Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD staršího žactva

Beroun (1. 9. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 17.49 11.00
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 17.61 9.00
3 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 18.01 8.00
4 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 18.17 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 18.27 6.00
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.51 4.00
3 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.92 2.00
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 18.96 1.00
Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 18.30 5.00
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 19.13
3 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.81
Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.52
2 Adam MacháčekAdam Macháček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 19.58
3 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 19.71
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19.87
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.14
2 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 20.27
3 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.56
Jiří FilipJiří Filip 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 18.89 3.00
2 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.45
3 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.73
MS Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.09
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 17.49 11.00
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 17.61 9.00
3 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 18.01 8.00
4 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 18.17 7.00
5 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 18.27 6.00
6 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 18.30 5.00
7 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.51 4.00
8 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 18.89 3.00
9 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.92 2.00
10 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 18.96 1.00
11 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 19.13
12 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.52
13 Adam MacháčekAdam Macháček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 19.58
14 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 19.71
15 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.81
16 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19.87
17 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.14
18 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 20.27
19 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.56
20 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.45
21 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.73
22 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.09
Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Jiří FilipJiří Filip 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 14:45) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.43 11.00
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 20.22 9.00
3 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.34 8.00
4 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 20.48 7.00
5 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.23
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 14:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.83 6.00
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.00 3.00
3 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 21.14 2.00
4 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.32
Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.9.2019 - 14:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 20.98 4.00
2 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.24
3 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 21.60
4 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.73
5 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.29
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 1.9.2019 - 14:45) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.17 1.00
2 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.19
3 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.61
4 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 21.69
5 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 22.89
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 1.9.2019 - 14:45) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 20.87 5.00
2 Natálie KailerováNatálie Kailerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.01
3 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 22.05
4 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.21
Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 1.9.2019 - 14:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MuchováAneta Muchová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.42
2 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.81
3 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.91
4 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 24.86
5 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 28.38
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 1.9.2019 - 14:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 21.53
MS Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.61
3 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 23.80
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.43 11.00
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 20.22 9.00
3 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.34 8.00
4 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 20.48 7.00
5 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.83 6.00
6 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 20.87 5.00
7 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 20.98 4.00
8 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.00 3.00
9 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 21.14 2.00
10 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.17 1.00
11 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.19
12 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.23
13 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.24
14 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.32
15 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 21.53
16 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 21.60
17 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.61
18 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 21.69
19 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.73
20 Natálie KailerováNatálie Kailerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.01
21 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 22.05
22 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.29
23 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.61
24 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 22.89
25 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.21
26 Aneta MuchováAneta Muchová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.42
27 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 23.80
28 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.81
29 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.91
30 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 24.86
31 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 28.38
Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS