Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva - 44. ročník

Praha - Strahov (14. 12. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 14.12.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.38
2 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 07.39
3 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 07.40
4 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.51
5 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.55
6 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 14.12.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MatoušekJan Matoušek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.65
2 Sebastian SudlíkSebastian Sudlík 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.78
3 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.89
4 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 07.97
5 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.07
Samuel FišerSamuel Fišer 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 14.12.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.03
1= Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.03
3 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.17
4 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.20
5 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.22
6 245 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 14.12.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.54
2 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.72
3 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.15
4 Jan ŠtěpánJan Štěpán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 08.39
5 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.45
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 14.12.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.89
2 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.98
3 Matěj HošekMatěj Hošek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.20
4 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.26
5 198 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.49
6 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 14.12.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.23
2 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.26
3 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.32
4 Libor ZelenkaLibor Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.47
5 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.69
6 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 14.12.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.75
2 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 07.87
3 Adam HrubýAdam Hrubý 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.97
4 196 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.01
5 František PešulaFrantišek Pešula 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.55
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (so, 14.12.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.62
2= Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.81
2= Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.81
4 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.84
5 207 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.91
6 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.92
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.38
2 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 07.39
3 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 07.40
4 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.51
5 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.54
6 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.55
7 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.62
8 Jan MatoušekJan Matoušek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.65
9 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.72
10 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.75
11 Sebastian SudlíkSebastian Sudlík 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.78
12 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.81
12 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.81
12 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.81
15 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.84
16 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 07.87
17 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.89
17 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.89
19 207 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.91
20 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.92
21 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 07.97
21 Adam HrubýAdam Hrubý 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.97
23 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.98
24 196 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.01
25 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.03
25 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.03
27 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.07
28 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.15
29 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.17
30 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.20
30 Matěj HošekMatěj Hošek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.20
32 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.22
33 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.23
34 245 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.24
35 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.26
35 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.26
37 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.32
38 Jan ŠtěpánJan Štěpán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 08.39
39 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.45
40 Libor ZelenkaLibor Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.47
41 198 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.49
42 František PešulaFrantišek Pešula 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.55
43 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.64
44 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.69
45 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.02
Samuel FišerSamuel Fišer 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 14.12.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.32
2 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 07.37
3 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 07.44
4 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.46
5 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.48
6 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.55
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 14.12.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MatoušekJan Matoušek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.58
2 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 07.69
3 Sebastian SudlíkSebastian Sudlík 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.72
4 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.82
5 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 07.83
6 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.96
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 14.12.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 07.92
2 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.01
3 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.18
4 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.38
5 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.44
6 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 14.12.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.97
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.28
3 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.32
4 248 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.34
5 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.38
6 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 14.12.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 08.40
2 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.40
3 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.49
4 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.50
5 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.68
Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 14.12.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.45
2 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.49
3 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.52
4 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.55
5 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.57
6 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 14.12.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.44
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.54
3 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.65
4 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.68
5 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.72
6 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 14.12.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.71
2 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.76
3 Alexandra HanušováAlexandra Hanušová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.78
4 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.81
5 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.87
6 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 14.12.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.67
2 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.72
3= Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.80
3= Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.80
5 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.94
6 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 14.12.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 249 Christina PittChristina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.47
2 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.51
3 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.79
4 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.84
Andrea MacháčkováAndrea Macháčková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (so, 14.12.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.98
2 Markéta ProkelováMarkéta Prokelová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.00
3 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.06
Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (so, 14.12.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.96
2 209 Barbora FantováBarbora Fantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.10
3 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.13
4 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.34
Kateřina FraňkováKateřina Fraňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (so, 14.12.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina DerkováSabina Derková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.21
2 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.33
3 Amy KapilaAmy Kapila 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.53
4 208 Tereza ČejdováTereza Čejdová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.66
Kateřina MotyčkováKateřina Motyčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (so, 14.12.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.58
2 Karolína JečnáKarolína Ječná 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.62
3 Michaela MahrováMichaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.81
4 Nikola VejvodováNikola Vejvodová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.22
5 Anežka SolarováAnežka Solarová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.38
Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 07.92
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.97
3 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.01
4 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.18
5 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.28
6 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.32
7 248 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.34
8 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.38
8 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.38
10 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 08.40
10 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.40
12 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.44
12 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.44
14 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.45
15 249 Christina PittChristina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.47
16 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.49
16 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.49
18 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.50
19 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.51
20 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.52
21 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.54
22 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.55
22 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.55
24 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.57
25 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.58
26 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.60
27 Karolína JečnáKarolína Ječná 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.62
28 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.65
29 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.67
29 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.67
31 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.68
31 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.68
33 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.71
34 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.72
34 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.72
36 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.76
37 Alexandra HanušováAlexandra Hanušová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.78
38 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.79
39 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.80
39 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.80
41 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.81
41 Michaela MahrováMichaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.81
43 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.82
44 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.84
45 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.87
46 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.94
47 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.96
48 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.98
49 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.00
49 Markéta ProkelováMarkéta Prokelová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.00
51 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.02
52 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.06
53 209 Barbora FantováBarbora Fantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.10
54 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.13
55 Sabina DerkováSabina Derková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.21
56 Nikola VejvodováNikola Vejvodová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.22
57 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.33
58 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.34
59 Anežka SolarováAnežka Solarová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.38
60 Amy KapilaAmy Kapila 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.53
61 208 Tereza ČejdováTereza Čejdová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.66
Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Andrea MacháčkováAndrea Macháčková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Kateřina FraňkováKateřina Fraňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Kateřina MotyčkováKateřina Motyčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 14.12.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 07.90
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.93
3 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.98
4 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.13
5 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.29
6 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.32
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 14.12.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 248 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.23
2 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.28
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 08.29
4 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.37
5 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.50
Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 DNS
Celkem 6 závodníků