výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále "B" MPD mladšího žactva

Praha - Jeseniova (10. 9. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.9.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 3 08.14 11.00
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 08.28 9.00
3 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.48 8.00
4 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 1 08.65 7.00
5 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.94 5.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 10.9.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik RadilDominik Radil 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 4 08.94 5.50
2 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 09.04 4.00
3 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 09.36 2.00
4 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.38 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 10.9.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel DivišSamuel Diviš 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.17 3.00
2 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 09.62
3 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.83
4 Daniel StejskalDaniel Stejskal 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 10.61
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 10.9.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HeisigMichael Heisig 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.95
2 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 10.14
3 Adam TašekAdam Tašek 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.19
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 3 08.14 11.00
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 08.28 9.00
3 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.48 8.00
4 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 1 08.65 7.00
5 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.94 5.50
5 Dominik RadilDominik Radil 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 4 08.94 5.50
7 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 09.04 4.00
8 Samuel DivišSamuel Diviš 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.17 3.00
9 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 09.36 2.00
10 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.38 1.00
11 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 09.62
12 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.83
13 Michael HeisigMichael Heisig 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.95
14 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 10.14
15 Daniel StejskalDaniel Stejskal 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 10.61
16 Adam TašekAdam Tašek 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.19

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.9.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.21 11.00
2 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.73 9.00
3 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 09.00 5.00
4 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 09.05 3.00
Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 10.9.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.93 7.00
2 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.95 6.00
3 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 3 09.02 4.00
4 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 09.16 2.00
5 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.29
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 10.9.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 08.92 8.00
2 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.22 1.00
3 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.33
4 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 5 10.29
Gabriela KrbcováGabriela Krbcová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 10.9.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3 09.65
2 807 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.86
3 Marie HrabánkováMarie Hrabánková 07 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 1 10.11
4 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 10.30
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 10.9.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PiskáčkováTereza Piskáčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.74
2 Karolína HeryčováKarolína Heryčová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 10.24
3 Jana KřišťanováJana Křišťanová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.70
4 Adéla PočtováAdéla Počtová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 11.34
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 10.9.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UllíkováBarbora Ullíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 10.83
MS Lucie KůsováLucie Kůsová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 10.33
MS Adéla ŠimíčkováAdéla Šimíčková 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 10.35
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.21 11.00
2 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.73 9.00
3 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 08.92 8.00
4 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.93 7.00
5 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.95 6.00
6 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 09.00 5.00
7 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 3 09.02 4.00
8 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 09.05 3.00
9 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 09.16 2.00
10 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.22 1.00
11 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.29
12 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.33
13 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3 09.65
14 Tereza PiskáčkováTereza Piskáčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.74
15 807 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.86
16 Marie HrabánkováMarie Hrabánková 07 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 1 10.11
17 Karolína HeryčováKarolína Heryčová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 10.24
18 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 5 10.29
19 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 10.30
20 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 10.33
21 Adéla ŠimíčkováAdéla Šimíčková 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 10.35
22 Jana KřišťanováJana Křišťanová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.70
23 Barbora UllíkováBarbora Ullíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 10.83
24 Adéla PočtováAdéla Počtová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 11.34
Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 5 DNS
Gabriela KrbcováGabriela Krbcová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.9.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 20.22 11.00
2 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 3 21.03 8.00
3 608 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.08 6.00
4 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.30 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 10.9.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 21.98 7.00
2 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 23.39 3.00
3 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.71 2.00
Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 10.9.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 23.70 9.00
2 Václav KrumpholcVáclav Krumpholc 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 24.02 1.00
3 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 4 24.12
4 Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 24.24
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 10.9.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 24.81
2 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 2 27.51
3 Daniel StejskalDaniel Stejskal 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 28.17
MS Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.44
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 10.9.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠafránekJan Šafránek 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 22.12 5.00
2 Michael HeisigMichael Heisig 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 24.48
MS Martin ZachMartin Zach 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.73
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 20.22 11.00
2 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 3 21.03 8.00
3 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 21.98 7.00
4 608 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.08 6.00
5 Jan ŠafránekJan Šafránek 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 22.12 5.00
6 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.30 4.00
7 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 23.39 3.00
8 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 23.70 9.00
9 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.71 2.00
10 Martin ZachMartin Zach 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.73
11 Václav KrumpholcVáclav Krumpholc 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 24.02 1.00
12 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 4 24.12
13 Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 24.24
14 Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.44
15 Michael HeisigMichael Heisig 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 24.48
16 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 24.81
17 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 2 27.51
18 Daniel StejskalDaniel Stejskal 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 28.17
Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 4 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.9.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.26 11.00
2 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.68 9.00
3 Sofie AyeniSofie Ayeni 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 1 21.72 8.00
4 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.08 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 10.9.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 23.14 6.00
2 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 23.25 4.00
3 610 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 24.13
4 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 24.20
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 10.9.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika MatouškováDominika Matoušková 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 3 23.22 5.00
2 Tereza PiskáčkováTereza Piskáčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 23.96 1.00
3 Barbora MarešováBarbora Marešová 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 24.99
4 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 26.22
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 10.9.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 23.72 2.00
2 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 4 24.36
3 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 26.22
4 Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 26.31
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 10.9.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela LipárováMichaela Lipárová 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 23.59 3.00
2 Karla Anna HenzlováKarla Anna Henzlová 07 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 2 25.58
3 Anastázie ŠťastnáAnastázie Šťastná 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.01
4 Karolína HeryčováKarolína Heryčová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3 26.43
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.26 11.00
2 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.68 9.00
3 Sofie AyeniSofie Ayeni 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 1 21.72 8.00
4 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.08 7.00
5 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 23.14 6.00
6 Dominika MatouškováDominika Matoušková 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 3 23.22 5.00
7 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 23.25 4.00
8 Michaela LipárováMichaela Lipárová 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 23.59 3.00
9 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 23.72 2.00
10 Tereza PiskáčkováTereza Piskáčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 23.96 1.00
11 610 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 24.13
12 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 24.20
13 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 4 24.36
14 Barbora MarešováBarbora Marešová 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 24.99
15 Karla Anna HenzlováKarla Anna Henzlová 07 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 2 25.58
16 Anastázie ŠťastnáAnastázie Šťastná 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.01
17 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 26.22
17 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 26.22
19 Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 26.31
20 Karolína HeryčováKarolína Heryčová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3 26.43

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 608 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:34.58 11.00
2 607 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 2:35.91 9.00
3 644 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 2:36.42 8.00
4 617 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:38.51 7.00
5 606 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:42.18 6.00
6 578 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 8 2:49.47 4.00
7 624 Marek HodrMarek Hodr 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 6 2:50.46 3.00
8 801 Michal ŠvorcMichal Švorc 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 9 2:53.95 2.00
632 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 10.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 623 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 2:48.92 5.00
2 806 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 2:55.35 1.00
3 641 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 2:58.94
4 416 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 4 3:03.20
5 648 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 3:03.23
6 597 Jonáš DoležalJonáš Doležal 07 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 7 3:09.24
7 618 Josef LukešJosef Lukeš 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 9 3:10.18
8 604 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 3:10.81
620 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 608 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:34.58 11.00
2 607 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 2:35.91 9.00
3 644 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 2:36.42 8.00
4 617 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:38.51 7.00
5 606 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:42.18 6.00
6 623 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 2:48.92 5.00
7 578 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 8 2:49.47 4.00
8 624 Marek HodrMarek Hodr 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 6 2:50.46 3.00
9 801 Michal ŠvorcMichal Švorc 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 9 2:53.95 2.00
10 806 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 2:55.35 1.00
11 641 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 2:58.94
12 416 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 4 3:03.20
13 648 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 3:03.23
14 597 Jonáš DoležalJonáš Doležal 07 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 7 3:09.24
15 618 Josef LukešJosef Lukeš 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 9 3:10.18
16 604 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 3:10.81
632 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 DNS
620 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.9.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 804 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 1 2:24.91 11.00
2 427 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 7 2:50.10 9.00
3 580 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:50.14 8.00
4 588 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 2:51.32 7.00
5 414 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:51.40 6.00
6 651 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 6 2:51.48 5.00
7 422 Mariana TomanováMariana Tomanová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 9 2:53.21 4.00
8 418 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 2:55.04 3.00
9 610 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 3:01.84 1.00
10 431 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 3 3:03.22
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 10.9.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 593 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 2:59.51 2.00
2 649 Tereza KovaříkováTereza Kovaříková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 3:02.97
3 582 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 8 3:04.54
4 807 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 3:05.47
5 798 Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová 07 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 5 3:06.77
6 609 Jana MachátováJana Machátová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 3:07.00
7 635 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 3:07.81
8 611 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11 3:12.84
9 999 Veronika HabartováVeronika Habartová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 9 3:15.50
10 594 Lucie MilštainováLucie Milštainová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 3:15.55
11 925 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 10 3:31.18
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 804 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 1 2:24.91 11.00
2 427 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 7 2:50.10 9.00
3 580 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:50.14 8.00
4 588 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 2:51.32 7.00
5 414 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:51.40 6.00
6 651 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 6 2:51.48 5.00
7 422 Mariana TomanováMariana Tomanová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 9 2:53.21 4.00
8 418 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 2:55.04 3.00
9 593 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 2:59.51 2.00
10 610 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 3:01.84 1.00
11 649 Tereza KovaříkováTereza Kovaříková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 3:02.97
12 431 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 3 3:03.22
13 582 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 8 3:04.54
14 807 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 3:05.47
15 798 Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová 07 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 5 3:06.77
16 609 Jana MachátováJana Machátová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 3:07.00
17 635 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 3:07.81
18 611 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11 3:12.84
19 999 Veronika HabartováVeronika Habartová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 9 3:15.50
20 594 Lucie MilštainováLucie Milštainová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 3:15.55
21 925 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 10 3:31.18

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.9.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 10.50 11.00
2 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.52 9.00
3 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 3 10.69 8.00
4 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 5 11.32 6.00
5 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.54 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 10.9.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 10.96 7.00
2= 632 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.73 3.50
2= Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.73 3.50
4 641 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 12.00 1.00
5 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 12.80
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 10.9.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 12.52
2 Lukáš HolinkaLukáš Holinka 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 12.68
3 644 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 12.72
4 648 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 12.83
Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 10.9.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠafránekJan Šafránek 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 11.97 2.00
2 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 13.01
3 Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 13.20
4 Ondřej LukešOndřej Lukeš 08 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 4 13.69
Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 10.50 11.00
2 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.52 9.00
3 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 3 10.69 8.00
4 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 10.96 7.00
5 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 5 11.32 6.00
6 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.54 5.00
7 632 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.73 3.50
7 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.73 3.50
9 Jan ŠafránekJan Šafránek 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 11.97 2.00
10 641 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 12.00 1.00
11 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 12.52
12 Lukáš HolinkaLukáš Holinka 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 12.68
13 644 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 12.72
14 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 12.80
15 648 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 12.83
16 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 13.01
17 Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 13.20
18 Ondřej LukešOndřej Lukeš 08 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 4 13.69
Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.19 11.00
2 588 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.10 6.00
3 Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.32 5.00
4 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.63 1.00
Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 10.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 11.38 9.00
2 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 11.61 8.00
3 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 12.09 7.00
4 Jana VojvodíkováJana Vojvodíková 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.59 3.00
5 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.08
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 10.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma DorňákováEmma Dorňáková 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 12.48 4.00
2 418 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 12.60 2.00
3 Natálie DonátováNatálie Donátová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 13.07
4 Sára ČistáSára Čistá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 13.33
5 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 4 14.51
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 10.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia HomečkováMia Homečková 08 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 4 14.40
2 649 Tereza KovaříkováTereza Kovaříková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 15.27
3 Ema ČekalováEma Čekalová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 19.03
Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 10.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 5 13.70
2 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 4 13.93
3 Nela ŠkodováNela Škodová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 14.78
609 Jana MachátováJana Machátová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.19 11.00
2 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 11.38 9.00
3 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 11.61 8.00
4 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 12.09 7.00
5 588 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.10 6.00
6 Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.32 5.00
7 Emma DorňákováEmma Dorňáková 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 12.48 4.00
8 Jana VojvodíkováJana Vojvodíková 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.59 3.00
9 418 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 12.60 2.00
10 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.63 1.00
11 Natálie DonátováNatálie Donátová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 13.07
12 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.08
13 Sára ČistáSára Čistá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 13.33
14 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 5 13.70
15 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 4 13.93
16 Mia HomečkováMia Homečková 08 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 4 14.40
17 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 4 14.51
18 Nela ŠkodováNela Škodová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 14.78
19 649 Tereza KovaříkováTereza Kovaříková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 15.27
20 Ema ČekalováEma Čekalová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 19.03
Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 1 DNS
Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 5 DNS
609 Jana MachátováJana Machátová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (út, 10.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blatný, Kobera, Krutilová, Táborská Blatný, Kobera, Krutilová, Táborská SK JeseniovaSK Jeseniova 32.67 11.00
2 Lukeš, Malinská, Mareš, Pohořelická Lukeš, Malinská, Mareš, Pohořelická Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 35.99
3 Tůma, Suková, Mozgová, Grabovski Tůma, Suková, Mozgová, Grabovski TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 37.30
Kvášová, Neuvirtová, Novák, Turek Kvášová, Neuvirtová, Novák, Turek Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.7
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 10.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ajib, Benešová, Pospíšilová, Taylor Ajib, Benešová, Pospíšilová, Taylor ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 33.88 8.00
2 Zikmund, Vacek, Mužíková, Haveldová Zikmund, Vacek, Mužíková, Haveldová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 35.13 4.00
3 Jára, Pajskr, Vorlová, Ulbrichová Jára, Pajskr, Vorlová, Ulbrichová Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 37.19
4 Čistá, Kovaříková, Počtová, Škodová Čistá, Kovaříková, Počtová, Škodová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 41.72
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 10.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zemanová, Rundt, Čáha, Ayeni Zemanová, Rundt, Čáha, Ayeni TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 33.36 9.00
2 Žák, Turtenwaldová, Vondrová, Diviš Žák, Turtenwaldová, Vondrová, Diviš ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 35.52 2.00
3 414 Bláhová, Blažková, Burian, Pavinger Bláhová, Blažková, Burian, Pavinger SK JeseniovaSK Jeseniova 38.15
4 Donát, Hošek, Kačerovská, Marešová Donát, Hošek, Kačerovská, Marešová Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 40.14
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 10.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kličková, Koverdynský, Kubíková, Starý Kličková, Koverdynský, Kubíková, Starý Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 34.68 5.00
2 Pšeničná, Kraus, Holinka, Coufalová Pšeničná, Kraus, Holinka, Coufalová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 36.21
3 Zach, Šťastná, Špína, Hollmannová Zach, Šťastná, Špína, Hollmannová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 38.42
4 578 Čada, Kváčová, Lukeš, Mezerová Čada, Kváčová, Lukeš, Mezerová TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 38.65
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 10.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Doležal, Matoušková, Melišíková, Surga Doležal, Matoušková, Melišíková, Surga TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 34.44 6.00
2 Jelínková, Jaroušková, Sniegoň, Topol Jelínková, Jaroušková, Sniegoň, Topol SK JeseniovaSK Jeseniova 35.35 3.00
3 Donátová, Linek, Stárková, Šafránek Donátová, Linek, Stárková, Šafránek Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 35.91
4 Čiberová, D´Ambrosca, Krumpholc, Tašek Čiberová, D´Ambrosca, Krumpholc, Tašek SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 37.60
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 10.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johnová, Adamčík, Štanclová, Žák Johnová, Adamčík, Štanclová, Žák Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 35.61 1.00
2 Červinka, Paličková, Radil, Pišťáčková Červinka, Paličková, Radil, Pišťáčková TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 35.88
3 Baklík, Fifka, Lipárová, Muchová Baklík, Fifka, Lipárová, Muchová Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 36.13
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (út, 10.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hliňáková, Hurdálek, Kheil, Míčková Hliňáková, Hurdálek, Kheil, Míčková SK JeseniovaSK Jeseniova 34.23 7.00
2 Heisig, Kuncová, Milštainová, Šlajsna Heisig, Kuncová, Milštainová, Šlajsna ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 37.78
3 Čekalová, Fillo, Kaňkovská, Štefka Čekalová, Fillo, Kaňkovská, Štefka Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 38.99
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blatný, Kobera, Krutilová, Táborská Blatný, Kobera, Krutilová, Táborská SK JeseniovaSK Jeseniova 32.67 11.00
2 Zemanová, Rundt, Čáha, Ayeni Zemanová, Rundt, Čáha, Ayeni TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 33.36 9.00
3 Ajib, Benešová, Pospíšilová, Taylor Ajib, Benešová, Pospíšilová, Taylor ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 33.88 8.00
4 Hliňáková, Hurdálek, Kheil, Míčková Hliňáková, Hurdálek, Kheil, Míčková SK JeseniovaSK Jeseniova 34.23 7.00
5 Doležal, Matoušková, Melišíková, Surga Doležal, Matoušková, Melišíková, Surga TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 34.44 6.00
6 Kličková, Koverdynský, Kubíková, Starý Kličková, Koverdynský, Kubíková, Starý Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 34.68 5.00
7 Zikmund, Vacek, Mužíková, Haveldová Zikmund, Vacek, Mužíková, Haveldová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 35.13 4.00
8 Jelínková, Jaroušková, Sniegoň, Topol Jelínková, Jaroušková, Sniegoň, Topol SK JeseniovaSK Jeseniova 35.35 3.00
9 Žák, Turtenwaldová, Vondrová, Diviš Žák, Turtenwaldová, Vondrová, Diviš ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 35.52 2.00
10 Johnová, Adamčík, Štanclová, Žák Johnová, Adamčík, Štanclová, Žák Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 35.61 1.00
11 Červinka, Paličková, Radil, Pišťáčková Červinka, Paličková, Radil, Pišťáčková TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 35.88
12 Donátová, Linek, Stárková, Šafránek Donátová, Linek, Stárková, Šafránek Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 35.91
13 Lukeš, Malinská, Mareš, Pohořelická Lukeš, Malinská, Mareš, Pohořelická Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 35.99
14 Baklík, Fifka, Lipárová, Muchová Baklík, Fifka, Lipárová, Muchová Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 36.13
15 Pšeničná, Kraus, Holinka, Coufalová Pšeničná, Kraus, Holinka, Coufalová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 36.21
16 Jára, Pajskr, Vorlová, Ulbrichová Jára, Pajskr, Vorlová, Ulbrichová Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 37.19
17 Tůma, Suková, Mozgová, Grabovski Tůma, Suková, Mozgová, Grabovski TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 37.30
18 Čiberová, D´Ambrosca, Krumpholc, Tašek Čiberová, D´Ambrosca, Krumpholc, Tašek SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 37.60
19 Heisig, Kuncová, Milštainová, Šlajsna Heisig, Kuncová, Milštainová, Šlajsna ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 37.78
20 414 Bláhová, Blažková, Burian, Pavinger Bláhová, Blažková, Burian, Pavinger SK JeseniovaSK Jeseniova 38.15
21 Zach, Šťastná, Špína, Hollmannová Zach, Šťastná, Špína, Hollmannová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 38.42
22 578 Čada, Kváčová, Lukeš, Mezerová Čada, Kváčová, Lukeš, Mezerová TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C 38.65
23 Čekalová, Fillo, Kaňkovská, Štefka Čekalová, Fillo, Kaňkovská, Štefka Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 38.99
24 Donát, Hošek, Kačerovská, Marešová Donát, Hošek, Kačerovská, Marešová Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 40.14
25 Čistá, Kovaříková, Počtová, Škodová Čistá, Kovaříková, Počtová, Škodová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 41.72
Kvášová, Neuvirtová, Novák, Turek Kvášová, Neuvirtová, Novák, Turek Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DQ

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 10.9.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.181.231.281.331.361.391.421.451.481.51 Body
1 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 1.50 11.00
2 Lukáš HolinkaLukáš Holinka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 1.42 9.00
3 Dominik RadilDominik Radil
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 1.39 8.00
4 Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1.39 7.00
5 Karel RundtKarel Rundt
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 1.36 6.00
6 Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 1.36 5.00
7 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 1.36 4.00
8 617 Adam KheilAdam Kheil
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1.36 3.00
9 Matěj ZikmundMatěj Zikmund
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 1.33 2.00
10 Jan KoverdynskýJan Koverdynský
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 1.28 1.00
11 Petr FifkaPetr Fifka
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 1.28
12 Dan BaklíkDan Baklík
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 1.23
13= Martin PlatzMartin Platz
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 1.23
13= Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 1.23
15 Filip NovákFilip Novák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 1.18
Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 DNS
606 Josef KolářJosef Kolář
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 NM
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 10.9.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.121.171.221.251.281.311.341.371.401.431.471.50 Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 1.40
2 Johana CoufalováJohana Coufalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 1.34
3 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
07 1.34
4 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1.31
5 Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 1.31
6 Johana PohořelickáJohana Pohořelická
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 1.31
7 Anna VondrováAnna Vondrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 1.28
8 Barbora StárkováBarbora Stárková
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 1.28
9 Nikola SukováNikola Suková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 1.25
10 Emma DorňákováEmma Dorňáková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 1.25
11 422 Mariana TomanováMariana Tomanová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 1.25
12 414 Lola BláhováLola Bláhová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 1.22
13= Marie AkrmanováMarie Akrmanová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 1.17
13= Tereza ZemanováTereza Zemanová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 1.17
15 Magdalena KačerovskáMagdalena Kačerovská
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 1.17
Alžběta MachováAlžběta Machová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 DNS
Karolína KváčováKarolína Kváčová
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 NM
Marie HrabánkováMarie Hrabánková
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 NM
Ema ČekalováEma Čekalová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 NM
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 10.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 22 4.99 0.0 11.00
2 Filip StarýFilip Starý
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 17 4.34 0.0 9.00
3 Tobias AjibTobias Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 15 4.31 0.0 8.00
4 Adam DoležalAdam Doležal
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 18 4.20 0.0 7.00
5 Matěj PekárekMatěj Pekárek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 14 4.14 0.0 6.00
6 Daniel KoberaDaniel Kobera
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 21 4.13 0.0 5.00
7 Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 12 4.09 0.0 4.00
8 Tomáš ČáhaTomáš Čáha
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 16 4.03 0.0 3.00
9 Samuel DivišSamuel Diviš
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 1 4.02 0.0 2.00
10 David SniegoňDavid Sniegoň
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 20 3.97 0.0 1.00
11 Jan KoverdynskýJan Koverdynský
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 19 3.87 0.0
12 623 David FilloDavid Fillo
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 11 3.82 0.0
13 Filip NovákFilip Novák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 13 3.70 0.0
14 Martin PlatzMartin Platz
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 4 3.62 0.0
15 Matyas NejdlMatyas Nejdl
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 8 3.51 0.0
16 Martin ZachMartin Zach
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 6 3.46 0.0
17 604 Antonín KučeraAntonín Kučera
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 10 3.35 0.0
18 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 5 3.31 0.0
19 Ondřej LukešOndřej Lukeš
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
08 3 3.24 0.0
20 Milan ChmelařMilan Chmelař
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 9 3.19 0.0
21 Adam TašekAdam Tašek
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 7 2.92 0.0
Vojtěch FáberVojtěch Fáber
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 2 DNS 0.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 10.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 23 4.39 0.0 11.00
2 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
07 15 4.19 0.0 9.00
3 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 22 4.17 0.0 8.00
4 Anna VondrováAnna Vondrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 20 4.03 0.0 7.00
5 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 18 4.03 0.0 6.00
6 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 19 3.99 0.0 5.00
7 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
07 11 3.96 0.0 4.00
8 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
07 13 3.85 0.0 3.00
9 Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 21 3.70 0.0 2.00
10 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 14 3.69 0.0 1.00
11 Terezie ČernochováTerezie Černochová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 16 3.65 0.0
12 Nela PaličkováNela Paličková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 9 3.53 0.0
13 Nela ŠkodováNela Škodová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4 3.47 0.0
14 Natálie DonátováNatálie Donátová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 10 3.39 0.0
15 Magdalena KačerovskáMagdalena Kačerovská
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 6 3.29 0.0
16 Sára ČistáSára Čistá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 7 3.27 0.0
17 Mia HomečkováMia Homečková
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
08 5 3.25 0.0
18 Kristýna KvášováKristýna Kvášová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 8 3.24 0.0
19 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
08 3 3.15 0.0
20 Adéla PočtováAdéla Počtová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 2 2.78 0.0
Mia MarkovičováMia Markovičová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 12 DNS 0.0
Adéla GregerováAdéla Gregerová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 17 DNS 0.0
Anna MezerováAnna Mezerová
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 1 NM 0.0
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 10.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie AyeniSofie Ayeni
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 22 10.16 0.0 11.00
2 Dominika MatouškováDominika Matoušková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 21 09.76 0.0 9.00
3 Lucie DrtíkováLucie Drtíková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 20 09.30 0.0 8.00
4 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 19 09.26 0.0 7.00
5 Petra JelínkováPetra Jelínková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 18 09.03 0.0 6.00
6 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 16 08.96 0.0 5.00
7 Michaela LipárováMichaela Lipárová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
07 15 08.88 0.0 4.00
8 Lucie SvobodováLucie Svobodová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 17 08.60 0.0 3.00
9 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 12 08.07 0.0 2.00
10 Helena MuchováHelena Muchová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
07 13 07.94 0.0 1.00
11 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 10 07.33 0.0
12 Barbora UllíkováBarbora Ullíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 14 07.31 0.0
13 Adéla ŠimíčkováAdéla Šimíčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 5 07.09 0.0
14 594 Lucie MilštainováLucie Milštainová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 2 06.96 0.0
15 Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 11 06.65 0.0
16 Anastázie ŠťastnáAnastázie Šťastná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 6 06.32 0.0
17 Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 8 06.17 0.0
18 Karla Anna HenzlováKarla Anna Henzlová
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 7 06.02 0.0
19 Ketevan Chatara-MorseKetevan Chatara-Morse
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 1 05.79 0.0
20 Barbora StárkováBarbora Stárková
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 9 05.53 0.0
21 593 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 4 05.30 0.0
22 925 Julie OpatrnáJulie Opatrná
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 3 05.14 0.0
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 10.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 16 11.25 0.0 11.00
2 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
07 15 09.71 0.0 9.00
3 Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 17 09.52 0.0 8.00
4 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 14 08.74 0.0 7.00
5 Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 13 08.49 0.0 6.00
6 Jakub BraunJakub Braun
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 12 07.96 0.0 5.00
7 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 1 07.81 0.0 4.00
8 Filip ŠímaFilip Šíma
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 6 07.06 0.0 3.00
9 Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 11 06.92 0.0 2.00
10 Adam GrabovskiAdam Grabovski
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 10 06.37 0.0 1.00
11 Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 9 06.10 0.0
12 Filip TurekFilip Turek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 5 06.03 0.0
13 Ondřej PtáčekOndřej Ptáček
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 8 05.85 0.0
14 Tomáš VágnerTomáš Vágner
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
06 2 05.76 0.0
15 Adam MilitkýAdam Militký
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 4 05.50 0.0
16 806 Kryštof MichalKryštof Michal
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 3 05.03 0.0
Martin VágnerMartin Vágner
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 7 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 10.9.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 22 63.19 0.0 11.00
2 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 19 62.85 0.0 9.00
3 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 20 61.57 0.0 8.00
4 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 21 61.26 0.0 7.00
5 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 53.81 0.0 6.00
6 607 David SurgaDavid Surga
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 17 49.81 0.0 5.00
7 David SniegoňDavid Sniegoň
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 18 49.14 0.0 4.00
8 597 Jonáš DoležalJonáš Doležal
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 16 47.80 0.0 3.00
9 416 Samuel ManďákSamuel Manďák
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 11 45.53 0.0 2.00
10 624 Marek HodrMarek Hodr
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 15 44.88 0.0 1.00
11 Filip TurekFilip Turek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 13 42.08 0.0
12 Petr FifkaPetr Fifka
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 14 41.00 0.0
13 Milan ChmelařMilan Chmelař
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 12 39.82 0.0
14 801 Michal ŠvorcMichal Švorc
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 10 37.41 0.0
15 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
07 6 37.35 0.0
16 Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 9 35.38 0.0
17 Theodor KrausTheodor Kraus
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 7 35.25 0.0
18 578 Adam ČadaAdam Čada
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
08 3 34.23 0.0
19 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 4 32.18 0.0
20 Martin JáraMartin Jára
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 2 31.45 0.0
21 Václav KrumpholcVáclav Krumpholc
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 8 31.17 0.0
22 Jakub HošekJakub Hošek
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 5 28.96 0.0
Vojtěch FáberVojtěch Fáber
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 1 DNS 0.0
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 10.9.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 21 52.81 0.0 11.00
2 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 20 50.96 0.0 9.00
3 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 19 45.08 0.0 8.00
4 Marie AkrmanováMarie Akrmanová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 1 42.85 0.0 7.00
5 427 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 18 40.34 0.0 6.00
6 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 17 40.12 0.0 5.00
7 431 Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 15 38.92 0.0 4.00
8 Johana CoufalováJohana Coufalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 11 35.20 0.0 3.00
9 Jana VojvodíkováJana Vojvodíková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 16 34.74 0.0 2.00
10 Helena MuchováHelena Muchová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
07 14 34.50 0.0 1.00
11 Ketevan Chatara-MorseKetevan Chatara-Morse
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 12 28.05 0.0
12 Kristýna KvášováKristýna Kvášová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 13 26.84 0.0
13 804 Heda MikolášováHeda Mikolášová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 10 26.09 0.0
14 582 Evelína VorlováEvelína Vorlová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 2 23.22 0.0
15 611 Klára KuncováKlára Kuncová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 7 22.71 0.0
16 798 Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 6 22.46 0.0
17 999 Veronika HabartováVeronika Habartová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 4 22.42 0.0
18 Jana KřišťanováJana Křišťanová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 9 21.70 0.0
19 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 8 17.90 0.0
20 580 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3 16.93 0.0
21 651 Julie MrázováJulie Mrázová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 5 16.30 0.0
Celkem 21 závodníků