Olomouc (27. 1. 2018)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 07.09
2= Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.19
2= Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.19
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 07.32
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 07.50
3 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.67
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HarásekJosef Harásek 97 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.17
2 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.39
Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DQ
Celkem 3 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 07.13
2 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.19
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 07.25
4 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 07.35
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 07.52
2 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.61
3 Josef HarásekJosef Harásek 97 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.37
4 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.39
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.12
2 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.41
3 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.50
4 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.61
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.52
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.80
3 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.96
František MužnýFrantišek Mužný 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.13
2 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.53
3 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.54
David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.71
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.85
3 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.90
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.34
2 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.37
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.43
David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.62
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.62
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.69
4 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.76
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.00
2 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.27
3 František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.74
Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.36
2 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.38
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.48
4 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.62
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.57
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.63
3 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.71
Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.96
2 František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.21
Mike Aminu AbuMike Aminu Abu 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 DNS
Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.57
2 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 08.01
3 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.33
4 Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 08.50
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 2 07.87
2 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.52
3 Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 09.27
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 3 07.90
Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNS
Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.45
2 Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 09.25
Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 08.32
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.51
3 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.61
4 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 09.05
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.62
2 Adéla RyndováAdéla Ryndová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.82
Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 08.31
2= Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.49
2= Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.49
4 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.57
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla RyndováAdéla Ryndová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.86
2 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 09.07
Celkem 2 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.11
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.41
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.43
4 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 08.44
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 08.40
2 Hana HájkováHana Hájková 02 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 08.60
3 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.60
4 Agáta TepláAgáta Teplá 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.63
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.60
2 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.66
Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.22
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.31
Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Klára NavarováKlára Navarová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.59
2 Agáta TepláAgáta Teplá 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.61
3 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 08.65
4 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.65
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana HájkováHana Hájková 02 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 08.64
2 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.67
3 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.72
4 Kamila KrejčíKamila Krejčí 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.81
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 08.49
2 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.96
Štěpánka BřezinováŠtěpánka Březinová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.39
2 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 08.44
3 Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.64
4 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.70
Celkem 4 závodníků