výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD staršího žactva

Beroun (1. 9. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 1.9.2019 - 10:50) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.42
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.66
3 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.73
4 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.83
5 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.50
6 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.61
7 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.17
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 1.9.2019 - 10:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.59
2 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.65
3 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 07.72
4 Adam MacháčekAdam Macháček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.09
5 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.35
6 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.38
7 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.01
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 1.9.2019 - 10:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.51
2 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 07.66
3 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.90
4 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.35
5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.45
6 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.48
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.42
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.51
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.59
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.65
5 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.66
5 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 07.66
7 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 07.72
8 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.73
9 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.83
10 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.90
11 Adam MacháčekAdam Macháček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.09
12 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.35
12 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.35
14 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.38
15 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.45
16 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.48
17 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.50
18 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.61
19 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.01
20 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.17

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 1.9.2019 - 12:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.48 11.00
2 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 07.57 9.00
3 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.58 8.00
4 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.60 7.00
5 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.61 6.00
6 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.81 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 1.9.2019 - 12:25) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.71 4.00
2 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.75 3.00
3 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.80 2.00
4 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.00 1.00
5 Adam MacháčekAdam Macháček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.18
6 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.37
Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 1.9.2019 - 10:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.22
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.35
3 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.51
4 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.70
5 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.87
6 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.02
7 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.73
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 1.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.31
2 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.52
3 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.60
4 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.63
5 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.96
6 Martina KopeckáMartina Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.11
Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 1.9.2019 - 10:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.37
2 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.47
3 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.60
4 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.67
5 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.96
6 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.22
7 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 09.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 1.9.2019 - 10:30) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.24
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.62
3 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.78
MS Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.82
5 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.14
6 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 1.9.2019 - 10:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.50
2 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.65
3= Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.77
3= Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.77
5 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.37
6 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.50
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.22
2 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.24
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.31
4 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.35
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.37
6 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.47
7 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.50
8 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.51
9 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.52
10 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.60
10 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.60
12 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.62
13 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.63
14 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.65
15 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.67
16 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.70
17 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.77
17 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.77
19 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.78
20 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.82
21 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.87
22 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.96
22 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.96
24 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.02
25 Martina KopeckáMartina Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.11
26 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.14
27 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.20
28 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.22
29 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 09.27
30 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.37
31 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.50
32 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.73
Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 1.9.2019 - 12:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.16 11.00
2 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.18 9.00
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.29 8.00
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.31 7.00
5 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.41 6.00
6 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.53 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 1.9.2019 - 12:15) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.49 4.00
2 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.52 3.00
3 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.56 2.00
4 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.58 1.00
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.69
Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 17.49 11.00
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 17.61 9.00
3 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 18.01 8.00
4 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 18.17 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 18.27 6.00
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.51 4.00
3 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.92 2.00
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 18.96 1.00
Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 18.30 5.00
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 19.13
3 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.81
Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.52
2 Adam MacháčekAdam Macháček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 19.58
3 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 19.71
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19.87
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.14
2 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 20.27
3 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.56
Jiří FilipJiří Filip 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 1.9.2019 - 14:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 18.89 3.00
2 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.45
3 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.73
MS Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.09
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 17.49 11.00
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 17.61 9.00
3 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 18.01 8.00
4 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 18.17 7.00
5 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 18.27 6.00
6 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 18.30 5.00
7 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.51 4.00
8 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 18.89 3.00
9 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.92 2.00
10 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 18.96 1.00
11 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 19.13
12 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.52
13 Adam MacháčekAdam Macháček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 19.58
14 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 19.71
15 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.81
16 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19.87
17 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.14
18 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 20.27
19 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.56
20 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.45
21 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.73
22 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.09
Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Jiří FilipJiří Filip 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 14:45) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.43 11.00
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 20.22 9.00
3 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.34 8.00
4 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 20.48 7.00
5 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.23
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 14:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.83 6.00
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.00 3.00
3 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 21.14 2.00
4 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.32
Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.9.2019 - 14:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 20.98 4.00
2 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.24
3 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 21.60
4 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.73
5 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.29
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 1.9.2019 - 14:45) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.17 1.00
2 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.19
3 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.61
4 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 21.69
5 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 22.89
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 1.9.2019 - 14:45) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 20.87 5.00
2 Natálie KailerováNatálie Kailerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.01
3 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 22.05
4 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.21
Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 1.9.2019 - 14:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MuchováAneta Muchová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.42
2 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.81
3 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.91
4 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 24.86
5 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 28.38
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 1.9.2019 - 14:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 21.53
MS Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.61
3 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 23.80
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.43 11.00
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 20.22 9.00
3 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.34 8.00
4 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 20.48 7.00
5 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.83 6.00
6 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 20.87 5.00
7 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 20.98 4.00
8 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.00 3.00
9 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 21.14 2.00
10 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.17 1.00
11 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.19
12 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.23
13 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.24
14 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.32
15 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 21.53
16 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 21.60
17 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.61
18 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 21.69
19 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.73
20 Natálie KailerováNatálie Kailerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.01
21 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 22.05
22 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.29
23 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.61
24 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 22.89
25 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.21
26 Aneta MuchováAneta Muchová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.42
27 Claudie HolubováClaudie Holubová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 23.80
28 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.81
29 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.91
30 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 24.86
31 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 28.38
Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 37.48 11.00
2 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 42.28 9.00
3 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 45.02 8.00
4 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 52.47 2.00
Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 45.29 7.00
2 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 46.10 6.00
3 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 46.91 5.00
4 Radek ŠtýbrRadek Štýbr 04 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 47.00 4.00
5 Jiří KoudelkaJiří Koudelka 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 51.04 3.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 37.48 11.00
2 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 42.28 9.00
3 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 45.02 8.00
4 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 45.29 7.00
5 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 46.10 6.00
6 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 46.91 5.00
7 Radek ŠtýbrRadek Štýbr 04 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 47.00 4.00
8 Jiří KoudelkaJiří Koudelka 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 51.04 3.00
9 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 52.47 2.00
Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DQ

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 43.36 11.00
2 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 45.58 9.00
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 46.02 8.00
4 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 46.18 7.00
5 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 48.37 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 46.30 6.00
2 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 46.44 5.00
3 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 47.58 4.00
4 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 51.42 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 43.36 11.00
2 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 45.58 9.00
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 46.02 8.00
4 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 46.18 7.00
5 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 46.30 6.00
6 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 46.44 5.00
7 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 47.58 4.00
8 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 48.37 3.00
9 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 51.42 2.00

800 m - Žáci

(ne, 1.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:03.97 11.00
2 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:11.68 9.00
3 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:14.86 8.00
4 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:15.34 7.00
5 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:16.29 6.00
6 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 2:24.07 5.00
7 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:29.95 4.00
8 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 2:30.56 3.00
9 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10 2:33.33 2.00
MS Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:34.77
11 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 2:37.96 1.00
12 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14 2:49.31
13 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 13 2:50.30
14 Radek ŠtýbrRadek Štýbr 04 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 12 2:50.35
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 1.9.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:20.55 11.00
2 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:30.90 9.00
3 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:31.71 8.00
4 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:34.26 7.00
5 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 2:38.91 6.00
6 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:40.24 5.00
7 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:40.34 4.00
8 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:40.79 3.00
9 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 2:41.65 2.00
10 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 2:42.24 1.00
11 Hana VidrichováHana Vidrichová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14 2:45.59
12 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 11 2:48.79
13 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 2:52.82
MS Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 3:10.54
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 1.9.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 4:26.50 11.00
2 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 4:47.21 9.00
3 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 4:52.62 8.00
4 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 4:56.69 7.00
5 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:58.01 6.00
6 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 5:01.89 5.00
7 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 5:31.05 4.00
8 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 5:39.32 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 1.9.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 5:06.44 11.00
2 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 5:17.92 9.00
3 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 5:26.36 8.00
4 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 5:37.41 7.00
5 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 5:53.42 6.00
6 Daniela RadováDaniela Radová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 6:14.79 5.00
7 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 6:47.13 4.00
8 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 7:01.84 3.00
9 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10 7:22.09 2.00
10 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 7:41.62 1.00
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 11:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.51 11.00
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 15.11 9.00
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.71 7.00
4 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 16.05 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 11:45) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 15.58 8.00
2 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 16.18 5.00
3 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 19.44 4.00
Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.51 11.00
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 15.11 9.00
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 15.58 8.00
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.71 7.00
5 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 16.05 6.00
6 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 16.18 5.00
7 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 19.44 4.00
Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 12:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.39 11.00
2 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.78 9.00
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.99 8.00
4 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 16.00 7.00
5 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 16.98 6.00
6 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 17.19 4.00
7 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.04
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 12:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.03 5.00
2 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 17.48 3.00
3 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 18.14 2.00
4 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 18.76
5 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 19.66
6 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.70
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 1.9.2019 - 12:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.53 1.00
2 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 19.94
3 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 20.12
4 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 20.36
MS Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 18.81
MS Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.53
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.39 11.00
2 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.78 9.00
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.99 8.00
4 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 16.00 7.00
5 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 16.98 6.00
6 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.03 5.00
7 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 17.19 4.00
8 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 17.48 3.00
9 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 18.14 2.00
10 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.53 1.00
11 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 18.76
12 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 18.81
13 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 19.66
14 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 19.94
15 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 20.12
16 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 20.36
17 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.53
18 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.70
19 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.04

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 13:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.41 11.00
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 27.97 9.00
3 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.21 7.00
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 29.25 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 13:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.91 8.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 32.41 5.00
3 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 36.65 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.41 11.00
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 27.97 9.00
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.91 8.00
4 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.21 7.00
5 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 29.25 6.00
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 32.41 5.00
7 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 36.65 4.00

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 14:05) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 30.17 11.00
2 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 30.57 9.00
3 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 30.95 8.00
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 31.34 7.00
5 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 31.74 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 14:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 31.52 6.00
2 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 31.92 4.00
3 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 32.12 3.00
4 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 32.18 2.00
5 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 33.71
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.9.2019 - 14:05) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 33.27 1.00
2 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 33.31
3 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 33.49
4 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 33.82
5 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 34.30
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 1.9.2019 - 14:05) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 34.41
2 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 34.81
3 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 34.82
4 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 35.79
Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 168/7b
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 1.9.2019 - 14:05) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 35.67
2 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 37.93
3 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 39.39
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 30.17 11.00
2 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 30.57 9.00
3 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 30.95 8.00
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 31.34 7.00
5 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 31.52 6.00
6 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 31.74 5.00
7 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 31.92 4.00
8 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 32.12 3.00
9 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 32.18 2.00
10 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 33.27 1.00
11 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 33.31
12 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 33.49
13 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 33.71
14 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 33.82
15 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 34.30
16 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 34.41
17 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 34.81
18 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 34.82
19 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 35.67
20 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 35.79
21 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 37.93
22 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 39.39
Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DQ

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.9.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 4:52.33 11.00
2 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 4:53.08 9.00
MS Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 5:09.80
4 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 5:33.80 8.00
5 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 5:37.71 7.00
6 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 6:08.32 6.00
7 Jiří KoudelkaJiří Koudelka 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 6:14.31 5.00
8 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 6:33.87 4.00
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.9.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 5:31.79 11.00
2 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 6:07.09 9.00
3 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 6:10.62 8.00
4 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 6:25.85 7.00
5 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 6:26.26 6.00
6 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 6:27.18 5.00
7 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 6:56.38 4.00
8 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 6:57.79 3.00
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(ne, 1.9.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Konvalina, Kratochvíl, Douděra, Synek Konvalina, Kratochvíl, Douděra, Synek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 28.75 11.00
2 Šolc, Černý, Mach, Jarušek Šolc, Černý, Mach, Jarušek SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 30.00 9.00
3 Kulhánek, Polák, Jícha, Hudeček Kulhánek, Polák, Jícha, Hudeček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.10 8.00
4 Veselý, Urban, Pech, Kotvald Veselý, Urban, Pech, Kotvald Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 33.22 7.00
Novák, Pernica, Málek, Nedvěd Novák, Pernica, Málek, Nedvěd TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cardová, Vlková, Novotná, Pesslová Cardová, Vlková, Novotná, Pesslová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 31.80 11.00
2 Mašková, Dundychová, Ottlová, Mokrejšová Mašková, Dundychová, Ottlová, Mokrejšová Atletika BenešovAtletika Benešov 4 32.23 9.00
3 Tišerová, Vidrichová, Vlková, Procházková Tišerová, Vidrichová, Vlková, Procházková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 33.20 7.00
4 Vitoušová, Kondrátová, Koděrová, Štullerová Vitoušová, Kondrátová, Koděrová, Štullerová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 33.86 6.00
5 Vlachovská, Pátková, Kašíková, Bechyňová Vlachovská, Pátková, Kašíková, Bechyňová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 34.82 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Voráčková, Holakovská, Königsmarková, Bělíčková Voráčková, Holakovská, Königsmarková, Bělíčková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 33.06 8.00
2 Kozlová, Stehnová, Apltauerová, Hlouchová Kozlová, Stehnová, Apltauerová, Hlouchová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 34.33 5.00
3 Blažková, Králová, Kailerová, Brejchová Blažková, Králová, Kailerová, Brejchová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 34.37 4.00
4 Křupková, Hacmacová, Šnajdrová, Holubová Křupková, Hacmacová, Šnajdrová, Holubová Atletika BenešovAtletika Benešov 2 35.44 2.00
Hlaváčková, Burdová, Jirásková, Horálková Hlaváčková, Burdová, Jirásková, Horálková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cardová, Vlková, Novotná, Pesslová Cardová, Vlková, Novotná, Pesslová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 31.80 11.00
2 Mašková, Dundychová, Ottlová, Mokrejšová Mašková, Dundychová, Ottlová, Mokrejšová Atletika BenešovAtletika Benešov 4 32.23 9.00
3 Voráčková, Holakovská, Königsmarková, Bělíčková Voráčková, Holakovská, Königsmarková, Bělíčková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 33.06 8.00
4 Tišerová, Vidrichová, Vlková, Procházková Tišerová, Vidrichová, Vlková, Procházková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 33.20 7.00
5 Vitoušová, Kondrátová, Koděrová, Štullerová Vitoušová, Kondrátová, Koděrová, Štullerová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 33.86 6.00
6 Kozlová, Stehnová, Apltauerová, Hlouchová Kozlová, Stehnová, Apltauerová, Hlouchová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 34.33 5.00
7 Blažková, Králová, Kailerová, Brejchová Blažková, Králová, Kailerová, Brejchová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 34.37 4.00
8 Vlachovská, Pátková, Kašíková, Bechyňová Vlachovská, Pátková, Kašíková, Bechyňová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 34.82 3.00
9 Křupková, Hacmacová, Šnajdrová, Holubová Křupková, Hacmacová, Šnajdrová, Holubová Atletika BenešovAtletika Benešov 2 35.44 2.00
Hlaváčková, Burdová, Jirásková, Horálková Hlaváčková, Burdová, Jirásková, Horálková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 DNF

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pernica, Novák, Čudlý, Boháč Pernica, Novák, Čudlý, Boháč TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:50.80 11.00
2 Malina, Boháč, Macháček, Havelka Malina, Boháč, Macháček, Havelka AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:59.71 8.00
3 Pech, Veselý, Urban, Holina Pech, Veselý, Urban, Holina Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 3:03.70 5.00
Čermák, Hudeček, Přibyl, Polák Čermák, Hudeček, Přibyl, Polák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.5
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Málek, Pavlík, Hořejš, Petržálek Málek, Pavlík, Hořejš, Petržálek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:59.08 9.00
2 Škrland, Sitek, Konopáč, Kmiť Škrland, Sitek, Konopáč, Kmiť TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:01.51 7.00
3 Placatka, Hošek, Bačík, Sedláček Placatka, Hošek, Bačík, Sedláček SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 3:03.43 6.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pernica, Novák, Čudlý, Boháč Pernica, Novák, Čudlý, Boháč TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:50.80 11.00
2 Málek, Pavlík, Hořejš, Petržálek Málek, Pavlík, Hořejš, Petržálek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:59.08 9.00
3 Malina, Boháč, Macháček, Havelka Malina, Boháč, Macháček, Havelka AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:59.71 8.00
4 Škrland, Sitek, Konopáč, Kmiť Škrland, Sitek, Konopáč, Kmiť TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:01.51 7.00
5 Placatka, Hošek, Bačík, Sedláček Placatka, Hošek, Bačík, Sedláček SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 3:03.43 6.00
6 Pech, Veselý, Urban, Holina Pech, Veselý, Urban, Holina Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 3:03.70 5.00
Čermák, Hudeček, Přibyl, Polák Čermák, Hudeček, Přibyl, Polák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DQ

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Placatková, Klasnová, Chrastinová, Steinsová Placatková, Klasnová, Chrastinová, Steinsová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:55.51 11.00
2 Alexová, Bodnarová, Hůlová, Lamačová Alexová, Bodnarová, Hůlová, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:03.53 8.00
3 Doubková, Jarošová, Sátrová, Fialová Doubková, Jarošová, Sátrová, Fialová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 3:15.97 4.00
4 Holečková, Hněvkovská, Poláková, Dvořáková Holečková, Hněvkovská, Poláková, Dvořáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:33.22 2.00
Černá, Sedláčková, Šlosarová, Koucká Černá, Sedláčková, Šlosarová, Koucká Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.5
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubíčková, Šichová, Ruttová, Žáková Kubíčková, Šichová, Ruttová, Žáková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:03.06 9.00
2 Kašíková, Kondrátová, Vlachovská, Koděrová Kašíková, Kondrátová, Vlachovská, Koděrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:12.44 7.00
3 Selementová, Kahounová, Oudová, Chrastinová Selementová, Kahounová, Oudová, Chrastinová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:14.12 6.00
4 Ludvíčková, Kučerová, Dundychová, Kučerová Ludvíčková, Kučerová, Dundychová, Kučerová Atletika BenešovAtletika Benešov 2 3:14.96 5.00
5 Vidrichová, Fikesová, Badinová, Lapáčková Vidrichová, Fikesová, Badinová, Lapáčková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:17.37 3.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Placatková, Klasnová, Chrastinová, Steinsová Placatková, Klasnová, Chrastinová, Steinsová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:55.51 11.00
2 Kubíčková, Šichová, Ruttová, Žáková Kubíčková, Šichová, Ruttová, Žáková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:03.06 9.00
3 Alexová, Bodnarová, Hůlová, Lamačová Alexová, Bodnarová, Hůlová, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:03.53 8.00
4 Kašíková, Kondrátová, Vlachovská, Koděrová Kašíková, Kondrátová, Vlachovská, Koděrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:12.44 7.00
5 Selementová, Kahounová, Oudová, Chrastinová Selementová, Kahounová, Oudová, Chrastinová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:14.12 6.00
6 Ludvíčková, Kučerová, Dundychová, Kučerová Ludvíčková, Kučerová, Dundychová, Kučerová Atletika BenešovAtletika Benešov 2 3:14.96 5.00
7 Doubková, Jarošová, Sátrová, Fialová Doubková, Jarošová, Sátrová, Fialová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 3:15.97 4.00
8 Vidrichová, Fikesová, Badinová, Lapáčková Vidrichová, Fikesová, Badinová, Lapáčková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:17.37 3.00
9 Holečková, Hněvkovská, Poláková, Dvořáková Holečková, Hněvkovská, Poláková, Dvořáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:33.22 2.00
Černá, Sedláčková, Šlosarová, Koucká Černá, Sedláčková, Šlosarová, Koucká Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 DQ

Skok vysoký - Žáci

(ne, 1.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.741.77 Body
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 6 1.74 ---oo-oooxoooxxx 11.00
2 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 7 1.71 -------ooxxoxoxxx 9.00
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 1.56 ooooooxxx 8.00
4 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1 1.56 -oooxooxxx 7.00
5 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3 1.56 -oxoooxxoxxx 6.00
6 Jiří FilipJiří Filip
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 2 1.53 oooooxxx 5.00
7 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 1.53 -o-xooxxx 4.00
Poznámky/pokusy:
" 10:35 - Tvrzník Antonín (KOLIN) - ošetření odřeného kotníku
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 1.9.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.61 Body
1 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 11 1.58 ----ooooxooxxx 11.00
2 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 9 1.55 ---o-ooooxxx 9.00
3 Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 7 1.49 ---o-xoxoxxx 8.00
4 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 5 1.46 ooooooxxx 7.00
5 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 8 1.46 oo---xo 6.00
6 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4 1.43 xoooxoxoxxx 5.00
7= Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 1.40 --ooxxx 3.50
7= Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 6 1.40 ooooxxx 3.50
9 Martina KopeckáMartina Kopecká
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 2 1.35 ooxxoxxx 2.00
10 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1 1.30 -xoxxx 1.00
MS Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 10 1.58 --oooooooxoxxx
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(ne, 1.9.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.802.002.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.30 Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 3.20 ------xo--ooooxoxxx 11.00
2 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 2 2.70 ----ooxoxoxxoxxx 9.00
3 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 2.60 ----o-xxoxxox- 8.00
4 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1 2.50 ---ooooxxx 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(ne, 1.9.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.802.002.202.302.402.502.602.802.903.003.103.203.303.403.503.60 Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 7 3.50 ----------o-ooooxxx 11.00
2 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 3.40 ----------xo-xooo-xxx 9.00
3 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 5 2.40 ooooxxoxoxxx 8.00
4= Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 2.30 oooxooxxx 6.50
4= Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 4 2.30 --oxooxxx 6.50
6 Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 2.00 --oxxx 5.00
7 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1 2.00 xoooxxx 4.00
8 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 2 2.00 xooxoxxx 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 1.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 6 5.78 -0.1 m/s 5.50  -2.75.75  +0.05.78  -0.15.785.64  -2.4x5.64  -0.6 11.00
2 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 8 5.60 -1.0 m/s 5.27  -2.45.48  -1.55.60  -1.05.605.30  +0.05.47  -1.15.51  -2.2 9.00
3 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 7 5.46 -1.1 m/s x5.14  -0.75.46  -1.15.464.96  -2.0x5.22  -1.2 8.00
4 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 5.43 +0.0 m/s 5.16  -1.75.32  -2.35.28  -2.15.325.43  +0.05.20  -1.0x 7.00
5 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 5 5.25 -0.5 m/s x5.25  -0.5x5.255.08  -1.0x5.22  -1.2 6.00
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 2 4.72 -0.8 m/s 4.72  -0.84.58  -2.04.51  -2.54.724.36  -0.44.47  -2.24.68  -2.7 5.00
7 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4 4.64 -1.4 m/s 4.59  -0.14.64  -1.44.46  -2.04.644.25  +0.13.93  -2.84.39  -0.8 4.00
8 Jiří KoudelkaJiří Koudelka
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
05 1 4.12 -2.4 m/s 3.97  -2.34.12  -2.43.89  +0.04.123.76  -0.73.78  -2.23.83  -1.5 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 1.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 25 5.47 -1.6 m/s 5.23  +1.85.16  -0.85.17  -2.45.235.34  -1.85.43  -1.65.47  -1.6 11.00
2 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 23 5.28 -1.9 m/s 4.18  -1.95.19  -0.44.45  -0.35.194.70  -1.25.28  -1.93.12  -2.8 9.00
3 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 24 5.25 -1.2 m/s 5.15  -1.95.03  -0.95.05  -1.65.155.25  -1.25.14  -2.4x 8.00
4 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 22 5.12 -1.1 m/s 4.97  +0.05.08  -1.74.98  -1.55.084.91  -1.34.84  -2.15.12  -1.1 7.00
5 Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 14 5.08 +0.3 m/s 5.08  +0.34.51  -2.35.00  -1.05.084.84  -0.8x5.03  +0.0 6.00
6 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 19 4.96 -1.7 m/s 4.80  -1.94.96  -1.7x4.964.91  -2.2xx 5.00
7 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 21 4.85 -1.9 m/s x4.82  -0.34.77  -2.24.824.85  -1.9x4.83  +0.4 4.00
8 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 20 4.84 -1.0 m/s 4.84  -1.03.85  -1.8x4.840.00.00.0 3.00
9 Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 13 4.82 -0.8 m/s 4.82  -0.84.68  -2.44.65  -1.14.820.00.00.0 2.00
10 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 16 4.80 -2.9 m/s 4.35  +0.04.80  -2.9x4.800.00.00.0 1.00
11 Ema TvrdáEma Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 15 4.77 +0.0 m/s 4.77  +0.04.72  -1.84.53  +0.04.770.00.00.0
12 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 18 4.73 +0.0 m/s 4.73  +0.04.45  -1.64.46  +0.04.730.00.00.0
13 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 11 4.67 -2.3 m/s 3.63  -1.44.67  -2.34.41  -2.84.670.00.00.0
14 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 10 4.55 +0.0 m/s 4.52  +0.04.55  +0.04.41  -1.14.550.00.00.0
15 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 8 4.53 -2.4 m/s x4.40  -2.04.53  -2.44.530.00.00.0
16 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 17 4.41 -3.7 m/s x4.41  -3.74.37  -2.74.410.00.00.0
17 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 7 4.40 -0.7 m/s 4.40  -0.74.37  -2.14.19  -1.74.400.00.00.0
18 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1 4.40 -0.8 m/s 4.40  -0.84.14  -9.04.28  +0.04.400.00.00.0
19 Hana ApltauerováHana Apltauerová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 9 4.31 -0.1 m/s 4.22  +0.04.00  -3.04.31  -0.14.310.00.00.0
20 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 5 4.24 -0.9 m/s 4.17  +0.04.24  -0.94.21  -1.34.240.00.00.0
21 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 6 4.20 +0.0 m/s 3.97  -1.14.20  +0.04.20  -1.74.200.00.00.0
22 Tereza PavelkováTereza Pavelková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 12 4.18 -1.7 m/s 4.10  -2.34.18  -1.74.01  -0.34.180.00.00.0
23 Natálie KailerováNatálie Kailerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3 3.93 +0.0 m/s 3.85  +0.03.80  -1.53.93  +0.03.930.00.00.0
24 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4 3.15 +0.0 m/s 3.15  +0.0xx3.150.00.00.0
MS Anna ŽemličkováAnna Žemličková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 2 4.00 -1.1 m/s 3.37  +0.03.86  -1.94.00  -1.14.000.00.00.0
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 1.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 17 10.71 10.22x10.7110.71xx10.67 11.00
2 Adéla KarasováAdéla Karasová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 15 10.22 09.1709.6709.5009.6709.9009.5610.22 9.00
3 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 11 10.15 09.2809.1610.1510.1509.0909.4109.32 8.00
4 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 14 10.04 09.5909.0609.6109.6109.6009.0610.04 7.00
5 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 9 10.02 08.9509.6509.8409.8410.02xx 6.00
6 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 13 09.85 08.9109.8509.0409.8509.6209.4909.50 5.00
7 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 16 09.74 08.2407.9609.6109.6109.4509.5809.74 4.00
8 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 12 09.26 09.2608.9509.1809.2608.9209.2108.77 3.00
9 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 6 08.91 08.9108.9008.8808.910.00.00.0 2.00
10 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 10 08.83 08.0908.4208.8308.830.00.00.0 1.00
11 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 7 08.54 08.5408.0608.5008.540.00.00.0
12 Bára DubováBára Dubová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 8 08.32 06.6408.3207.3808.320.00.00.0
13 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4 08.25 08.0408.2507.9908.250.00.00.0
14 Sára ŠlégrováSára Šlégrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 08.23 08.2308.1208.1708.230.00.00.0
15 Kateřina JeníkováKateřina Jeníková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3 07.61 07.6106.3807.2507.610.00.00.0
16 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1 06.76 06.7506.7606.5006.760.00.00.0
Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 1.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 11 12.67 12.6112.0512.1012.6112.6712.6507.60 11.00
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 10 12.40 11.5511.5712.0612.0611.8911.7512.40 9.00
3 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 2 12.25 11.2111.8812.2512.25x11.9511.92 8.00
4 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 6 11.40 x10.6311.0411.0411.3711.3411.40 7.00
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 7 10.99 10.2010.6810.9910.990.00.00.0
6 Kryštof Robert HlibokýKryštof Robert Hliboký
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 1 10.78 10.1210.5609.5810.5610.7810.3510.55 6.00
7 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 10.54 09.4109.5510.5410.5410.2509.11- 5.00
8 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 9 10.49 10.4010.4909.9810.49x-- 4.00
9 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 5 09.86 09.7609.8609.7909.8609.5409.5309.56 3.00
10 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 8 08.86 08.3508.8608.6708.860.00.00.0 2.00
11 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4 08.19 07.8808.0108.1908.190.00.00.0 1.00
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 1.9.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 21 31.67 31.670.00.031.670.00.00.0 11.00
2 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 20 30.92 30.920.00.030.920.00.00.0 9.00
3 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 19 29.31 29.310.00.029.310.00.00.0 8.00
4 Bára DubováBára Dubová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 12 26.01 26.010.00.026.010.00.00.0 7.00
5 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 10 24.94 24.940.00.024.940.00.00.0 6.00
6 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 18 24.14 24.140.00.024.140.00.00.0 5.00
7 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 23.05 23.050.00.023.050.00.00.0 4.00
8 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 5 20.18 20.180.00.020.180.00.00.0 3.00
9 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 15 19.89 19.890.00.019.890.00.00.0 2.00
10 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 14 19.73 19.730.00.019.730.00.00.0 1.00
11 Sára ŠlégrováSára Šlégrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 11 18.28 18.280.00.018.280.00.00.0
12 Barbora MaškováBarbora Mašková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 7 18.26 18.260.00.018.260.00.00.0
13 Kateřina JeníkováKateřina Jeníková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 8 16.53 16.530.00.016.530.00.00.0
14= Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1 16.49 16.490.00.016.490.00.00.0
14= Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 16.49 16.490.00.016.490.00.00.0
16 Vendula VeseláVendula Veselá
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 13 15.16 15.160.00.015.160.00.00.0
17 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 4 13.83 13.830.00.013.830.00.00.0
Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 16 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 17 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 1.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 10 41.16 41.160.00.041.160.00.00.0 11.00
2 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 11 39.14 39.140.00.039.140.00.00.0 9.00
3 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 9 37.99 37.990.00.037.990.00.00.0 8.00
4 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 12 36.40 36.400.00.036.400.00.00.0 7.00
5 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 32.49 32.490.00.032.490.00.00.0 6.00
6 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 30.42 30.420.00.030.420.00.00.0 5.00
7 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 29.16 29.160.00.029.160.00.00.0 4.00
8 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4 26.79 26.790.00.026.790.00.00.0 3.00
9 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 26.38 26.380.00.026.380.00.00.0 2.00
10 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3 24.24 24.240.00.024.240.00.00.0 1.00
11 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 23.85 23.850.00.023.850.00.00.0
12 Jiří FilipJiří Filip
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1 19.69 19.690.00.019.690.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 1.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára ŠlégrováSára Šlégrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 9 40.07 40.070.00.040.070.00.00.0 11.00
2 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 5 38.95 38.950.00.038.950.00.00.0 9.00
3 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 33.30 33.300.00.033.300.00.00.0 8.00
4 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 10 33.09 33.090.00.033.090.00.00.0 7.00
5 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 7 31.10 31.100.00.031.100.00.00.0 6.00
6 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 1 24.58 24.580.00.024.580.00.00.0 5.00
7 Bára DubováBára Dubová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 22.77 22.770.00.022.770.00.00.0 4.00
8 Linda HacmacováLinda Hacmacová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 3 18.43 18.430.00.018.430.00.00.0 3.00
9 Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 2 16.27 16.270.00.016.270.00.00.0 2.00
MS Klára HodkováKlára Hodková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 6 23.62 23.620.00.023.620.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 1.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 50.04 50.040.00.050.040.00.00.0 11.00
2 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 40.93 40.930.00.040.930.00.00.0 9.00
3 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 37.14 37.140.00.037.140.00.00.0 8.00
MS David GottwaldDavid Gottwald
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 34.67 34.670.00.034.670.00.00.0
5 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 33.03 33.030.00.033.030.00.00.0 7.00
6 Kryštof Robert HlibokýKryštof Robert Hliboký
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 28.96 28.960.00.028.960.00.00.0 6.00
7 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 25.02 25.020.00.025.020.00.00.0 5.00
8 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 24.96 24.960.00.024.960.00.00.0 4.00
9 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 24.12 24.120.00.024.120.00.00.0 3.00
10 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 21.37 21.370.00.021.370.00.00.0 2.00
11 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 21.20 21.200.00.021.200.00.00.0 1.00
12 Ondřej ChudýOndřej Chudý
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 19.12 19.120.00.019.120.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 1.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 23 40.29 40.290.00.040.290.00.00.0 11.00
2 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 22 36.05 36.050.00.036.050.00.00.0 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 24 34.55 34.550.00.034.550.00.00.0 8.00
4 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 20 33.71 33.710.00.033.710.00.00.0 7.00
5 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 21 32.54 32.540.00.032.540.00.00.0 6.00
6 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 17 31.70 31.700.00.031.700.00.00.0 5.00
7 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 11 30.75 30.750.00.030.750.00.00.0 4.00
8 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 16 30.16 30.160.00.030.160.00.00.0 3.00
9 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 12 26.62 26.620.00.026.620.00.00.0 2.00
10 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 15 26.38 26.380.00.026.380.00.00.0 1.00
11 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 7 24.16 24.160.00.024.160.00.00.0
12 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 8 23.70 23.700.00.023.700.00.00.0
13 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 19 21.66 21.660.00.021.660.00.00.0
14 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 6 21.52 21.520.00.021.520.00.00.0
15 Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 2 21.16 21.160.00.021.160.00.00.0
16 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 5 21.14 21.140.00.021.140.00.00.0
17 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3 16.79 16.790.00.016.790.00.00.0
18 Kateřina JeníkováKateřina Jeníková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1 11.01 11.010.00.011.010.00.00.0
Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 18 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Aneta MuchováAneta Muchová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 9 27.15 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 13 28.74 0.00.00.00.00.00.00.0
Natálie HodoušováNatálie Hodoušová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 10 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 1.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 17 41.37 41.370.00.041.370.00.00.0 11.00
2 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 15 39.55 39.550.00.039.550.00.00.0 9.00
3 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 11 36.48 36.480.00.036.480.00.00.0 8.00
4 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 16 34.83 34.830.00.034.830.00.00.0 7.00
5 Kryštof Robert HlibokýKryštof Robert Hliboký
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 6 34.67 34.670.00.034.670.00.00.0 6.00
6 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 14 33.87 33.870.00.033.870.00.00.0 5.00
7 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 7 31.18 31.180.00.031.180.00.00.0 4.00
8 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 12 30.27 30.270.00.030.270.00.00.0 3.00
9 Ondřej ČermákOndřej Čermák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 8 29.24 29.240.00.029.240.00.00.0 2.00
10 Marián DražanMarián Dražan
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 10 28.09 28.090.00.028.090.00.00.0 1.00
11 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 9 26.30 26.300.00.026.300.00.00.0
12 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 21.74 21.740.00.021.740.00.00.0
13 Tomáš SušickýTomáš Sušický
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
05 1 20.53 20.530.00.020.530.00.00.0
14 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4 18.23 18.230.00.018.230.00.00.0
15 Jan VeličkaJan Velička
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
05 2 16.90 16.900.00.016.900.00.00.0
16 Radek ŠtýbrRadek Štýbr
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 3 16.08 16.080.00.016.080.00.00.0
Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 13 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků