Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo Halové atletické ligy mužů a žen

Praha - Stromovka (26. 2. 2021)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 26.2.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 06.92
2 46 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.94
3 47 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.05
4 34 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.13
5 50 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.20
6 6 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.22
7 19 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.22
8 54 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 26.2.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 51 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.02
2 7 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.08
3 65 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 8 07.12
4 1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.16
5 59 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.16
6 24 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.28
7 30 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.35
8 64 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.93
Celkem 8 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 26.2.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 06.92
2 46 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 06.96
3 51 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 06.97
4 65 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 2 07.00
5 47 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.08
6 7 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.09
7 34 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.17
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 26.2.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 112 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.52
2 102 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.53
3 88 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.84
4 142 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.88
5 101 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 07.91
6 125 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 07.97
7 119 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.00
8 121 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.70
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 26.2.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 112 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.59
2 121 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.61
3 101 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 6 07.82
4 88 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.85
5 94 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.97
6 116 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 08.01
7 111 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.05
8 85 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 26.2.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 102 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.59
2 142 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.88
3 125 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 07.88
4 119 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.93
5 137 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.95
6 158 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.98
7 138 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.01
104 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 26.2.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 69 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 21.83
2 44 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.06
50 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 26.2.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 48 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 22.58
2 6 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 22.98
19 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (pá, 26.2.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.63
2 74 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.76
3 55 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 23.08
64 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 26.2.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 121 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.47
2 137 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.31
3 88 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.98
111 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 26.2.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 116 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 25.37
2 101 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 4 25.67
3 124 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 26.06
146 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 16.7.1
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 26.2.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 72 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 47.75
2 43 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 49.60
3 82 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 50.64
4 14 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.96
5 45 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 51.52
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 26.2.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.04
2 75 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 50.25
3 77 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.36
4 11 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 50.66
5 49 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 51.65
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 26.2.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 136 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 56.87
2 154 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 57.32
3 147 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 57.62
4 151 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 58.99
5 105 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 59.58
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 26.2.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 156 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 57.13
2 106 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 57.40
3 132 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 58.76
4 114 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 63.37
126 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Celkem 5 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 26.2.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 118 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 2:43.31
2 117 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:00.70
3 141 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:05.71
4 93 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 3:07.31
5 108 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:08.49
6 92 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:12.42
139 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 DNS
144 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 DNS
151 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS
107 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNF
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 26.2.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 4:01.93
2 17 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 4:02.41
3 78 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 4:02.48
4 35 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 4:03.08
5 8 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:03.78
6 29 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 4:11.26
7 40 Mikuláš NovotnýMikuláš Novotný 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 4:13.19
8 18 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 4:15.68
9 31 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 4:17.07
10 5 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:17.22
10 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS
4 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 DNS
Celkem 12 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 26.2.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.05
2 44 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.61
3 28 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.34
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 26.2.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.04
2 44 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.42
28 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 26.2.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 42 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.12
2 9 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 08.24
3 3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.30
4 48 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.33
5 26 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.85
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 26.2.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 73 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.39
2 7 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.44
3 20 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.58
4 41 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.65
5 58 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.81
6 37 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.50
71 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS
25 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 16.7.1
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (pá, 26.2.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 42 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.12
2 9 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 08.13
3 7 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 08.30
4 3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.33
5 41 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.51
6 73 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.52
7 20 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.52
48 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 26.2.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 104 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.43
2 146 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.68
3 84 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.75
4 98 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.10
102 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
130 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 26.2.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 104 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.47
2 146 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.75
3 84 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.80
98 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNF
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (pá, 26.2.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 150 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.08
2 124 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.14
3 122 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.18
4 149 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.20
5 109 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.21
6 152 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.85
7 120 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.77
140 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 26.2.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 150 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.16
2 122 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.20
3 109 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.33
4 120 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.60
152 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
124 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
149 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Muži

(pá, 26.2.2021 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,83 1,87 1,91 1,94 1,97 2,00 2,03 2,06 2,10
1 52 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7 2.06 ooooooxxooxxx
2 161 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 9 2.03 o-oooooxxx
3 Adam RybákAdam Rybák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 8 2.00 ooooxooxxx
4 28 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6 1.97 ooooxoxxx
5 160 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4 1.94 ooxooxxx
6 22 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3 1.87 ooxxx
7 7 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 1.87 xxooxxx
8= 12 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 2 1.87 oxoxxx
8= 38 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 5 1.87 oxoxxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ženy

(pá, 26.2.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,58 1,63 1,68 1,72 1,76 1,79 1,82
1= 131 Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4 1.63 xooxxx
1= 103 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 8 1.63 xooxxx
3 115 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 2 1.63 xxoxxoxxx
4= 145 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3 1.58 oxxx
4= 127 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 1.58 oxxx
4= 90 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 1.58 oxxx
4= 100 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 1.58 oxxx
86 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 7 DNS
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Muži

(pá, 26.2.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4,20 4,40 4,60 4,75 4,90 5,00 5,10 5,20 5,25 5,30 5,35
1 66 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 8 5.20 -----o-o--xxx
2 2 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 9 5.00 -----xo-xxx
3 63 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 6 4.90 --oooxxx
4 15 David HolýDavid Holý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 7 4.90 -oooxoxxx
5 80 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5 4.75 --ooxxx
6 76 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 4.40 xooxxx
7 162 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 4.40 xoxoxxx
8 70 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 4.20 xxoxxx
62 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4 DNS
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Ženy

(pá, 26.2.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,40 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,15
1 143 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 6 4.00 -oxoxoooxxx
2 129 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 7 4.00 ---xooxoxxx
3 123 Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 5 3.80 oo-o-xxx
4 91 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 3.70 xoxxooxxx
5 155 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 1 3.60 ooxxx
128 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4 DNS
96 Eliška HezkáEliška Hezká
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 3 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Muži

(pá, 26.2.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 47 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 8 6.76 6.37x6.766.766.47-6.54
2 21 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 9 6.76 x6.76x6.76xxx
3 61 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 7 6.70 x6.70x6.70x6.60x
4 53 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 3 6.51 6.42x6.466.466.51x6.40
5 7 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4 6.48 6.246.446.186.446.32x6.48
6 27 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 6 6.37 5.54x6.206.206.256.206.37
7 60 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 2 6.20 5.665.926.176.175.936.204.93
8 56 Ondřej StaśOndřej Staś
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
03 1 6.18 6.13x6.186.18x5.904.42
9 23 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 6.16 5.906.016.166.160.00.00.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ženy

(pá, 26.2.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 153 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 8 5.93 xxx0.05.935.75x
2 122 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 5.67 5.465.555.675.67-5.375.46
3 99 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 7 5.55 5.55xx5.55xxx
4 134 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 5.39 xx5.365.36-x5.39
5 101 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
JAC BrnoJAC Brno
05 5 5.37 5.375.175.295.37x5.375.33
6 125 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4 5.36 5.275.205.335.33xx5.36
7 113 Markéta KřivkováMarkéta Křivková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1 5.29 x5.29x5.295.08x5.21
8 121 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 5.18 5.18x5.105.185.10x5.15
Celkem 8 závodníků

trojskok - Muži

(pá, 26.2.2021 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 53 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4 14.05 13.8813.8814.0514.05x12.4813.86
2 160 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 3 13.64 ---013.36x13.64
3 27 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 2 13.58 12.8813.1513.4313.4313.5813.4713.56
39 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

trojskok - Ženy

(pá, 26.2.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 83 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 6 11.93 11.93x10.0011.9311.3211.36x
2 133 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 11.44 11.4411.3311.0811.4411.4209.42x
3 157 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 4 11.24 10.87x10.1010.8711.0611.24x
4 110 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 3 10.82 10.7310.5210.8210.82x10.56x
5 87 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 2 10.80 10.8010.4210.1210.8009.8410.5410.62
6 95 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 10.24 10.0409.82x10.0409.9410.24x
159 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků